Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
jdu si pro ní a za pár minut jsem zpět
Odpovědět
Profilova fotka
oki ;-)
Odpovědět
jsem tady
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Ali :-) vy budete mít taky knihu hostů,jo?a kdy jim jí dáte,aby tam něco napsali?já nad tím uvažuju taky
Odpovědět
asi to dám na stoleček + instrukce
Odpovědět
Profilova fotka
dík za inspiraci,Maruš
Odpovědět
Profilova fotka
princez asi ta bude někde na stolečku kde kdykoliv během večera kdokoliv bude moct napsat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a asi do sv novin napíšu že je možné napsat novomanželům na památku vzkaz do knihy hostů :-)
Odpovědět
já vzala blok z ručního papíru,vytáhla jsem šňůrku kterou byl svázanej a dala jsem tam mašlu viz album
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, uz jsem tu dlouho nebyla :-) jak jste na tom s pripravama? Komu uz pripravy vrcholi?
Odpovědět
já tu tabulku udělám fakt až budu mít všechny
Odpovědět
Ahojky holky, vidím, že tady dneska celý den debatujete, já teď skončila s prací a mám hlad jako vlk...ale přítel už nám dělá řízky...ještě že ho mám..... treisi: nevěst je hodně, ale ta tabulka je dobrý nápad.... a kde je butt???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
adelka:ahoj,ty sem patříš taky?
Odpovědět
princeznicka: ona sem chodila dřív než ty..... :-D :-D :-D
Odpovědět
adélko: a co u tebe nového s přípravama?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: u nas super. jak jsme vymenili ten termin z 3.10. na 26.9 (to je ten den, co se mela vdavat Verca B. :-) ) to vsechno vychazi paradne. Uz mame kameramana, kostel, restauraci,hudbu, fotografa... v podstae vsechno co je potreba zaridit jako prvni a satky prijdou do mesice :-) a co vy?
Odpovědět
cau dífky. Adelka- a jaktoze sme ty saty jeste nevidely, hm? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo,ja jen,že si adelku nepamatuju,jiank pohoda. Adelka:tak to je super,že Vám příp takhle klapou,držím palce,ať to všechno vychází
Odpovědět
holky je tady některá která si bere přítele s kterým měla první sex? Mě dnes kámoška řekla pěknou hovadinu,že prý by se nevdávala kdyby si nezkusila sex s někým jiným :-N
Odpovědět
tresi - no my sme se spolu vyspali oba poprvý až po svatbě, takže ano:-D
Odpovědět
werumka:my spolu už spali ale alespoň vím,že v tom nejsem sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maruš ;-) přidávám se k tobě jelikož s přítelem chodím od 15 :-D tak to jinak nešlo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale nelituju toho a myslím si že o nic nepřicházím když nemám každý víkend v posteli někoho jinýho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak sem vás přišla jen pozdravit a popřát pěkný večer my jdeme do pelechu mě pořád boí ta hlava a jouza se chce koukat na nějaký film 8-)
Odpovědět
teda stejně mi řekněte jakej je mezi chlapa v posteli rozdíl,já myslím,že žádnej :-D
Odpovědět
agua - a na kterej? Ze bych mela zase nejaky typ:-D
Odpovědět
holky vy jste krasne ukecany :-D preji pekny vecer :-)
Odpovědět
teď čuhám na aukro co by se tam dalo koupit :-D
Odpovědět
werumka: ty jo, a jak dlouho jste spolu byli před svatbou? to já bych teda nevydržela..ale jedna slečna tady z beremka nám tady říkala, že čekají až po svatbě.... treisi: tak rozdíl mezi chlapama v posteli je obrovský....to je jako kdyby sis myslela, že jsi v posteli stejná, jako tvoje kamarádky.....já mám teda doma takového, se kterým je to úžasné...ale to snad máte taky že jo.... :-)
Odpovědět
taggy asi to každá myslíme jinak ale to neřeš ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?