Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • škoda, že jsi tak daleko, bych si tě hned půjčila, abys mi udělala hezky svatební tabuli 😃

• blondata sestricka: úplně se shodnem,já bych to za půlku měsíce taky nedala,chci mít všechno dokonalý a tak,chci si ty přípravy užít.musím se docela přiznat,že Vám všem závidím,že to máte před sebou,já můžu zatím plánovat jenom teoreticky

• Já jsem moc detailnětuhle diskuzy nepročítala, takže nejsem v obraze.... Prinzezno jak to?

• Sponzor fóra
  • blondy 😃 😃 😃 jo tak to bych se vyřádila 😃 sice už to není moje práce ale koníček 🤔 ale o to víc mě to baví 😵

princez neboj dočkáš se já taky jen zatím plánuju jelikož se cokoliv může během roku změnit a víš jak 😬

• Akorát mi přijde hrozně těžký sladit všechno do jedný barvy 😞

• blondy to je fakt 😐 ve škole sme dělali výzdobu na svatbu jedné nevěstě co měla (omlouvám se) příšerně fialový šaty 😬 (fakt takovou hnusnou fialovou 😬 ) a chtěla za každou cenu zelenou výzdobu a kytici červené růže se žlutýma ozdobama 😬 😬 😬 😬 😬 a ženich měl myslím oranžový oblek ale tím si nejsem jistá 😬

• ahojda,co nového? Ahojda sestřičko 😃

• Agu tak to je už extrém 😃 😃 jak v cirkuse...... Prostě se snažím kupovat jakž takž stejný odstín, ale když se na to všechno pohromadě juknu, zjistím, že je to vlastně jiný odstín 😬 Ale co, nějak to tam zapasuji, ne? 😵

Treisi čau 😎

• blondy nejhorší bylo že ona si to nenechala vymluvit 😬 vždy sme dělali kytky a výzdobu podle typu nevěsty a k téhle se usedlý biedermairovský styl kytice z růží nehodil...hodil se k ní nějaký extevagantní ale ne ona chtěla jen a jen tohle 😬

• o to je ještě horší!!!!!!!! 😃

• no právě 😬 no co už 🤔

• Tak asi byla spokojená, ne? Sice to měla jako na maškarnim, ale co.... 😃

• no spokojená asi byla no 😬 ale hosté určitě pomlouvali ty co výzdobu dělali že 😦 🤔 ale to je jedno zaplaceno bylo...můj zákazník můj pán 😃 🤔

• no nic holky budu muset letět mám klienta 🙂
    tož páá

• Někdo si prostě poradit nenachá 😐

• Sponzor fóra
  • Ahoj, holky tak jak se vede? 🙂
    Nevím proč, ale začínám mít trochu nervíky, aby bylo všechno včas a v pořádku 😉 🙂

• eli nenervuj, je to "jenom" svatba 😃

• Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Je mi 22, svatba za necelé 2 měsíce 🙂

• Treisi, tebe už znám z diskuze Svatba v kostele 😉

• eleonore - tak to je teda NEROZUM se v tomdle věku vdávat, to Ti povim!😃

• elenore😛ridej 😃 ahojky 😉

• werumka: 😃 Ty nebudeš o moc starší než já, co 😉 😃

• ele - no jasne, tenhle mesic mi bude 23, takze jsem mela svatbu ve stejnem veku😃

• werumka: já mám 23 až v červenci 😉 Myslím, že je to úúplně akorát..Kdybych nedělala školu, tak je to ještě dříve 😉

• holkdy vdavaly jste se (budete se vdavat) stejne moc pozde 😃

• Butt - nesmis byt tak pesimisticka, porad jsme ve veku, kdy si muzeme s manzelem navzajem darovat ledvinu a doprovazet se na kontroly cholesterolu a vysokeho tlaku😃

• pravda, lepsi nez si vzajemne jen zarizovat pohreb 😃

• padam unavou, to vtsavani me zahubi 😒 tak preji dobrou noc!!!papa

• butt: 😃 dobrou 🙂

• butt, co se stalo s Tvou nocni povahou?😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů