Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • Nazdárek 😉

• cau, elenore - ja myslela, ze uz sbalena jsi😃

• princez : ty jsi zmenila fotku tady na pasu vid?? a odkud domu? - ze skoly?? ...a vis ze ani nevim co delas??

sestricka 🙂 : ahojky...jsem pozadu, nebo jsem te tu jeste nevidela?? a svatbu mas v kutne hore koukam...tak aspon neco pobliz 😉 😉 ...tady je to sama praha, brno,... a vlastne vsechno...ale daleko 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Tea 😉 Byla jsem tady včera snad poprvý 😃 Svatbičku mám Hoře, ale jsem z Kolína, no stejně je to kousek 🙂

• sestricka : a pritel je z K. Hory?? - jako ze nemate svatbu v koline, vis?? to ma nejaky zvlastni duvod?? 😉

• Taky neni z Hory 😉 KH se nám líbí, je to hezký historický město 🙂 Nechtěli jsme mít obřad na radnici 😒 Tady v Kolíně jinak nic neni a prostředí na fotky taky nic moc. Takže proto KH 😵

• sestricka - tak to vase oznameni nema chybu😃 naprosto trefny😃

• Weru díky 😉 Snad se bude líbit 😵

• aha..jasne... tak to je super. to mas pravdu, ze KH je hezka. A hostina taky tam?? nebo pojedete zpatky do kolina??

• Nene, hostinu budeme mít v Kojicích za Týncem na Labem. Je to cca 20 km od KH.

• princeznicka2411:jj dulezity to neni, dulezity nejsou ani ty prstynky 😃

a jinak ahojte 😃

• Ahojky holky, vidím, že se tady dneska zase rozvinula diskuse a já to teď dočítala....jak se máte? 🙂

• ahojky taggy 😃 rvae papam mnam mnam jdilo, takze dobre 😃 a co ty??mas uz zase vikend? 😛

• teda ten smajlik s jazykem mel byt jako roztomilej, ne tenhle skaradej 😃

• tea: studuju 4.rokem španělštinu v Brně,jinak jsem z Prahy,ale v Brně trávím nejvíc času
    jinak u Vás v Brodě jem byla loni v létě a líbilo se mi tam,centrum je pěkný
    sestricka: to Vaše oznamko je fakt moc pěkný
    butt: souhlas

• Sponzor fóra
  • butt, taggy - brý ráno😃

• weru 😃

• weru 😃 😉

• To ste teda kamaradky, smat se nebozakovi invalidovi😃

• weru: 😃 😃 😃 😃 😃 ale ty nas znas, tak ti to neva 😃

• princez: faakt?? a co jsi tady delala?? 😉

• butt - ja vim, jelikoz jsem vystavni katolik, tak vam milostive odpoustim😃

• werumko: ty vstáváš?
    butt: já právě uvařila skoromuži večeři, tak jsme si pochutnali a teď už jsem přecpaná u počítače....a jojo, už mám dá se říct víkend, akorát zítra jdu ještě dělat rozhovor s přeučilem a v pátek s belohorcovou.....ale jinak volno... 🙂

• weru:vidis, ze to jde 😃

taggy:mas to fakt dobre zarizeny 😉

• tak už jsem dnes totálně ko

• holky jak je to v kostele s tou svíčkou? Prý se kupuje nějaká extra 😕

• taggy - nee, to byla sranda. Odpoledne jsem sice spala, ale ted pilne pracuju🙂 No tak to se pekne na ty rozhovurky priprav. Taky jsem jich par delala. Nejhorsi byl prvni, to bylo o nerv😃
    butt - ale stoji to velke premahani😃

• treisi: o svicce nic nevim 😃

weru:no hlavne, ze ses premohla 😃

• butt: babi něco mlela,že měli nějakou svíčku,stejně jako já mám ze křtin. Hořela jim při obřadu a mají jí schovanou

• treisi:to slysim fakt prvne, ale weru nas jiste pouci, ta vi vsechno 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů