Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky...tak ja uz jsem taky vzhuru ;-) ...tak to ja bych taggy taky nevstala. my chodime spat tak kolem 10 (i pul 10 :-) ) kdyz vstavame....i kdyz kamil ten je schopny jet nonstop a nedela mu to problem :-D ...hlavne u pocitace ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já taggy taky obdivuju :-N Tea, taky chodíme brzy spát. Kolem 22 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky sestricko...no vid :-) ... ja jsem takovy medved brtnik :-D
Odpovědět
tea: ty jo, a v kolik vstáváte? v pět? :-) já jsem samozřejmě nevyspaná, ale vstanu...a dospávám to ve čtvrtek a v pátek....
Odpovědět
Profilova fotka
Abych byla v pohodě, tak potřebuju fakt minimálně 8 hodin spánku a když je to 10 hodin, jenom líp.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já v 6 :-D někdy v půl 7 x-) Taggy a ty nechodíš teda ve čtvrtek a v pátek do práce? To musíš ale do středy asi dost makat ne?
Odpovědět
taky jsem tak dřív spávala, ale spíš o víkendech.....a ted jsem zjistila, že když jdeme pařit, tak chodím spávat pomalu dřív, než když další den vstáváme do práce..... ale občas chodím spát i v půl jedné, ale před půlnocí se už dlouho nepodařilo, a taky se mi ani nechce spát dřív, jak jsme si na to zvykli.....mám tu výhodu, že do práce chodím až na čtvrt na deset....a přítel taky tak, někdy i pozděj
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máte dobrý, že až takhle dýl ;-) To bych si taky nechala líbit, ale já jsem zase brzy odpo doma :-)
Odpovědět
terezkap:hadam, ze delas ekonomku :-D tak at se ti dobre uci ;-) jinak s tema vztahama to je fakt nekdy tezky... :-( hele a uka jaky mate prrstynky ;-) treisi:to je fakt pekna cena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, jak kdy...kdyz jsem chodila do prace na brzy, tak v 5:15 a kdyz na dlouhou, tak v 7. a o vikendu vstavam vetsinou kolem 8. ja totiz nesnasim, kdyz mam volne 2 dny a mela bych prospat pul dopoledne 8-( . a souhlasim s luckou - kdyz je to 7-9 hod spanku, je to v pohode. no jenze...ted jsem dala v praci vypoved - nedalo se to se sefkou uz vydrzet. bylo to uz tak hrozne, ze jsem ani necekala az si najdu neco jineho...takze jsem na pracaku... ;-( |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Teo, tak to mi je líto |-| Snad si brzy něco najdeš :-. něco na obzoru? Kde jsi pracovala?
Odpovědět
tea: ty jo, takže seš doma....jo a s tím spaním, my o víkendu neprospíme půl dopoledne,ale někdy i celé.... =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
delala jsem v matersky skolce. ...takze asi vis, jaky jsou moznosti...(v podstate nic mocú . ale ja studuju dalkove specialni pedagogiku, takze ja bych radsi do tehle "branze"...jenze tam me zase nikde bez skoly jeste nevezmou...nebo mozna do nejakeho ustavu jako pomocneho pracovnika... ty myslim delas taky v tomhle resortu, vid? - socialni pracovnik?
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, můj přítel je shopnej spát do 13 hodin odpoledne. Takže když jdeme o víkendu spát dýl, třeba kolem půlnoci, chrápe jek medvěd x-) A já vstanu klidně už v 9 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sestricka : jj, takhle to ma kamil taky. on by byl schopny spat cely den. je to mazec - po nocni vstava treba ve 3 (ale na druhou stranu kdyz uz pak nocni nema tak casto nechodi spat vubec) a kdyz neni po nocni tak pokud ho nic nerusi (treba kdyz jsem byla v praci) tak spi taky klidne do 1... ja tohle moc nechapu. jednak si nedovedu predstavit ze bych to vydrzela a jednak bych pak na sebe byla hrozne nastvana, ze mi zas uteklo pul volnyho dne
Odpovědět
Profilova fotka
Mě by toho dne taky bylo líto. Když jsem po noční já, většinou spát chodím, když nemáme něco v plánu. Alespoň do oběda chrupám x-) To se jinak ani nedá, jsem pak jak bouchnutá palicí do hlavy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jasne...a co ze to teda presne delas??
Odpovědět
Profilova fotka
Noo, jsem soc. pracovník ( ne kterýho studuju) a napůl dělám zdravotní setřičku, která je moje původní povoláním :-N
Odpovědět
já bývám taky někdy naštvaná, když spíme dlouho, ale většinou i v ty volné dny, i když do tří někde paříme, vstáváme do té desáté....což se dá....
Odpovědět
Profilova fotka
Teo ty už to máš za pár, co? x-)
Odpovědět
ahoj holky, je to nekdo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Tery ;-)
Odpovědět
ahojky :-) tak co, jak se dneska mas? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pracovně :-S ale už jenom hodinu!!!!!! pak jedu ke kadeřnici a bude mě česat 8-) Jak se máš Ty?
Odpovědět
ja jsem doma ze skoly, takze zatim mam chvilku oraz, pak se na to vrhnu :-( jee jdes na zkousku? ja mam v kvetnu 2 objednane zkosky, ale mam tak docela jasno co bych chtela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budeš se učit jo??? :-S Jj, na zkoušku, ale těch zkoušek bude víc. Mojí kadeřnice dcera dělá závěrečky na kadeřnici a musí vypracovat práci s účesama a všechno zdokumentovat a tak. Má to složitý :-) Teď k ní budu 2 měsíce jezdit jako pokusný králík :-D
Odpovědět
jj musim :-( tak to je dobry, to bych taky jezdila, miluju kdyz jdu ke kadernici a ta me cese nebo striha, je to krasnej relax :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky to mám ráda :-D A fakt jsem zvědavá, co mi zrovna dneska na tý hlavě vytvoří, páč jsem si zapoměla flashku s obrázkama doma :-N Jedu k ní poprvý...
Odpovědět
tak poreferujes :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nějak mě zlobí net 8-( Určitě poreferuju 8-) Co studuješ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?