Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
:-D a prstynek nosit bude, jo?
Odpovědět
jo to u něj problém není,on jak ho nandá tak ho nesundává,švagr to má taky tak
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje!! Tak ja jsem se konecne dnes dostala k tomu, abych stahla fotky do pc...takze ted je jdu dat do albicka :-) . Jo a zitra a pozitri jdu na zkousku liceni (byla jsem ted o vikendu ale to je zacatecnice a spis si to na me jen zkousela :-) ). ale na zitra a stredu se moc tesim a pak sem dam fotky slibuju weru : ...bojuj.... :-D :-D uf uf.......tak ne no... :-D :-D :-p :-p
Odpovědět
ja su zvedava na toho svyho v tomdletom :-D
Odpovědět
no u nás v rodině s tím nošem prstýnku mají spíš problémy ženský :-D
Odpovědět
ste divny :-D
Odpovědět
no dovol ]-( :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,já jsem taky zvědavá,jestli ten můj bude nosit snubní prstýnek,ale věřím,že jo
Odpovědět
dovoluju :-D
Odpovědět
sandule:vim, ze jsi tady :-D a jestli si neprijdes se mmnou povidat, tak se s tebou nebudu kamaradit :-D
Odpovědět
butt: sandule na tebe kašle...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky! Je tu někdo? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky sestricko, já jo,....
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Jsem včera byla na účesu a první účes nic moc, ale něco vyčesanýho bude. Mám ofinku, ale na svatebním účeu nebude, víc mi to sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky...ja jsem tu taky,..ale jen na skok.. sestricka : tak ukaz ten uces...nebo sis to nefotila??
Odpovědět
sestricko: taky jsem zvědavá na účes..... tea: a ty si ještě nebyla na zkoušce účesu?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám fotky, ale nestuhla jsem je tam ještě hodit. Dneska kolem 13, až budu doma, tak na to vlítnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyggy : jj, byla...mam fotku, ale jeste jsem to sem nestihla dat (dam to sem dnes vecer i s ostatnima fotkama). ale ono tam stejne neni nic moc videt...a hlavne jsem pred tydnem zmenila saty. Takze kdyz tam mam zavoj a korunku - tak to uz neplati :-D , budu mit celenku a bez zavoje. ale ja ty vlasy budu mit stejne vicemene rozpusteny a 19.3. jdu na predsvatebni strih - zkrati mi to, abychom to mohly vzadu najezit ;-) ;-) - mam uces do podkovy... (vzadu kratke, vepredu delsi)
Odpovědět
jé, holky, tak to jsem zvědavá na obě, na ty vaše účesy......tea: jakto, že jsi změnila šatky?
Odpovědět
Profilova fotka
No ten můj nic extra nebyl, česala to ta holka, která se kadeřnicí učí a bylo to prostě takový jenom provizorní, příště naostro x-) Svatební účes vytvoříjejí mamka :-) To Tea-> Jaký budeš mít?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ..... ja je uz mela zamluvene a kdyz jsem si tam sla pujcit tu korunku a zavoj kvuli te zkousce ucesu, tak jsem zjistila, ze tam v lednu dostaly 4 nove saty a uplne nadherny! (on tam predtim zase az tak velky vyber nebyl). No a tak mi to porad lezelo v hlave, ze jsou ty moje saty takovy hrozne obyjejny (uz mi nepripadaly elegantne jednoduchy, ale obycejny)...tak jsem tam nakonec prece jen sla a 2 si zkusila a ty jedny... no bylo jasno... :-D :-D ...a prave jsou o neco zdobnejsi, takze k tem uz zavoj nebude. No vecer nebo zitra rano sem dam konecne vsechny fotky, tak to uvidis :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
nemůžeš je tam dát už teď? x-) ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
teo ty šatičky budou určitě krásný x-) Mám taky zdobenější šaty, ale závoj mít budu :-D Takový obyčejný, bez zdobení, ale musim ho mít x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, hodim sem ty fotky...:)
Odpovědět
taggy:vsak ja se se snad za to uz nekamaradim :-D holky jinak se mi zdal perfektni sen :-D abyste ho pochopili:muj pritel dostal ukol udelat oznamka a nechat vytisknout no a v tom snu se mi zdalo, ze je mel za ukol i rozeslat, ale ja ve svatebni den zjistila, ze je nema ani vytsikly :-D :-D a cely dopoledne jsem na neho za to jecela a na svatbu sla za trest nenamalovana a neucesana a na fotkach se mracila :-D
Odpovědět
a na vsechny fotky jsem taky zvedava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Butt, tak to je docela srandovní sen :-D Radši ho zkontroluj :-D :-D Mě už se taky zdálo o svatbě, ten jeden si pamatuju ale ten druhý co se mi zdál minulý týden ne. Jen vím, že to bylo hrozně divný :-N :-D
Odpovědět
me jako furt pronasleduji sileny sny o svatbe :-D ale pritele rozhodne dnes zkontroluju :-D
Odpovědět
ahoj holky
Odpovědět
:-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?