Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
butt no činaný,zlato v čem děláš oznámko?
Odpovědět
treisi:ja ho nedelam, dela ho pritel a ja mu radim :-D delal to ve photoshopu :-)
Odpovědět
jj dík
Odpovědět
no butt moc hezky :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Butt, super oznamko, ale k němu by mi úplně sedl ten kroj! :-) Treisi, prosím tě, jak se udělá to barevný písmo v psaní v albu? :-N Já to chci mít taky větší a růžový! :-D
Odpovědět
luci na začátek dej a na konec dej a teď nevím co to udělá,mezoi to se píše
Odpovědět
tak znovu < font color=990033 size=3,6 strong > text < / font > mezi těma < a textem v nich nesmí být mezera,tady by se to neukázalo a sloupkuješ to < br >
Odpovědět
butt - no je to skvely, fakt to naprosto odrazi tu zamyslenou atmosferu svatby!
Odpovědět
jo a místo < font color=990033 size=3,6 strong > tam dej < font color=pink size=3,6 strong >
Odpovědět
proste takovy obyc :-) a ted se koukam, ze tam mame chybku :-) luci:ja sice nebudu mit kroj, ale chceme, aby ta atmosfera svatby byla takova folkorni..chci mit i trosku folklorni satky :-D weru:jsem rada, ze to tak nepripada jen nam :-D
Odpovědět
já ti udělám návštěvu v kroji :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
treisi:to teda ne, bych ti zavidela, ze ho mas a ja ne :-D
Odpovědět
Článek se načítá
já už stejně nenarvu prsa do košilky :-D
Odpovědět
treisi:chvilku jsem musela premyslet do jake kosilky myslis :-D
Odpovědět
:-D :-D ha a kterou jsi myslela? :-D :-D :-D Já mám v kroji prsa vmáčknutý v očích :-D :-D
Odpovědět
treisi:radsi jsem nemyslela zadnou :-D
Odpovědět
ty nestydo :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D to jsem cela ja :-D
Odpovědět
holky musim se vam sverit :-D kdyz se bavite o kosilkach :-D
Odpovědět
27.3. jdu na Líbáš jako Bůh,tady ve vedlejší vesnici je kino a málo kdy se stane,že tam hrajou něco dvakrát za den a teď je takovej zájem,že to budou hrát v 17:00,19:00 a 21:00 x-)
Odpovědět
ja zrovna mam na sobe svoji svatebni dostala jsem ji od kamaradky darkem a je uzasssssssssna :-) pritel bude koukat =-) x-) :-D ale myslim, ze ji pouzijeme az den po svatebni noci obavam se ze nebudeme schopni, pokud se bude slavit do rana :-N :-D :-D
Odpovědět
tery sver :-D treisi:a tesis se? :-D
Odpovědět
mate uz taky neco na svatebni noc?? :-)
Odpovědět
no jasně,že se těším...hele asi si to dám třikrát :-D :-D :-D ne to byl vtip...to by můj zadek nevydržel :-D
Odpovědět
tery:vyfotit a pochlubit se! ;-) a jinak si myslim, ze minimum paru ma svatebni noc v tom smyslu, aby se holky mohly predvade v koslikach :-D
Odpovědět
asi jo no :-D co ty, jak to planujete, tak az na dalsi noc :-D :-D
Odpovědět
butt- to ja se predvedla. Lezici spici:-D
Odpovědět
taky plánujem až další noc...možná už druhej den :-D ale chci si to užít do poslední chvíle
Odpovědět
weru: :-D :-D :-D no prave :-D :-D :-D
Odpovědět
weru :-D :-D taky tak dopadnu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?