Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • treisi:no ja tim chtela rcit, ze ted mlade generaci se libi bily zlato a vetsine se bude libit aji az jim bude 80 😃 a k tomu kostelu:aha aha 🙂

• el:tezka zavist 😃 ja jsem od rana ve skole 😒 nejak si na to porad nmeuzu zvyknout 😃

• Sponzor fóra
  • butt: já nevím jestli na mě nebudou blbě čučet ale před Bohem je to jiný než před starostou

• butt: vy ale taky máte žluté zlato, jestli teda dobře vidím 🙂 No já jsem se teď skoro 2 týdny flákala doma (byla jsem nemocná), ale už mi to končí..Škola a práce volá 😠

• treisi:v tom kostele se mi strasne libi ten kriz vepredu 😃 my taky budeme mit svatbu v kostele, ale pro me ani jina varianta neprichazela v uvahu 🙂

• butt: já jednou před ním hodila masku když jsem byla malá,pořád jsem si ho prohlížela a už jsem ležela 😃 😃 😃

• butt: a ty varhany co tam máme jsou nový,složila se na ně celá vesnice

• el vidis spatne 😃 ja zluty zlato nemusim 🙂

treisi: 😃 😃 ale se ani nedivim, kdyz je tak hezkej 😉

• treisi:u nas se sklada na varhany uz nekolikatej rok a porad to je malo 😃 my teda mame, ale musi se opravit..a on to je nejakej vzacnejsi kousek, tak ta oprava neni levna zalezistost...

• butt: taky se mi moc líbí 😉

• butt: aha 😃 na té fotce, kde jsou v krabičce fakt ale vypadají žlutě 😃

• butt: my jsme taky měli ale museli se udělat celé nové,protože původní byli v děsném stavu

• el se tam nejak blbe odrazi svetlo 😞 ale jsou fakt z bilyho 😃

• A vy tam nemáte nic vyrytého, nebo opět blbě vidím? 😃

• Sponzor fóra
  • tentokrat vidis dobre 😃 nic vyrytyho tam nemame 😉

• butt: no já ti vlastně nepochválila prstýnky,jsou činaný 😵

• treisi:uplne obycejny 🙂 ale dekuji 😃

• jaktože tam nic nemáte? 😮 😬

• butt a o to jde,nebo snad ne? Mě se nelíbí ty moderní přeplácaný

• el:nam to pripadne zybtecny si tam neco davat 😃

• ahaaaa, já jsem myslela, že to snad ani neexistuje snubák bez nějaké rytiny.. Ale proti gustu.. 🙂

• butt: a kolik vás stály, jestli se můžu zeptat?

• ele:ja nevim no...vetsinou si tam lidi davaj jmeno toho druhyho a datum svatby..a to jsou snad veci, ktery nezapomenu 😃 a navic to stejne neni videt, kdyz to je na prste, tak proc to tam davat 😃 ale babicka se strasne pohorsovala, ze tam nic nemame 😃

• el 6,200 🙂

• holky jdu zas pilne studovat, takze papapa 🙂

• No co víš, skleróza je sviňa 😃 Ale jasné, chápu

• Já se jdu sbalit, takže taky papá

• ahojky holky...takze vy jste vsechny pryc?? 😢

• ahoj,jsem tu jen na skok,mám spoustu práce do školy a jdu balit,ráno brzo jedu domů 🙂
    butt: já uvažuju,že my asi taky nebudem mít na prstýnkách nic vyrytýho,tak důležitý to není,ne?

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů