Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
prestupovala jsem takze o rok pozdeji maturuju, je mi 20 ;-) ty delas tu socialni pracovnici vid? cetla jsem cast vasi diskuze dneska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ale taky ještě studuju :-| Mě je 21 :-N
Odpovědět
jee to je fajn :-) jsme takhle blizko :-) a jak dlouho jste s pritelem spolu?
Odpovědět
Profilova fotka
2,5 roku :-) Stejnou dobu spolu taky bydlíme. A vy? Odkud jsi?
Odpovědět
tak to je gol :-) my jsme spolu taky 2,5 roku a bydlim spolu 2 roky a 2 mesice :-) Zijeme blizko Prahy, asi 20 km smereme na Mladou Boleslav u Benatek nad Jizerou. Ty jsi z Kolina koukam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, Kolín je náš domov ;-) Když to budu brát do detailu, tak spolu bydlíme 2 roky a 3 měsíce 8-) A ještě řekni, že tě požádal o ruku v září x-) :-D
Odpovědět
nn :-D pozadal me na Stedry vecer |-| x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jóó, romantika :-D :-D
Odpovědět
jj :-D bylo to uzasny.. a co deti planujete? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-) Jasný, děti budou a celej autobus :-D No, nebudu to tak přehánět :-D Vy taky?
Odpovědět
:-D :-D jj my taky chceme, aspon 2 :-) ;-) chtela bych to zacit tak nejak v lete v klidku zkouset, az vypadnu z toho stresu z matury a priprav :-) ikdyz mozna to prijde driv :-D nebo pozdeji..nechavam tomu volny prubeh :-) nemam totiz prasky, nemuzu je mit, mam hustou krev takze mi hormony zakazali uz davno :-| a vy chcete taky tak nejak po svatbe to zkusit?
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě až po svatbě. Plánujeme, že po prázdninách vysadím prášky a děj se vůle boží x-) Chci až po prázdninách, protože v létě budeme jak to tak vypadá hodně cestovat, takže nechci mít mens. nějak rozházenou a chci být v pohodě :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jasne :-) hele a co okoli? nesetkala jsi se s znamym "proc si jeste neuzivate"? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ani ne...Rodina to tak nějak už čekala a kamarádi to taky vzali dobře. A svatbou přeci užívání nekončí, ne? To že se dva lidi vezmou, neznamená konec života, ale někdo to prostě nechápe, nebo já nevim, proč má někdo takový narážky a připomínky, ale úplně mi to pije krev!!!! :-N :-D
Odpovědět
u nas taky rodina, kamaradi ok, cekali to a byli moc radi :-) presne mam stejny nazor jako ty...ale nektery lide to nechapou jak rikas...na me se kvuli tomu dokonce vykaslala jedna z kamaradek...no asi to nebyla kamaradka :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem si to přečetlav diskuzi reakce na zásnuby. Hele na ní kašli. Byla to kamarádka, ale asi ne taková, to si kamrádka nedělají, takže můžeš být v klidu ;-) Já jsem se s tím tedy nesetkala, ale věřím, že kdybych šla do hloubky, taky bych někoho našla, kdo mě třeba kvůli tomu pomlouvá, i tak nějak vím, od koho bych to mohla čekat, ale prdim na to x-) nenechám si nic kazit :-) Teď třeba závidí, ale na ně to někde taky přeci čeká a za pár let, třeba budu závidět já, ale určitě v dobrém 8-)
Odpovědět
urcite :-) spravne, nenechame si to kazit :-) ja se uz hrooooooozne tesim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky. Máte to v pátek a my den po vás :-) V pátek si na tebe vzpomenu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nooo, tak já běžim, už je čas. Zatím pá x-)
Odpovědět
oki :-) a ja si v sobotu vzpomenu na tebe :-) hele nemas icq? mohly bychom si obcas napsat, moc fajn se s tebou keca :-)
Odpovědět
Dobré ránko 8-)
Odpovědět
Vzdávám se, vzdávám se! Nezvládnu to dočíst:-D
Odpovědět
weru: :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojda holky,tak asi o víkendu jeden přeměřit prsty na prstýnky,svědkyně řekla,že by nám je ráda dala jako svatební dar asi to budou tyhle http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
treisi:vy to furt menite :-D
Odpovědět
butt:jak furt :-D :-D já včera viděla ty prsteny ze žlutého zlata co jsem tam měla a byl to hnus ]-( Obrázku se to podobalo po velkém a namáhavém domýšlení
Odpovědět
no a jeste jste chteli cosi na krk nisto prstynku :-D
Odpovědět
butt: jenže to neklaplo u Přemka,byl to boj se sním na něčem domluvit aby to nosil
Odpovědět
to je zajimavy, bych spis rekla, ze bude chlap radsi nosit retizek nez prstynek :-)
Odpovědět
ten můj ne,prý by to nešlo vidět,že je ženatej a mu to nedělá moc dobře mít něco na krku...stačí,že tam bude mít mě :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?