Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
fakt :-D to je divny :-D ja myslela, jestli uz se vam chce neco delat, kdyz se vam predtim nic nechtelo :-D hadam ze ne, stejne jako me :-D
Odpovědět
tery:tak nejak :-D
Odpovědět
ja se ted chystam navstivit sveho mileho, tak se budu muset premoct a vstat od pc a neco delat (prevlict se a tak :-D )
Odpovědět
teeda tak na tebe budu myslet :-D at to zmaknes se oblect a vyrazit :-D pockej kam ho jdes navstivit? ja myslela, ze bydlite spolu? =-) :-)
Odpovědět
tery nebydlime ;-) a diky, ze na me budes myslet :-D
Odpovědět
aha ttj ;-) tak se mej hezky a pozdravuj muze ;-)
Odpovědět
dobre budu :-D bude mit jiste radost :-D tak ja uz du od compu, tak papapa
Odpovědět
urcite :-D papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Terezko,taky se mi nechce nic dělat :-( a to mě čeká spousta práce do školy,ach jo 8-(
Odpovědět
ahojky, presne me taky a nemuzu se k tomu dokopat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to mi povídej,navíc mě od rána děsně bolí hlava,takže fakt super.místo práce do školy tady koukám na svatební inspirace a tak ;-)
Odpovědět
ahojda cestovatelky...taky se mi dneska nechce, ale už aspoň pracuju z domu....budoucí manžel vaří, tak už se těším......
Odpovědět
Článek se načítá
taggy - a co vari?
Odpovědět
kurecí stehno s nadivkou a bramborovou kasi...mnam mnam
Odpovědět
teda taggy to se mas :-) jj princeznicko taky u toho sedim :-D ahoj weru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy,to Ti závidím,ten můj by si maximálně uvařil vodu na čaj :-)
Odpovědět
taggy- no tak to je gurman:-D Ja ted delam spagety s bolonskou omackou a riccotou:-) terezka - ahoj:-)
Odpovědět
weru mnam, nedelj chute :-)
Odpovědět
werumka: bylo to výborné, je to skvělý kuchař....a špagety jsme měli shodou okolností včera...... a jinak holky, my se ve vaření většinou střídáme.....
Odpovědět
Profilova fotka
weru,fakt mi taky děláš chutě ;-)
Odpovědět
holky, bylo to bajecny:-D Dali jsme si k tomu vinko. Jinak bych rada udelala toto:http://www.apetitonline.cz/recepty/732-slehackove-kotlety.html. Pripada mi to primitivni na to, jak dobre si predstavuju tu kombinaci chuti:-)
Odpovědět
je tu nekdo?
Odpovědět
hori?:-D
Odpovědět
jo :-D :-D
Odpovědět
kde??:-D
Odpovědět
tery muj te pozdravuje :-D jinak holky ahojte :-) za chvilkicku hodim nase skoro oznameni do alba ;-)
Odpovědět
ja nevim tady na beremku :-D butt fakt? :-D muj te taky pozdravuje :-D sedi vedle me, cuci na fotbal :-) jee tesim se ;-)
Odpovědět
butt -se tesime:-)
Odpovědět
tery:je diiiik :-D tak vkladam :-D jeste to neni uplne finanli verze, ale ma ji hodne blizko :-)
Odpovědět
je to tam :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?