Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
butt - ten wizzair, se kterym jsme leteli ted, bude mit od cervence letenky i do Svedska - do Malmo.A jelikoz je maji fakt za pakatel, tak si rikam, ze bych se taky treba do zeme IKEY podívala:-D
Odpovědět
princez - a co Irsko? Bylas tam? Tam me to laka taky.
Odpovědět
du se naobedvat, tak si zatim hezky o cestovani povidejte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
weru:no jasně,že byla,2x,je to moje zamilovaná země,můj druhý domov.Letos se tam v létě chystám taky,už se na to strašně těším.Vřele doporučuju!! uvažuju,že bych se tam na nějakou dobu odstěhovala a pracovala tam,až dodělám škou
Odpovědět
butt - brou chuť:-) princez - se Ti vůbec nedivím. Ta země je nádherná. Chtěli bychom tam s manželem třeba na dva měsíce jet.
Odpovědět
Profilova fotka
jéé,to bych jela klidně s Váma!!!
Odpovědět
Profilova fotka
a jaký je ten wizzair,jaký s tím máš zkušenosti?
Odpovědět
máme kontakt na nějaké místo, kde by se dalo za byt a stravu pracovat, tak o tom uvažujem. Ale zatím jsme to nerozsekli.
Odpovědět
Profilova fotka
a kam byste jeli?
Odpovědět
Kilkkeny. Jedna se o asistenci postizenym.
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna koukám na nějaký levný letenky do Dublinu a nemůžu toho moc najít,ach jo.jsem zvědavá,jak to utáhnu finančně
Odpovědět
Ani Ryanair??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to jo,akorát tam nemám tu kartu,aby se tím dalo platit přes net
Odpovědět
Oni nevedou platbu prevodem jo? to jsou teda omezenci:-)
Odpovědět
Čau holkiiii, tak už jsem doma ze školy :)
Odpovědět
weru:dekuji :-D opravdu byla chut dobra :-D el ahojky ;-)
Odpovědět
dneska jsem byla ve škole přesně 30 minut :-D
Odpovědět
zrovna mi mamka napsala, že mi zafinancuje nějaké popůlnoční šaty, kdybych chtěla...Tak si říkám, že aj kdybych se převlékat nechtěla, tak proč to nevyužít :-D :-N
Odpovědět
el: :-D :-D to je pekny, tak by me nevadilo chodit do skoly :-D hodna maminka :-)
Odpovědět
butt: no původně jsem tam měla být na hodinu a půl, ale paní přednášející se dneska nechtělo, tak jsme to po půl hoďce rozpustili :) Ty jsi dneska byla ve škole?
Odpovědět
el: to je dobra zenska :-D to bych asi protestovala, kdyz uz bych tam byla, tak bych se chtela neco dozvedet :-D ja dneska ve skolicce nebyla :-D
Odpovědět
asi se jdu na chvíli natáhnout ... ta škola mě nějak zmohla :-D
Odpovědět
to chapu, takovych 30minut ve skole dokaze clvoeka pekne vycerpat :-D
Odpovědět
cau ele, no tak to bych pro ty saty taky byla. I kdybych se ve finale neprevlikla, tak by se jiste neztratily:-D A co to bylo za prednasku?
Odpovědět
weru ele uz asi odpociva, tak si budes muset na odpoved chvilku pockat :-D a k tem satum, ja mamce rekl, ze kdyz me zaplati mycku, tak si zaplatim saty :-D vybornej obchod :-D
Odpovědět
weru: byla to rehabilitace v gerontologii ;-) ale moc mě to nebavilo, je to pořád dokola a nic nového..
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem tu :-D
Odpovědět
tery:to jsme rady :-D jaks to ve skole prezila? :-D
Odpovědět
jakz takz :-D co vy co noveho :-D
Odpovědět
tery:za toho pul dne se nic moc nezmenilo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?