Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
sestricka: takovy dotazek: ty jsi zdravotni sestrička? ;-)
Odpovědět
weru tak uz je tam mam tak koukni ;-)
Odpovědět
Tak jsem tam hodila dvě fotečky účesu, který nakonec asi vyhrál..To kvítko v něm ale bude živé - asi lilie, jak v kytce.
Odpovědět
ele no bomba x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
marti - ty jsou báječný! ele - krásnej účes!
Odpovědět
treisi: děkuji :-) Ještě si dá kadeřnice trochu víc záležet :-D toto jí trvalo asi 15 minut :-D
Odpovědět
weru: díky ;-) A jestli jste si některá všimly, že je tam nějak více vlasů - ano, je tam příčes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ele, opravdu super :-D Něco takovýho bych asi taky chtěla ;-) Jj, jsem bývalá sestřička.
Odpovědět
sestricka: jaktoze bývalá? Já jsem totiž taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Musím se s vámi rozloučit, pááá :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Elen, jako hlavní práci dělám něco jinýho, ale docházím do jedné rodiny právě jako zdravotní sestřička, mám to jako brigádu a stačí mi to :-)
Odpovědět
sestři dívala ses na pozvánku?
Odpovědět
Článek se načítá
sestricka: tak to by se mi taky líbilo...Dělat něco jinde, ale neodejít úplně.. No uvidíme :-) Tak papá
Odpovědět
chci se zeptal budete mit saty cely den nebo se pak budete prevlikat...
Odpovědět
weru jsi tady?? :-|
Odpovědět
já se budu převlékat až na půlnoc,pokud ale šaty budou pohodlné tak možná ani to ne ;-)
Odpovědět
martinci: ja bych je chtěla mít celý den..Chci říct, že je celý den mít budu, protože šaty na převlečení nemám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se asi převlíkat nebudu,taky nemám šaty na převlečení
Odpovědět
Profilova fotka
já taky na převleční nemám.... razím heslo že když dám 8 tis za šaty tak je na sobě nebudu mít 3 hodiny a pak je vysvleču...
Odpovědět
eimmy: máte moc hezké prstýnky...Líbí se mi, že vypadají tak "pořádně".. že je to fakt kus zlata. Kolik jeden váží, nevíš?
Odpovědět
Profilova fotka
elenore: to nevím kolik váží ale jsou opravdu "pořádné" chteli jsme aby byli na aruce vidět.... hi hi
Odpovědět
Profilova fotka
elenore: taky máte moc hezké prstýnky... hlavně máš moc hezké šaty....
Odpovědět
eimmy: jee, děkuji :-) A kde máš svoje šatky? ;-) No mě teď trochu mrzí, že ty naše nejsou tlustší...ale co už, že jo. Vy tam máte taky červené zlato, nebo to tak jen vypadá?
Odpovědět
eimmy: jejda, ja jsem myslela, že tam máš jen prstýnky :-D už je vidím
Odpovědět
eimmy: ty jsou krásné..a hodně zajímavé. škoda, že je tam nemáš oblečené
Odpovědět
Profilova fotka
jj naš prstýnky jsou bíle a červené zlato elenore: takk už tam jsem i v šatech...
Odpovědět
eimmy: jeee, tys dala do alba fotku aj sebe :-) Jsou fakt moc pěkné a hodně zajímavé - takové nemá jen tak někdo
Odpovědět
Profilova fotka
elenore: jj dala... chtěla jsem něco netradičního..... a hlavně něco co mi opticky zmenší prsa... hi hi
Odpovědět
eimmy: tak to já bych potřebovala opticky (nebo nejen opticky :-D ) zvětšit :) Nevím, jestli jsem si zrovna pro můj případ vybrala dobrý střih šatů, ale už na to kašlu :-D Ty to máš vlastně o týden dříve než já ;-)
Odpovědět
nazdarek:-) marti - neměla jsem šaty na převlečení. Převlíkat se můžu celej život:-D Jestli máš takový, ve kterých se cítíš dobře, tak nevidím důvod, pro transformace:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?