Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • marti- no tak to bych byla v děsu též😃 A o nějaký reprodukovaný hudbě jste neuvažovali?
    Všechny ne, jen butt a treisi🙂

• No ja spis ze si to pustime pres cd no nevim ale vychytej to vis co

• weru myslíš,že si můžu v kostele říct,že chci Ave Maria?

• Sponzor fóra
  • Tak záleží, jestli chcete spíš klasiku, nebo hudbu z filmu a podobně.

• Zdravím všechny nevěstinky i manželky 🙂
    martinci: tady někde jsem viděla přímo diskuzi "hudba při nástupu nevěsty" a je tam hodně tipů. Já patřím taky mezi kostelnice 😃
    Jinak my jsme dneska byli jedněm známým dávat oznámení - zvali jsme je jenom na večer - pak ale z mojeho drahého nastávajícího vylezlo, že by je chtěl možná aj na oběd..Tak jsem z toho byla docela vytočená - seznam máme napsaný asi 3 měsíce a teď, když jsme jim to už dali se rozmyslí, že by to chtěl pán jinak 😠
    A zítra jdu zkoušet účes + líčení, tak se už těším 🙂

• tea: ty už to máš taky za pár, co 😉

• no ja bych chtela neco moderniho asi nevim

• elenore: pak musíš šupnout do alba foto 😉

• martinci:ja bych neriskovala a pustila to z cd 😉

treisi:rict si muzes co chces, otazka je, jetli to tam nekdo zvladne 😉

el to jsou proste chlapi 😃

• elenore- no a proto jsme si udělali celodenní raut. Zasedací pořádek sme neřešili a jídla bylo dost i kdyby pár lidí přibylo🙂

• a my ten raut mame pro jistotu jen odpoledni 😃

• butt:u nás je varhaník fakt eso a zpívají u nás taky parádně

• marti - a co todle?

• no to ja bych asi taky byla pro jen nevim jak vychytat to jak dlouho bude mluvit a tak..

ele:j dekuji urcite se na to kouknu

• treisi:no ale je otazka jestli to budou umet, nebo jestli budou ochotni se to naucit 🙂 ja si myslim, ze je lepsi se s nimi domluvit, podle toho co umi, nez je nutit do neceho... 🙂 ono to je poznat, jestli to ten hudebnik umi dobre zahrat a jestli se mu to libi nebo ne 🙂

• Sponzor fóra
  • butt: uvidím

holky něco pro zasmání 😃 😃

• Weru:no to nezni spatne ale nevim jestli to sezenu nekde a nevim kdo to spiva

• jinak já zrovna řeším dort...Dneska jsme byli za cukrářkou a můj drahý se OPĚT předvedl (dneska měl svůj den!) a když jsme tam došli, tak z něho vylezlo, že když domlouval tu návštěvu, tak mu říkala, ať si vezmu svůj návrh. Ten jsem u sebe samozřejmě neměla, že jo.. Uznávám, že mě to mohlo napadnout, ale myslela jsem, že má třeba nějaké album svých výrobků..No prostě chlap na zabití!

• No já to mám v mp3🙂 Ale víc k tomu taky nevim.

• el: 😃 jako bych poznavala toho svyho 😃

• Weru a ty uz jsi vdana????

• martinci:vítej
    já jsem asi jedna z mála,co se nebude vdávat v kostele

• Ahoj princezno...jupiiiiiiiiiii prvni clovicek uradovyyyyyyyyyyyyyy 😃 😃 😃

• no,jak se to vezme,my to budeme mít na zámku a vlastně jsem taky červnová 🙂

• marti - no jo, vidíš, já už sem vdaná (vadná😃)

• weru oboje 😃

• no myjsme to meli mit taky na zamecku tady v porube ale jelikoz tam pracuje neschopna pani tak bohuzel...trosicku nas vysoupla..meli jsme termin zamluveny uz pres rok dopredu a kdyz jsme ho sli potvrit tak uz byl zabrany a jedina volna hodina byla v 13:30..takze jsem musela narychlo premislet kde 😐 😐 😐 😐

• tak to mě mrzí, já zatím mám na tom našem vybraném místě dobré zkušenosti,tak doufám,že nás nevyšoupnou,až to budeme zamlouvat napevno 🙂

• marti - a ve 13:30 jste nechtěli? To není tak špatná doba.
    butt - ty máš dneska slinu😃

• martinci: ahojky, já se taky nevdávám v kostele, ale na mole rybníka pro změnu 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů