Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • agu že děkuje 😃 😃 😃 já jsem teď byla na svatbě 20leté holce,brali se po třech měsících🙂dělala jsem jí nehtíky

• už aby to bylo 😵

• katusa:tak to je docela síla.když tohle slyším,tak si fakt říkám,že my bychom se mohli už vzít klidně taky 😉

• Sponzor fóra
  • 🙂 jééé 😃 že není zač 😃 že musí poděkovat rodičům oni ho vytvořili 😃 😬

po 3měsících 🤔 museli nebo chtěli? 🙂 i když ono je to vlastně jedno můj právník se ženil po týdnu co se seznámil se svojí nynější ženou 😬

• Ahoj agu nn nezname, tesi me moc 🙂
    katu taky me tesi, asi se take nezname 😉

• terez taky mě těší 😵

• holky já udělám tabulku nás nejmladších,kdy se berem atd...chcete?

• Maruš jj to by bylo fajn 😵 😉

• teri,jak se máš?co nového?

• terez taky mě těší🙂

agu ne nemuseli 🙂 ale já osobně myslím že jim to nevydrží 😞

• Jinak abych se predstavila prichozim, je mi 20, priteli 26 jsme spolu 2,5 roku z toho 2 roky spolu bydlime.
    Svatbu mame 5.6. 09 a planujeme mimco 🙂 co vy? 🙂

• katuska:já si to říkám taky,že něco takovýho nemůže vydržet,ale vyjímka někdy potvrzuje pravidlo 🙂

• kači myslíš? 🤔 mému právníkovi to zatím drží a vypadá to že i vydrží 😃 on je právník a ona svatební agentka 😃 a vzali se po týdnu...sem myslela že mě trefí když mi to řekl 😃

• Treisi to je dobrej napad 🙂
    princeznicko: mam se fajn 🙂 uz mame objednane prstynky nove a oznameni prislo, takze radost 🙂
    co ty?

• tak co tam dáme? Já navrhuju jméno svoje i snoubence,místo kde se budem brát a datum,barvu svatby,po jak dlouhé době se berem a asi věk

• Sponzor fóra
  • Terez tak já čerstvých 21 přítel 26 svatbu zatím nevíme kdy ale snad letos to konečně vyjde....bydlíme spolu teoreticky (i prakticky) hned od začátku....jinak o mimi se snažíme od 11/2007

• tak to je skvělý,teri,já se má taky fajn,přítel včera přišel s tím,že by se chtěl ženit dřív,tak uvidíme,jak to nakonec dopadne

• treisi:tabulku udelej 😃
    tery ahojky 🙂
    aguaverde:to je drsny 😃 a zrovna u pravniku bych rekla, ze si manzelstvi dobre rozmysli 😃

• jo a sme spolu od 2.6.2003 😉

• terez mně je 23,vdaná jsem už od roku 2007 viz album,o mimčo se snažíme přes tři roky....

agu no jak to říct...ona je tak trochu do větru....

• tak mi to dejte do IP a dejte mi chvilku čásek 😃

• butt no já sem si taky myslela že má rozum 🤔 19let chodil s holkou a pak ona se na něj vykvákla kvůli jinýmu a on se ten den seznámil se svojí nynější ženou a za týden se vzali....říkal že u Kačky (jeho žena) ihned věděl že si ji chce vzít 🙂

• Super, tesi me moc vsechny 🙂
    Ahojky butt, jee rada te vidim moc 🙂 ted jsem se sem dlouho nedostala 🙂
    princeznicka tak vidis to je supr, ne? 😉

• Maruš jdu se ti vyzpovídat do IP 😃

• Kači aha 😬 tož to potom jo.... 😬

• o jakou tabulku tady jde,holky?co tam všechno chcete?

• můžou psát už i vdané,nějak to poskládáme 😃

• Tak sem se vyzpovídala ze všech hříchů světa Marušce do IP a je mi líp 😃 😃 😃

• kdyžtak i věk drahé polovičky 😉

• ja taky 😃 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat