Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
tery ahoj :-) terisi:mi to jmeno nic nerika :-D
Odpovědět
http://www.youtube.com/watch?v=c3OA5q... a písnička?
Odpovědět
ahojky butt ;-)
Odpovědět
treisi:jsem ve skole, nemuzu koukat :-) tery jak se mame?co noveho?
Odpovědět
butt a písničku Mně sílu dáš znáš?
Odpovědět
treisi: ne :-)
Odpovědět
butt ty zaostalče :-D :-D :-D Jdeš v nedělu na veletrh?
Odpovědět
treisi:ziju stastne i bez toho :-D na ten veletrh pujdu, jen kdyz budou boty...mam totiz dost specificky naroky a zatim jsem shnala bezuspesne :-(
Odpovědět
treisi: ja ho znam, ale musim se priznat, ze v mem pripade by tenhle zpevak byl spis za trest :-D tim ovsem nic nemyslim proti tvoji mamce ani tobe ;-) :-) jen ho nemusim :-N butt mam botky novy :-D vcera jsem si je koupila, tak jsem snad kompletni :-)
Odpovědět
terez já už byla na jeho vystoupení a je super..ale každej má vkus jinej ;-) :-D butt:možná tam pojedu
Odpovědět
no kazdopadne, ja jsem spis treba na Led Zeppelin, ACDC a tak ;-) butt ja mela taky docela velky naroky, ale sehnala jsem a kupodivu i za dobrou cenu :-)
Odpovědět
tery dej je do alba!!jsem zvedava :-D treisi:a co mas v planu kupovat?nebo jen tak? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
butt asi jen tak a kuknout na prstýnky ale ještě uvidím
Odpovědět
vyfotim je vecir urco ;-) jsou krasny mam hroznou radost |-| a od kamaradky jsem dostala svatebni kosilku na noc :-) ;-)
Odpovědět
butt co ty noveho? :-)
Odpovědět
dnes jsou naši spolu 20let a mamka má 50.narozky x-)
Odpovědět
je musim padit, jdu varit, muz dorazil :-D ma hlad :-D zatim papa :-)
Odpovědět
tery taj vyfot aji kosilku :-D a na fotky se tesim ;-) u me nic novyho asi nic :-) teda akorat to, ze zitra nam asi privezou lednicku a pujdu si zmerit linku kvuli mycce :-D
Odpovědět
to se teda netaky svtaby, ale mam z toho radost :-D
Odpovědět
treisi:pekny :-) a jakou mate predstavu prstynku? tery:at to jde!papa :-)
Odpovědět
ty co máme v albu,chcme klasiku
Odpovědět
a treisi uz je jisty, ze budete mit svatbu v kostele?divala jsem se na tu fotku kostela, co mas v albu a je strasne zajimavej :-)
Odpovědět
aha uz je vidim, jsem je prehlidla :-) ze zlutyho zlata, jo?
Odpovědět
chceš na náš kostel www stránky? Jsou tam fotky,no až bude čas tak musíme skočit na faru,ale moc bych si to přála a Přemek s tím souhlasí ikdyž není křtěnej..snad se to zadaří....jj ze žlutýho
Odpovědět
treisi:treba mi ty stranky dej ;-) tak budu drzet palce, at se domluvite ;-) a co ze te to tak najednou napdalo se brat v kostele? a zluty zlato se prece jen mezi mladyma tak casto nevidi :-)
Odpovědět
Ahoj holky ;-)
Odpovědět
el ahojky :-)
Odpovědět
butt: njn ale věčně mladý nebudem :-D Mě to drží už od začátku ale bylo mi blbý se ptát Přemka,ale chceme si pak nechat pokřtít i děti. Mám k toma kostelu přece jen blíž
Odpovědět
el ahojda
Odpovědět
Co nového? Já jsem dneska celý den proflákala 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?