Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • ahoj holky tak sem tu zase na skok zasla ....potrebuji poradit sice svatba je až za 5 měsicu ale začínam mít strach...takhle ja když mam tremu nebo sem nějak rozrušena tak mi je zle od žaludku a hrozně se mi začne motat hlava a dneska sem nad tím přemyšlela a fakt začínám mít strach že mi začne byt zle i na obřadu....ty jo tak uvažuji jak se tomu vyhnout --jinak fakt doufam že obřad netrvá moc dlouho jinak nevim ...si ho vůbec neužiju jestli mi bude zase zle 😐 co by ste dělali vy?sem uvažovala o žvykačce ale žvykačku mít u obřadu to je pěkně blbé 😒

• weru:ja te cvicim, abys mohla jit do nebe 😃

• jinak já jsem dneska přemýšlela nad tím, že jsou ty snubní prstýnky tak drahé..By mě zajímalo, co na tom stojí tolik peněz, když je to jenom kus zlata :-/
    Swatka: no, to asi bude těžké poradit..prostě to ber všechno s nadhledem. Já to třeba řeším tak, že si říkám, že bude v životě o moc víc situací, u kterých bych mohla stresovat..Svatba je prostě den, který by si měl člověk užívat a ne se kvůli němu stresovat..Prostě když něco neklapne, tak jak má - nic se neděje - stejně na to každý hned zapomene a zůstanou jen ty hezké vzpomínky 😉

• Sponzor fóra
  • el😛rave proto, ze to je zlato, tak to je ted pekne drahy 😃

swatka:jas zas vim jistojiste, ze budu bulet 😃

• swarka - nemáš panickou stresovou poruchu?😃 Já jí totiž mám a takhle to u mě začínalo😃

• weru rekni mi jednu nemoc, kt nemas 😃

• butt - no tak AIDS jsem měla minulej tejden dvakrát, ale už je to dobrý😃 Já to v nebi vyřídim, žes mi tam zařídila volňáska😃

• Weru.no to uz bylo pozde vis co nez te oddaji pak zmatek kolem aut fotak spatky do restaurace a nez zacnem jist uz je skoro vecer....a kdy jsi se vdavala a kde ovidej jsem zvedava 😃

• Werumka-ty jo to ja nevim ja sem stím k doktorovi nikdy nešla mě to prostě přepadne zničeho nic když sem tochu třeba nervozni a pak to přejde třeba po 10 minutách..a ty tu poruchu máš? a jak to lečiš nebo jak si na to přišla -takhle ja vůbec nevim že něco takového je tak sem zvědavá

• weru: 😃 😃 dekuji, ze jim to tam vyridis 😃

martinci:no apson byste mohli usetrit za jidlo (to je i nase strategie 😃 )

• marti - no my sme měli svatbu v jednu a bylo to skvělý. Sic jsem ráno zaspala😃 Ale všechno se skvěle stihlo. A navíc se právě pak hodilo, že před čtvrtou začínal raut, kam byli pozvaní skro všichni, co tam byli, takže to bylo takové uvolněné. Peklo se prasátko a palačinky... prostě bájo😃 Jedinej renonc nastal ve chvíli, kdy si můj bratr řidič nutně potřeboval něco sníst, tak jsme zastavili u McDonalda, kde pracoval druhej brácha a te mu tam šel vyjednat slevu. Vyjednával jí tam dvacet minut (výsledkembyl hamburgr za 7 Kč😃), ale zato jsem přijela na vlastní svatbu pozdě a ty pohledy kolemjdoucích u Mekáče byly opravdu k popukání😃 Jinak svatba byla v září, bylo krásně, ale šílená kosa.

• holky a zkusim na vas dotaz, muzu?budete mit(mely jste) na svatbe bizu?jsem ted onehdy resila, ze to trosku nechapu, proc jsou vsecjny nevesty tak hrrrr po bizuterie...proc si apson na svatbu nevezmou sperky napr ze zlata nebo neceho...jakoze investujou tolik penez do satu, a najmu zamku apod a pak si nedoprejou "normalni"sperk a maj jen sklo a kus dratu 😃

• No ja jsem od přítele dostala na vánoce z bílého zlata náramek na ruku a stejný i na krk (takový komplet) tak si beru ten moc se mi líbi a hodí se mi i k šatům 🙂

• swatka:ja mam prave taky v planu si vzit sperky z bilyho zlata 🙂

• Butt - no nechat si udělat velkej a okrasnej náhrdelník ze zlata je poměrně drahá záležitost a už ho na sebe pak nikdy zřejmě nevezmeš. Krom toho neni tak vidět jako šaty😃 Já měla akorát zlatej křížek, co jsem dostala od manžela. Taky jsem přemejšlela o nějaký bižu, ale nakonec jsem si říkala, že to k životu nepotřebuju😃 Já myslim, že velkej zlatej šperk by se šatama vypadal blbě. To už ten štras se k nim hodí víc.

• Sponzor fóra
  • butt: víš že mě toto nikdy nenapadlo? 😃 jakože ale máš pravdu... Mě se třeba nelíbí štras - to mi přijde strašně laciné. Když je to ale sklo nebo tak, tak se mi to docela líbí. Já bych teda chtěla něco hodně jemného (možná to nakonec bude stříbro), jenom nějakou slzu na krku na nějakém vlasci a do uší taky jen nějaké pecky..No uvidíme.

• weru:ja si prave myyslim, ze je lepsi mit neco mensiho ze zlata...ja ted nechci aby to vypadalo, ze jsem snob 😃 jen mi to prislo zajimavy, ze obecne jsou nevesty dat schopny tisice za ruzny jiny blbosti. aby vse bylo dokonaly a pak tohle 😃

• Holki presne tak v jednoduchosti je krasa nejake mohtnosti muzeme nosit denne

• butt:zajímavý nápad,to mě taky nenapadlo

• no me obcas napadaji takovy nesmysly 😃

• No nic, já se asi budu loučit, musím si začít zvykat na nějaký pravidelnější režim..Teď jsem byla skoro 14 dní nemocná, tak jsem si to lenošení užívala.. Tak se tu mějte hezky, papá a dobrou noc 😉

• el papa dobrou!

• butt- to je právě pravda, vždyť je přece pěkný pak nosit ten šperk dál. Já vždycky koukám spíš na funkčnost než na cokoli jinýho😃

• ten komplet co mám je právě hrozně jemný je to tenký řetízek na kterém je jen uzlík (taková ležatá osmička) je to záchraný úvaz -tak mi to řek přítel je to moc hezké jemné decentní

• elenore - tak to ses musela pěkně rozležet😃 tak doboru!

• ja se uz taky pomalu chystam do hajan 😃

• teda, vy nic nevydrzite!😃

• weu nahodou du na svoje nynejsi pomery spat pozde 😃

• utikam, preji dobrou noc!

• swatka:máš ten komplet někde vyfocený?
    já už jdu taky,vstávám brzo na bus,papa

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů