Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
já uvěřím,že se vdávat až budu v šatech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to mi povídej :-) jak Tě ten tvůj požádal o ruku?
Odpovědět
no tady píšu,že normálně ale řeknu pravdu...udělala jsem si tenkrát trapas tak jsem to nechtěla psát na netu :-N Seděla jsem s ním na dvorku a pila kávu. Najednou se mě ptal co budu dělat příštích zhruba 50let a já jen odpověděla,že nevím ale asi pást ovce :-DOn se zeptal jestli je může pás se mnou. No a to bylo naše zasnoubení
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je pěkný :-)
Odpovědět
já to nechtěla nikdy nějak rozebírat,tenkrát jsem myslela,že se ostudou propadnu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ale přitom je to pěkný :-) u nás to byla klasická romantika,takový jsem si to vysnila a kupodivu se to i stalo :-)
Odpovědět
tak povídej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bylo to den před naším 2měsíčním výročím,šli jsme se projít do jednoho parku.Měl s sebou kytici růží,což mě nebylo nějak divný,jsem si říkala,že je to k výročí a v předstihu.Chvíli jsme se procházeli a pak jsme si sedli na lavičku a to jsem už začala něco tušit,když mi dal tu kytici,klekl si přede mě,vzal mě za ruku,nádherným způsobem mě vyznal lásku a jestli si ho vezmu.Byla jsem fakt dojatá,ale řekla jsem,že joo!!
Odpovědět
tak to je krásný x-) x-) No nic,jdu unavit oči...kuknu na DVD a pak se možná vrátím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se jdu taky koukat na film a asi u toho už usnu,takže se zatím měj krásně a brzo papa,pěkný sny :-)
Odpovědět
dobrou a zase ráno :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
tak jdu dodělat tabulku,ještě někdo kdo mi nedal údaje?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-)
Odpovědět
Ahojda Alčo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) sem tu právě v hromadě semínek :-N :-D (semínek kvítek =-) :-D ) mi právě došly objednané :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jouza tu pindá že nevím kam to dáme =-) tss nerozumí tomu 8-) :-D
Odpovědět
:-D :-D On je fakt Jouza?
Odpovědět
Profilova fotka
ne on je Josef :-D ale já mu od začátku říkám Jouza x-)
Odpovědět
Profilova fotka
každej kdo ho vlastně zná už mu říká Jouza :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D mě to bylo divný :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D jéé já si to neuvědomila :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
=-) :-N sem i do tabulky ti poslala Jouza viď =-) :-D Vážený Jouzo Sedláku berete i přítoumnou Alenu Suchánkovou :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D kámošce se narodila holčička Sabinka 50cm a 3500g a narodila se 8:25
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) x-) tak to gratuluji x-) x-) x-) x-) má krásný míry x-)
Odpovědět
a kámošce bylo před pár dny 19 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Alčo a Maruško :-)
Odpovědět
ahojda nespavko
Odpovědět
Profilova fotka
čauky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
8-( šíleně mě bolí hlava 8-( :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?