Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
http://www.doloplazy.cz/farnost/
Odpovědět
treisi:no ja tim chtela rcit, ze ted mlade generaci se libi bily zlato a vetsine se bude libit aji az jim bude 80 :-D a k tomu kostelu:aha aha :-)
Odpovědět
el:tezka zavist :-D ja jsem od rana ve skole :-S nejak si na to porad nmeuzu zvyknout :-D
Odpovědět
butt: já nevím jestli na mě nebudou blbě čučet ale před Bohem je to jiný než před starostou
Odpovědět
butt: vy ale taky máte žluté zlato, jestli teda dobře vidím :-) No já jsem se teď skoro 2 týdny flákala doma (byla jsem nemocná), ale už mi to končí..Škola a práce volá ]-(
Odpovědět
treisi:v tom kostele se mi strasne libi ten kriz vepredu :-D my taky budeme mit svatbu v kostele, ale pro me ani jina varianta neprichazela v uvahu :-)
Odpovědět
butt: já jednou před ním hodila masku když jsem byla malá,pořád jsem si ho prohlížela a už jsem ležela :-D :-D :-D
Odpovědět
butt: a ty varhany co tam máme jsou nový,složila se na ně celá vesnice
Odpovědět
el vidis spatne :-D ja zluty zlato nemusim :-) treisi: :-D :-D ale se ani nedivim, kdyz je tak hezkej ;-)
Odpovědět
treisi:u nas se sklada na varhany uz nekolikatej rok a porad to je malo :-D my teda mame, ale musi se opravit..a on to je nejakej vzacnejsi kousek, tak ta oprava neni levna zalezistost...
Odpovědět
butt: taky se mi moc líbí ;-)
Odpovědět
butt: aha :-D na té fotce, kde jsou v krabičce fakt ale vypadají žlutě :-D
Odpovědět
Článek se načítá
butt: my jsme taky měli ale museli se udělat celé nové,protože původní byli v děsném stavu
Odpovědět
el se tam nejak blbe odrazi svetlo :-( ale jsou fakt z bilyho :-D
Odpovědět
A vy tam nemáte nic vyrytého, nebo opět blbě vidím? :-D
Odpovědět
tentokrat vidis dobre :-D nic vyrytyho tam nemame ;-)
Odpovědět
butt: no já ti vlastně nepochválila prstýnky,jsou činaný x-)
Odpovědět
treisi:uplne obycejny :-) ale dekuji :-D
Odpovědět
jaktože tam nic nemáte? :-o :-N
Odpovědět
butt a o to jde,nebo snad ne? Mě se nelíbí ty moderní přeplácaný
Odpovědět
el:nam to pripadne zybtecny si tam neco davat :-D
Odpovědět
ahaaaa, já jsem myslela, že to snad ani neexistuje snubák bez nějaké rytiny.. Ale proti gustu.. :-)
Odpovědět
butt: a kolik vás stály, jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
ele:ja nevim no...vetsinou si tam lidi davaj jmeno toho druhyho a datum svatby..a to jsou snad veci, ktery nezapomenu :-D a navic to stejne neni videt, kdyz to je na prste, tak proc to tam davat :-D ale babicka se strasne pohorsovala, ze tam nic nemame :-D
Odpovědět
el 6,200 :-)
Odpovědět
holky jdu zas pilne studovat, takze papapa :-)
Odpovědět
No co víš, skleróza je sviňa :-D Ale jasné, chápu
Odpovědět
Já se jdu sbalit, takže taky papá
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky...takze vy jste vsechny pryc?? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,jsem tu jen na skok,mám spoustu práce do školy a jdu balit,ráno brzo jedu domů :-) butt: já uvažuju,že my asi taky nebudem mít na prstýnkách nic vyrytýho,tak důležitý to není,ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?