Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
zkus to :-D mne to ale urcite neprojde :-D
Odpovědět
tery:no po tomhle zkouskovym vim, ze obcas to projde :-D
Odpovědět
tery:a na co se ucis ty?ze vis, ze to neprojde?
Odpovědět
butt: to neva, ráda ti odpovím.... takže nejdřív jsem poznala jeho ex, když nás chtěla rozeštvat, takže jsme se nebavily, nechtěla, abych pznala malého a tak...pak ho různě naváděla proti mně...ale ty hnusy rok dva staré bych tady nerozebírala, myslím, že je vše za námi....malý je v poho, teď je mu deset, bráváme si ho dvakrát za měsíc a čím je větší, tím je lepší....dneska jsme si třeba vyměnili čísla icq a píšem si.....jinak s ní už jsem se neviděla hrozně dlouho, dřív často volala a něco chtěla, ale teď se chová už normálně, nevolá, žije si svůj život a doufám, že to takto v poho zůstane i nadále
Odpovědět
a reknes porsim prosim jak te oslovuje?jsem srasne zvedava :-D a dekuji, ze odpovidas ;-)
Odpovědět
butt no na maturitu :-D prestupovala jsem, takze ji mam o roku posunutou, je mi 20 ;-) taggy: hlavne, ze si rozumis s tim malym, to je fajn ;-)
Odpovědět
butt: jasně, promiň, na to jsem zapomněla.....zpočátku mě ani moc neoslovoval, ale říká mi tery, terko.....tak většinou....a klidně se ptej dál na co chceš butt, nebo i v IP, jestli tě zajímají nějaké detaily.... terezka: oba se snažíme, vlastně všichni tři, i s přítelem, překonali jsme to hnusné a teď si společně budujeme to krásné....představte si, jak on krásně reagoval, když jsme mu řekli o svatbě, jak se těší....
Odpovědět
aha tyjo, ja nejak zasklikla, ze jeste nejsi ma vysce. promin :-) taggy:uz jsi mou zvedavost ukojila ;-) dekuji :-) totiz u me v rodine to je taky trosku slozity (ziju s nevlastnim tatkou a k vlastnimu jsem chodila na navstevy a on mel pritelkyni :-) ), tak me zajimalo, jak to je jinde :-)
Odpovědět
tery a z ceho maturujes? :-)
Odpovědět
aha, tak to teď zase zajímá mě butt: je to pro mě opačný pohled....jak jsi to snášela, jak se k tobě chovala, o kolik byla starší než ty (protože já jsem od malého jen o 12 a můj přítel, jeho ta´tka je zase ode mě o 12), a jak jsi jí říkala ty? a mají spolu děti a vzali se? to je otázek, co?
Odpovědět
taggy:v poho :-D u nas to bylo tak, ze mamka si mojeho vlastniho tatku vzit musela, pac jsem byla na ceste, ale jeste kdyz mela brisko, tak pochopila, ze to s nim nepujde, tak zadala o rozvod..takze ja s mym vlastnim tatkou nikdy nezila v jedne domacnosti a vzdy k nemu chodila jen na navstevy...no a nikdy jsem s nim nemela dobrej vztah...zije v uplne jine relalite, nez mamka, jeji nynejsi manzel a ja (oni s mamkou byli dost jini odjakziva, proto se hned rozvedli)tak zkratka s nim muj vztah nic moc, ted uz se s nim skoro nevidam a jsem za to v podstate rada..naopak jeho pritelkyne byla strasne perfektni, byla o neco starsi nez moje mamka a ja ji rikala vzdycky teto.kdyz jsem byla u tatky, tak se o me vzdycky starala vlastne jen ona, nikdy se nevzali a deti spoliu nemeli (ona mela z drivejska dve dcery)a on se s ni ted pred par lety rozesel...s touto mou tetou mam uplne normal vztah, obcas si pisnememe sms, obcas se vidime :-) proste pohoda, narozdil od myho tatky... trosku specifickej pripad :-)
Odpovědět
tak to jo, já jsem zase mladší než jeho matka, takže proto mi říká jménem... a budeš mít toho vlastního tatku na svatbě?
Odpovědět
Článek se načítá
taggy:no ja nevim :-( vis ono to je tezky, volala jsem mu na vanoce, on mi to nebral, ani nevolal zpatky a vubec se o me nezajima...takze naposledy jsme spolu mluvili nekdy v rijnu...alimenty plati smesny a nechce davat vic, mamka se s nim nechtela soudit a ja to uz nestihnu :-D takze jakoby nemam duvod..na druhou stranu vim, ze pokud bych ho nepozvala, tak uz nidky nemam sanci mit dobrej vztah...vubec to je takovy slozity :-D treba jeho rodice, moji babicku a dedu bych tam i chtela..sice taky nemame buh vi jak dobrej vztah, ale prece jen lepsi nez s nim..no a pozvat babicku s dedou a jeho ne nejde....a radsi bych tam mela tu mou tetu, jeho ex, ale pozvat ju i jeho se neda....ani ju a jeho rodice.... :-( takze jsem reseni toho problemu zatim odsunula na neurcito
Odpovědět
prominte holky, pritel prisel dom, tak jsem sla za nim ;-) taggy, tak to je hezke, ze se tesi :-) butt maturuju klasika cestina, anglictina a potom ekonomika, ucto a marketing :-)
Odpovědět
Tak jsem si nechala spočítat cenu prstýnků co mám v albu a pán napsal,že 5000-5500kč,máme nějaké zlato co se nepoužívá tak uvidím jestli by to vzal =-)
Odpovědět
butt tak to mas teda tezke :-( my resime zda pozvat pritelova tatu, taky se nestykaji moc, nemaji k sobe dobry vztah, ale stejne nevime...spis to ted vypada, ze ne... treisi tak to je dobra cena, my mame za 6800
Odpovědět
terez taky myslím,že to není špatná cena
Odpovědět
jdu chrnět,dobrou nocku
Odpovědět
dobrou
Odpovědět
čau holky, já vás jdu jenom pozdravit z noční směny ;-)
Odpovědět
je tu ještě někdo?
Odpovědět
Ahojky, já ještě jooo
Odpovědět
jaktože už nespíš? :)
Odpovědět
je tady někdo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky dámy, jak se dnes máte? Já dneska musím do školy, ale nějak se mi nechce.. =-)
Odpovědět
Ahojky, Luci, já jsem zase v práci a taky se mi nechce Elenore: vidíš, tak nakonec jsem už spala taky....ale jinak chodívám až kolem jednédruhé spát
Odpovědět
Profilova fotka
taggy, to seš pak schopná vstát, když chodíš spát tak pozdě? Já bych padla.. :-.
Odpovědět
:-) co mi zbývá...ale vstávám většinou kolem osmé.....zase pracuju jenom tři dny v týdnu, tak nějak se to stihnout musí....já bych zase asi v deset večer neusnula, víš.....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno! Tak zase v pracovním procesu :-S
Odpovědět
ahoj sestricko:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?