Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • weru:to je jednoduchy, skoncilo mi volno 😃 tenhle semestr mam po roce a pul 5x tydne na 8.... 😒 moje telo dost protestuje 😃 tak papapa 🙂 ps:v noci tady budu radit zas ve zkouskovym 😉

• butt- budu se těšit😃 Pa

• Ahoj holky, tak mně je 23 a snoubenci je 42...už se nemůžu dočkat, až budu vzornou paničkou😃

• Sponzor fóra
  • weru: to bolerko, co jsi měla přes svatební šaty, tak to je normálně nějaké obyč.? Já jsem teď na jedno narazila v NewYorkru, tak pořád uvažuju, jestli si ho mám koupit a jestli se to bude hodit na svatební šaty.
    teddy: ahojky 😉 tak to je teda docela výrazný věkový rozdíl 😉 ale co, o věku to není...

• ele - jo, úplně obyčejný a inspirovalo mě k tomu právě bolerko, které jsem koupila v New Yorkeru - akorat bylo cerny a bily tam nemeli, tak jsem si ho pak objednala pres internet odnekud jinud. Pokud nebudes mit saty leskly, tak se k tomu v pohode hodi.

• weru: no právě že já mám takové...no lesklé nejsou, ale ani úplně matné..prostě je to něco mezi..Ale asi to risknu..Já jsem v tom New Yorkeru viděla přesně v barvě, jakou potřebuju (né ostře bílé) a ženich to ohodnotil: "to si jako chceš dát na šaty, jo?!! 😒 ". Ale asi na něho kašlu 😃 Přece v tom kostele nezmrznu...my tam máme fakt kosu 😒

• Hele, já se taky bála, že to bude vypadat blbě...Ale ten den byla šílena klendra a nebudu pro krásnu trpět🙂 Jestli to mají přesně v Tvojí barvě, tak se toho vůbec neboj! Jaké máš šaty?

• weru: mám je v albu 😉 barva je to něco mezi off-white a šampaň... ženichovi se to lehce řekne, když má na sobě 1. košili, 2. vestičku, 3. sako!! 😵

• ele - ještě kalhoty, na ty nezapomeň😃

• jooo, ty taky 😃! a plné boty s ponožkama 😃

• takhle, pokud Ti zakryje to bolerko ramena až k těm ramínkům šatů, bude to vypadat vážně pěkně. Horší by bylo, kdyby to bylo jen "napůl" jestli mi rozumíš😃

• no obávám se, že to bude jenom tak napůl...má stejný střih, jak to, co jsi měla Ty... Ale když si to tak vezmu, tak stejný střih by mělo i bolerko, které mám zajednané v svatebním salonu.. No asi si ho koupím, to se nikdy neztratí a pak uvidím, jak to bude vypadat se šatama..

• já ho každopádně užívám i teď - určitě se neztratí🙂

• weru: no nějak to dopadne, uvidíme 🙂
    Já půjdu hajat, tak dobrou noc a zase někdy papá 😉

• Sponzor fóra
  • Dobré ráno!!!! 😎

• Ahojky..... 🙂

• Pěkný šatičky v albu 😉

• Ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂

• Agu čauky 😉

• blondata.sestricka: myslíš mě?
    aquaverde: copak děláš, ty pracuješ doma, že jsi tady vždycky už ráno?

• Taggy, jj Tebe 😉

• tak díky....mrkla jsem k tobě, jaktože tam nemáš fotky ze zkoušení šatů...? jinak vidím, že prstýnky máte...

• Taggy, mít je tam nemůžu, páč by je viděl ženich 😵 Prstýnky máme 🙂

• ahojte holky!jste tu nektera? 🙂

• ahojda 😵

• ahojky 🙂 jak se mame?co horecka?

• už je líp,už mě pár dní drží uklízení a to jsem 3roky pořádně nic něděla 😃

• ahojik holky 🙂

• holky nechci to zakřiknout,nevím jestli se vše povede,ale chci jako poděkování mamce na svatbě nechat zazpívat Pepíka Vágnera,no už se to nějak domlouvá...akorát nechci vidět tu cenu 😬 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat