Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Ahoj holky: já se taky převlíkat nechci...chci si to v těch šatech užít...proto jsem si koupila takové, které jsou lehoučké a pohodlné, ve kterých se bude dát sedět i tancovat....akorát doufám, že se něčím nepoliju nebo tak, kdyby mi na ty šaty někdo vylil červený víno, tak by možná bylo záhodno mít nějaké rezervní s sebou....ale kdyby to nebylo nutné, zůstala bych ve svatebních
Odpovědět
holky vy jste ukecany :-D probirali jste moc pekny tema- nemoci... :-S ja jsem taky hypochodnr :-D ono dneska asi nikdo neni uplne 100% zdravej..ale tim samozrejme nechci zlehocovat vase zdravotni problemy!! a k prevlikani:ja bych se nejradsi hned po obrade prevlikla do rifli :-D ale asi mi to neprojde...
Odpovědět
ja se převlíct budu muset a to do teplaků :-D naše svatební noc bude totiž ve spacáku ve stanu takže tam bych v šatičkách spat nemohla ale jinak v šatkách budu celou dobu :-D
Odpovědět
jdu se rozloučit,byla jsem vyhozena z brms kvůli tomu,že jsem moc sprostá (asi) :-D :-D :-D
Odpovědět
treisi:coze? :-o
Odpovědět
butt už nic,já si to vyřídila s Ax,ještě,že ji tady máme ;-)
Odpovědět
treisi: jak vyhozena z beremka? jako adminy? to snad ne holky, my máme dneska další pokrok, domluvily jsme si napečení koláčků
Odpovědět
taggy:pekny :-D a jaky mate?klasicky svatebni?a kolik jich mate?
Odpovědět
trošku jsem porovokovala karkulu a ona mě,chudák ax musela do toho vztoupit ale už je to dobrý. Akorát nemím psát nic co by mohlo být sprosté
Odpovědět
butt: svatebni a vyborne....od te pani je zname, protoze mame od ni i naseho trictvrterocniho britskeho modreho kocourka, uz tenkrat jsme dostaly ochutnat a byly vytecne....a kolik, to prave jeste nevime....asi tisic..my totiz budeme mit dort a kolacky...asi pro pětatřicet lidi na hostinu a jeste do vysluzek...tak nejak takto to vychazi..uvidime
Odpovědět
fakt tisic, jo? :-o to je uplne drsnej pocet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahojda holky
Odpovědět
Profilova fotka
treisi:jsem tu ;-)
Odpovědět
vítej mezi náma niki ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky muzu s k vam do tema pridat je mi 25 ;-)
Odpovědět
jasně vítej misko
Odpovědět
hola hola - tak já budu nejstarší nevěsta mezi nejmladšíma nevěstama:-D
Odpovědět
ahoj holky, zdravim vsechny i nove prichozi ;-)
Odpovědět
luphen vítej,každému je snad tolik na kolik se cítí,ne? :-D
Odpovědět
lup, kecáš já budu nejstarší :-p :-D
Odpovědět
terez ahojda
Odpovědět
Profilova fotka
lup: nevadi hlavne ze jsi tady :-D
Odpovědět
no jen abych nebyla vyhozena za to že se cpu někam kam nepatřím:-D
Odpovědět
treisi ahojky ;-) zdravim luphen, misku i katalines :-)
Odpovědět
ještě by sem měl příjit zbytek ale kde jsou =-)
Odpovědět
děkuji za uvítání terez:-)
Odpovědět
jak mladé ty nejmladší nevěsty jsou????
Odpovědět
lup, no by mě spíš zajímalo, co si představujou, že máme udělat, aby nám vátili téma =-)
Odpovědět
terez, ahooj :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?