Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
treisi tak navrhuju jmenovky prave :-D jak jsi na tom ty s pripravami? :-)
Odpovědět
nejmladší jsem tady já,jinak byla i tabulka ale ta mi přes noc zmizla i s albem nejmladších nevěst
Odpovědět
Profilova fotka
Co se to tam děje? :) Sem na chvilej, pak mažu dance..
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem taky tu..
Odpovědět
Profilova fotka
ale já sem možná i věkem patřím, že :-D
Odpovědět
luphen: Mne je 20 priteli 26 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A na poště mám asi ty šaty, co objednávala Em x-)
Odpovědět
kau kdy pro ně jdeš?
Odpovědět
Profilova fotka
kecáš, mě je objednávala dřív a nepřišli ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
treisi fakt? o co jim jde? to nechapu...jinak jako me promazali cely album ]-( pekne me to nas.... =-) ]-(
Odpovědět
kat: prej až se uklidníme.... terez: a to už se ženeš do chomoutu??:) ve dvaceti sem si pomalu ještě hrála s legem:-D
Odpovědět
kauc: tak pak honem fotooooooooo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No nevím, píší že je to balík větších rozměrů, tak odhaduju, že 1 role organzy to nebude :-D A nic jiného me nenapadá.. Ještě dneska, až pojedu, taxe tam satavím..
Odpovědět
terez: tak to se stalo v našem tématu taky..tak sme si otevřely držtičky a bylo to..nemáme téma :-p
Odpovědět
lup: a jak to poznají =-) :-D
Odpovědět
luphen když ty sis ve 20hrála s legem tak s čím si mám hrát jako já? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Foto dodám až zítra ráno, jelikož sem na plese. KDyž nebudou zmačkaný, bych je tam mohla prubnout :-p :-D
Odpovědět
luphen odkud vas vykopli? No ja to mam trochu jinak ;-) bydlime spolecne s pritelem v jedne domacnosti 2,5 roku a moc chceme mimco, tudiz se chceme vzit :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale já nechápu - hola hola rok 2009 volá - to není snad určující téma, o čem se bavit, ne?.. =-)
Odpovědět
kauc: to sou asi nový nepsaný pravidla :-p
Odpovědět
kat: prej se máme nechat překvapit...tipuju že to dostaneme k Vánocům... nebo možná za vysvědčení když budeme mít samé jedničky :-D kaucu: joo ale nesměli bysme drbat adminku..když budeme drbat kohokoli jiného tak pohoda, ale admini si to hlídaj:-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: Jo aháááá :-p
Odpovědět
terez: no tak já sem krapet zabržděná:-D treisi: radši se mě neptej nebo by mi tu odpověd smazali že sem sprostá:-D
Odpovědět
Profilova fotka
lup: njn, holky zatracený a vy prostě musíte a musíte :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
lup: :-D :-D tak to mám asi smůlu, když já mít jedničky nebudu páč nechodím do školy :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky to není, ale vy jste jí tam uráželi (kvůli těm šatům) a je jasné, že si to nenechá líbit
Odpovědět
kaucu: no nemůžeme si pomoct noooo :-D :-D :-D sme takový držky nevymáchaný :-D :-D :-D
Odpovědět
luphen nejsi, kazdy to ma jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaucuk: ale neřekla bych, že šaty budou v krabici větších rozměrů... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?