Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
agu že děkuje :-D :-D :-D já jsem teď byla na svatbě 20leté holce,brali se po třech měsících:)dělala jsem jí nehtíky
Odpovědět
už aby to bylo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
katusa:tak to je docela síla.když tohle slyším,tak si fakt říkám,že my bychom se mohli už vzít klidně taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) jééé :-D že není zač :-D že musí poděkovat rodičům oni ho vytvořili :-D :-N po 3měsících =-) museli nebo chtěli? :-) i když ono je to vlastně jedno můj právník se ženil po týdnu co se seznámil se svojí nynější ženou :-N
Odpovědět
Ahoj agu nn nezname, tesi me moc :-) katu taky me tesi, asi se take nezname ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
terez taky mě těší x-)
Odpovědět
holky já udělám tabulku nás nejmladších,kdy se berem atd...chcete?
Odpovědět
Profilova fotka
Maruš jj to by bylo fajn x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teri,jak se máš?co nového?
Odpovědět
terez taky mě těší:) agu ne nemuseli :-) ale já osobně myslím že jim to nevydrží :-(
Odpovědět
Jinak abych se predstavila prichozim, je mi 20, priteli 26 jsme spolu 2,5 roku z toho 2 roky spolu bydlime. Svatbu mame 5.6. 09 a planujeme mimco :-) co vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katuska:já si to říkám taky,že něco takovýho nemůže vydržet,ale vyjímka někdy potvrzuje pravidlo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kači myslíš? =-) mému právníkovi to zatím drží a vypadá to že i vydrží :-D on je právník a ona svatební agentka :-D a vzali se po týdnu...sem myslela že mě trefí když mi to řekl :-D
Odpovědět
Treisi to je dobrej napad :-) princeznicko: mam se fajn :-) uz mame objednane prstynky nove a oznameni prislo, takze radost :-) co ty?
Odpovědět
tak co tam dáme? Já navrhuju jméno svoje i snoubence,místo kde se budem brát a datum,barvu svatby,po jak dlouhé době se berem a asi věk
Odpovědět
Profilova fotka
Terez tak já čerstvých 21 přítel 26 svatbu zatím nevíme kdy ale snad letos to konečně vyjde....bydlíme spolu teoreticky (i prakticky) hned od začátku....jinak o mimi se snažíme od 11/2007
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je skvělý,teri,já se má taky fajn,přítel včera přišel s tím,že by se chtěl ženit dřív,tak uvidíme,jak to nakonec dopadne
Odpovědět
treisi:tabulku udelej :-D tery ahojky :-) aguaverde:to je drsny :-D a zrovna u pravniku bych rekla, ze si manzelstvi dobre rozmysli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a sme spolu od 2.6.2003 ;-)
Odpovědět
terez mně je 23,vdaná jsem už od roku 2007 viz album,o mimčo se snažíme přes tři roky.... agu no jak to říct...ona je tak trochu do větru....
Odpovědět
tak mi to dejte do IP a dejte mi chvilku čásek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt no já sem si taky myslela že má rozum =-) 19let chodil s holkou a pak ona se na něj vykvákla kvůli jinýmu a on se ten den seznámil se svojí nynější ženou a za týden se vzali....říkal že u Kačky (jeho žena) ihned věděl že si ji chce vzít :-)
Odpovědět
Super, tesi me moc vsechny :-) Ahojky butt, jee rada te vidim moc :-) ted jsem se sem dlouho nedostala :-) princeznicka tak vidis to je supr, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maruš jdu se ti vyzpovídat do IP :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kači aha :-N tož to potom jo.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
o jakou tabulku tady jde,holky?co tam všechno chcete?
Odpovědět
můžou psát už i vdané,nějak to poskládáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sem se vyzpovídala ze všech hříchů světa Marušce do IP a je mi líp :-D :-D :-D
Odpovědět
kdyžtak i věk drahé polovičky ;-)
Odpovědět
ja taky :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?