Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • určitě jo,jsi šikula!!!

• teď řeším svatbu v kostele,nevím co mě to napadlo ale moc si to přeju 😵

• to musí být nádhera! držím palce,ať to vyjde! já vždycky chtěla na zámku a taky jí snad budu mít!!!

• Sponzor fóra
  • budeš jí mít,uvidíš 😉

• byli jsme na našem vysněném místě loni na svatbě kamarádce a Pája tehdy řekl,že jsme si nemohli vybrat lepší místo,mám radost,že se mu to taky líbí!!!

• třeba se vezmete ještě tenhle rok 😉

• tak to určitě ne,ale i tak se těšíím!!!

• no já uvidím jak to dopadne,krize s náma pěkně zamávala...snad do října bude líp

• ono jsme se shodli,že nezáleží až tak na tom,kdy se vezmeme,ale hlavní je,že chceme být spolu.Můj říká,že i kdyby byl konec světa,tak my spolu stejně zůstanem 😃

• my jsme se dohodli,že když to nepůjde tenhle rok tak do toho praštíme hned jak to půjde...ale věci nakupuju,protože kdyby to nevyšlo tenhle rok tak budu mít alespoň nakoupeno 😉

• no to si říkám taky a navíc když to bude postupně,tak to pak nebude celkově stát takový prachy 🙂 my do toho chceme taky praštit,jak to půjde,ale štve mě,jak ze mě moji kamarádi už tahají termín a tak 😃 kdoví,jestli to v tom červnu vůbec vyjde 😃

• jsem zvědavá jak to dopadne

• u nás nebo u Vás?

• u obou

• to já taky 😃 teď jsem zrovna koukala na naše vybrané prstýnky na netu,budem rozhodně originální,ale o tom to je,ne?

• Sponzor fóra
  • jasan,který máte?

• tradiční irský,mám je v albu,jsou vážně nááádherný

• my chceme zlatou klasiku,žlutý zlato,žádný kamínky a ani nic podobného,taky je mám v albu

• ty naše jsou taky ze žlutýho zlata bez kamínků.já jsem totiž totální cvok do Irska,víš?kamarádi mi říkají,že jsem se narodila na špatným místě 😉 i přítel si ze mě dělá legraci,že jsem poloviční Irka 🙂

• jsou krásný ty Vaše 😵 😵

• jsem ráda,že se Ti líbí,jdu se mrknout na ty Vaše 🙂

• jj dobře

• ty jo,ty jsou vážně úžasný.a ty návrhy na oznámko se mi taky moc líbí.Jak jsi na tom se šatama?

• děkuju, no musím zajít do nějakého salonu a zkusit střih podobný těm co mám v albu...no nevím jestli nepůjdu v kalhotech 😦

• já mám šaty vybraný aspoň teoreticky,i vím,do jakýho salonu půjdu,moc se mi nechce chodit jinam a někdy bych šla nejradši hned,ale zase se o to nechci připravit,až se to bude zařizovat definitivně 😃 a už jsem tomu svýmu říkala,ať počítá s tím,že ho zapojím taky,nemůže čekat,že to budu zařizovat všechno já,ne?

• 😃 tak to je přesný,já už bych chtěla mít vše hotové 😞

• tak to já ne,ale nechci to dělat všechno sama,buď nám o to jde oběma a pak se na tom budeme oba podílet,anebo ne a pak to nemá cenu,ne?

• jj,nejlepší bylo když jsem dělala s Přemou mašličky na oznámko a vývazky(ať to máme nachystané)Bylo u toho hafo sradny 😃

• věřím 🙂 já jsem si vývazky nechala udělat,tak šikovná nejsem 😎

• my jsem je i poctivě sešívali 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Buďte na své svatbě dokonalá! Napravit se toho dá hodně i pár dnů před
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Archiv článků od partnerů