Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
určitě jo,jsi šikula!!!
Odpovědět
teď řeším svatbu v kostele,nevím co mě to napadlo ale moc si to přeju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to musí být nádhera! držím palce,ať to vyjde! já vždycky chtěla na zámku a taky jí snad budu mít!!!
Odpovědět
budeš jí mít,uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
byli jsme na našem vysněném místě loni na svatbě kamarádce a Pája tehdy řekl,že jsme si nemohli vybrat lepší místo,mám radost,že se mu to taky líbí!!!
Odpovědět
třeba se vezmete ještě tenhle rok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to určitě ne,ale i tak se těšíím!!!
Odpovědět
no já uvidím jak to dopadne,krize s náma pěkně zamávala...snad do října bude líp
Odpovědět
Profilova fotka
ono jsme se shodli,že nezáleží až tak na tom,kdy se vezmeme,ale hlavní je,že chceme být spolu.Můj říká,že i kdyby byl konec světa,tak my spolu stejně zůstanem :-D
Odpovědět
my jsme se dohodli,že když to nepůjde tenhle rok tak do toho praštíme hned jak to půjde...ale věci nakupuju,protože kdyby to nevyšlo tenhle rok tak budu mít alespoň nakoupeno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to si říkám taky a navíc když to bude postupně,tak to pak nebude celkově stát takový prachy :-) my do toho chceme taky praštit,jak to půjde,ale štve mě,jak ze mě moji kamarádi už tahají termín a tak :-D kdoví,jestli to v tom červnu vůbec vyjde :-D
Odpovědět
jsem zvědavá jak to dopadne
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
u nás nebo u Vás?
Odpovědět
u obou
Odpovědět
Profilova fotka
to já taky :-D teď jsem zrovna koukala na naše vybrané prstýnky na netu,budem rozhodně originální,ale o tom to je,ne?
Odpovědět
jasan,který máte?
Odpovědět
Profilova fotka
tradiční irský,mám je v albu,jsou vážně nááádherný
Odpovědět
my chceme zlatou klasiku,žlutý zlato,žádný kamínky a ani nic podobného,taky je mám v albu
Odpovědět
Profilova fotka
ty naše jsou taky ze žlutýho zlata bez kamínků.já jsem totiž totální cvok do Irska,víš?kamarádi mi říkají,že jsem se narodila na špatným místě ;-) i přítel si ze mě dělá legraci,že jsem poloviční Irka :-)
Odpovědět
jsou krásný ty Vaše x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem ráda,že se Ti líbí,jdu se mrknout na ty Vaše :-)
Odpovědět
jj dobře
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo,ty jsou vážně úžasný.a ty návrhy na oznámko se mi taky moc líbí.Jak jsi na tom se šatama?
Odpovědět
děkuju, no musím zajít do nějakého salonu a zkusit střih podobný těm co mám v albu...no nevím jestli nepůjdu v kalhotech 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
já mám šaty vybraný aspoň teoreticky,i vím,do jakýho salonu půjdu,moc se mi nechce chodit jinam a někdy bych šla nejradši hned,ale zase se o to nechci připravit,až se to bude zařizovat definitivně :-D a už jsem tomu svýmu říkala,ať počítá s tím,že ho zapojím taky,nemůže čekat,že to budu zařizovat všechno já,ne?
Odpovědět
:-D tak to je přesný,já už bych chtěla mít vše hotové :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já ne,ale nechci to dělat všechno sama,buď nám o to jde oběma a pak se na tom budeme oba podílet,anebo ne a pak to nemá cenu,ne?
Odpovědět
jj,nejlepší bylo když jsem dělala s Přemou mašličky na oznámko a vývazky(ať to máme nachystané)Bylo u toho hafo sradny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
věřím :-) já jsem si vývazky nechala udělat,tak šikovná nejsem 8-)
Odpovědět
my jsem je i poctivě sešívali :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?