Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
pracuju ve slováckém deníku jako redaktorka a editorka, u vás to vychází jako zlínský deník a v ostravě ostravský
Odpovědět
ahaa, jj, vím o co jde..tak to musi byt asi zajimava prace, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,zítra jedu zpátky do Brna,tak budu víc na netu,ale moc se tady asi nebudu vyskytovat,mám spoustu práce do školy a vůbec to nestíhám,už to chci mít za sebou ]-(
Odpovědět
no nic, já se rozloučím, jdu se chystat do práce. Tak se mějte hezky, papáá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... jee El...ty uz zase bezis?? ;-( A co je jinak noveho holky?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy : tak ty uz tu taky nejsi...to jsem tu zase osirela??? teda holky... ;-( ;-( ... :-p :-p jo a taggy tvuj deda ma 65 let??? to je nejaky hrozne mlady! muj deda je teda uz 20 let po smrti, ale pristi rok by mu bylo uz 90 (zemrel kdyz mu bylo 69)
Odpovědět
ja tu jsem :-D tea ahojky, jak se mame? :-) co nekoureni? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky butt...zatim se porad drzim...je to uz skoro 3 tydny...fakt sama ziram :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, to taky koukám,že děda taggy má 65.Můj ěda z mámy strany už je 14let po smrti,bylo mu 87. a druhýmu dědovi bude teď v dubnu 86
Odpovědět
ahoj holky... elenore: je to zajímavá práce, moc mě baví.....fakt super, takže snad u ní co nejdýl vydržím. butt: aholky tea, princeznicka: holky, můj děda má 65 let (mamka 43 a já 22) a přítelův taťka má 64 :-D :-D :-D :-D (přítel má 33, ale on má ještě staršího bráchu).....já jsem zažila i svou prababičku..zemřela asi před osmi lety, ale už v té době jsem měla spolužáky, kteří neměli babičku ani jednu...
Odpovědět
tea:sikulka ;-) taggy:to mas podobne jak s tim vekem predku ;-)
Odpovědět
butt: s jakým věkem předků myslíš?? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
taggy:jsem debilka, sem napsala blbost :-D jsme chtela rict, ze moji predci jsou podobne stari jak tvoji :-D
Odpovědět
aha, tak to jo...ale mně to připadá normální, když mamka mě měla v jednadvaceti a babička ji taky nějak tak, tak to docela normálně vychází..... jejda, já bych spala, byli jsme včera pařit, tak jsem nějaká unavená
Odpovědět
taggy:me to prave taky pripadne normalni :-D no ja prospala v podstate celek vcerejsek, ale spala bych klidne taky :-D a co jste meli za akcicku?jsi rikala neco pracivniho, ne? :-)
Odpovědět
Ahojda holky,tak už na netu pokukujem po prstýnkách,v noci jsem musela Přemovi vysvětlovat proč nechci ocel 8-(
Odpovědět
butt: nejdřív jsme byli na té dědové oslavě, pak na plese - pracovně a pak jsme si šli za vlastní zábavou....přítel vstal a znova usnul a nechce ani oběd, trošku to přehnal....a já ještě dávám dohromady články z těch víkendových akcí.....takže pracuju
Odpovědět
taggy:to nesnasim, kdyz pritel spi a ja musim neco delat :-D
Odpovědět
mně to neva, už je i vzhůru, ale už mám hlad, takže jdu vařit...
Odpovědět
taggy:at se dari ;-) ja jsem prave dojedla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mám za sebou náročný zkoušení, už mám všechno v albu, co na ně říkáte a které se vám líbí na mně nejvíc? :-D
Odpovědět
teda luci tys toho vyzkousela :-D me se strasne libi maggie 5. a myslim, ze i tobe seknou ;-) a jinak me oslovily maggie 1 a adina 5 :-)
Odpovědět
ahoj lucie: to je dost, že se taky někdy ukážeš...hned se jdu podívat
Odpovědět
Luci, to je teda šatů....nejvíc ti podle mě sluší maggie 1 a 3, Sofia 1 a Vlasta.....
Odpovědět
Profilova fotka
Maggie 5 mě hodně překvapily, že mi slušely, ale vdávat se v nich určitě nebudu, ale dala sem sem všechny fotky.. :-) Sofia 1 sou moje favoritky, ale tyhle mi sou větší, objednávaly by menší, tak by to asi i líp vypadalo, kdyby to pořádně sedlo.. ;-) Ve skutečnosti některý šaty vypadaly mnohem líp než na fotkách.. :-)
Odpovědět
luci, spousta ti slušela, ale nejdůležitější je, v kterých se budeš nejlíp cítit
Odpovědět
luci Sofia 1 ti sluší,jde i o tvůj pocit...budeš krásná nevěsta x-)
Odpovědět
Profilova fotka
treisi, díky.. ;-) Já ani nejsem nějak zoufalá, že bych nevěděla, který si vybrat, ale spíš zvědavá, co na to řeknete vy.. :-D
Odpovědět
takže zatím je hlavní favorit sofia 1?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, Sofia 1 vede, sou hodně jednoduchý, ale mně se na sobě nelíbí ty víc zdobený, uvidíme v pondělí, co mi tam řeknou, jestli by je udělali se šněrováním.. :-) A to sem předtím byla na 99% přesvědčená, že si je nechám ušít od Marry.. :-) Ale tyhle sou navíc za bezkonkurenční cenu.. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?