Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy:to ti docela závidím,jsem zvědavá,jak na tom bude ten můj,až budem mít svatbu za chvíli.ze začátku do toho byl nadšený a teď nic.Jo,termín máme,aspoň předběžně,já bych byla ráda,kdyby to vyšlo,ale to se všechno uvidí
Odpovědět
princeznicka: pokud máte svatbu až za tři roky, tak bych ho moc netlačila....upřímně, takovou dobu předem bych asi nic nezařizovala ani já....ale vidím, že máš radost, že máte to datum...to je super.... jinak já jsem si věci a lidi rozdomlouvala a teď už jenom počkám a až před svatbou doladíme detaily....
Odpovědět
Holky nemáte některá fotku mini dortíčků?
Odpovědět
ahojte :-D tak my uz mame doma prstynky :-D co nejdriv dam fotky do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky butt :-D :-D :-D :-D :-D Gratuluju:-)nebyla jsem tu snad 100 let jak se máš? Taggy ahoooj:-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy:no radost mám,že jsme se aspoň dohodli,máme v dost věcech jasno,tak snad to vyjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj princezničko:-)jak se máš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,mám se fajn,akorát spousta práce do školy a tak.Koukám,že už se Ti svatbička blíží,co?jak se těšíš?proč nemáš fotku v pasu?
Odpovědět
san:jsem si rikala, ze ses tu nejak dlouho neobjevila :-D mam se...zacla mi skola ;-( tezko se zas zvyka na nejakej rezim :-D a co ty?jak se mame? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, sandule, chyběla jsi tady....a přitom máš svatbu už za tři týdny...ty jo.....to je super, už se těším na tvoje fotečky i zážitky.... Butt: tak ukaž, jaké prstýnky jste si objednali.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj holky!! Mne se po vas tak styskalo...nebyla jsem tady tak strasne dlouho. je to hrozny s tim casem. a kdyz jsem se sem nahodou dostala, tak tu nikdo nebyl. jo a holky...porad se s tim kourenim drzim....hrdinka nejvetsi na svete :-D :-D :-D :-D :-D . San : ty uz to mas za 3 dydny...to je super...uz se tesis ze?? ja to mam 14 dni po tobe...asi to tu mame nejdriv ze??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! už se to některým z Vás blíží,co?už se těším na fotečky a zážitky!!! já už chci takyyyyyyyyyy!!! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
princeznicka : to je mazec...mne je te az lito. naprosto te chapu, ze by ses chtela taky vdavat a kor kdyz to tady slysis ty pripravy a radosti z toho. a chapu, ze te to musi o to vic trapit, kdyz mate termin az za 3 roky. ja mam svatbu za mesic a registrovala jsem se tu minuly mesic. ale co jsem koukala do tveho alba, tak tam mas spoustu fotek co uz mate doma - tak proc az za tak dlouho :-( :-( ??
Odpovědět
Profilova fotka
no právě,že mě to docela mrzí,ale ono je to zase tak,že to prostě nejde dřív,protože jsem si dala podmínku,že budeme bydlet napřed spolu a to není tak jednoduchý něco sehnat,když oba studujem.navíc letos končím VŠ,takže teď svatbu neřeším,stejně mám pocit,že jí chci jenom já a ten můj se o to nestará,ale doufám,že až to budem zařizovat,že se to změní.Já Vám to strašně všem přeju a mám z toho radost s Váma!!
Odpovědět
Profilova fotka
tea:no víš,původně byly tendence na příští rok,ale nějak nám došlo,že bychom to moc lámali přes koleno,tak si radši počkáme a o to to bude pak hezčí,už se na to zařizování fakt těším!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky mohla bych se sem tam taky vtěrnout mezi vás? :-N =-) sice nejsem nemladší ale stará snad taky ne =-) :-D :-D :-D
Odpovědět
agu vítej ;-) Kolik ti je let? A kdy plánujete svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
treisi ahoj :-) je mi 21 :-N =-) svatbu zatím nevíme asi někdy v zimě x-) měli sme 2.6,2006 ale kvůli tchýni to nevyšlo 8-(
Odpovědět
taky máš tchýni kazitelku? :-D 8-( Já jsem tady pořád junior :-D Jinak jak vidím tak bydlíš v Přerově,to jsme kousek od sebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
treisi jj kazitelku 8-( ale řádnou 8-( jj všimla sem si že si z OL x-) já chci svatbu v olomouci =-) na kopečku :-N nebo na radnici
Odpovědět
tam jsem taky chtěla,ale máme málo aut tak bude svatba u nás v kulturáku a dole hostina..je tam hezky :-D Tak ty tchýně máme asi stejný ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no nic treisi jdu do pelechu za miláčkem zítra dorazím a představím se víc x-) pá a dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
;-) :-D :-D :-D kulturák je taky dobrej ;-) hlavně že budete vy dva šťastní 8-) a pak je putna kde to bude
Odpovědět
jj dobrou
Odpovědět
taggy:uz jsou v albu ;-) jsou uplne jednoduch a obyc :-) tea:sikulka s tim nekourenim ;-) aguaverde:ahoj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-)
Odpovědět
aguaverde:dobre ranko :-) jsem zvedava na predstavovavani, jak jsi vcera slibovala ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
=-) a proč brečíš? :-N :-D Tož co bych o sobě pověděla.....hmm.... Je mi 21 (to už víte) a s přítelem spolu žijeme už 6 let x-) Já pracuji jako asistentka a pracuji z domu takže kdybych tu seděla od rána do večera tak se nedivte :-D :-D :-D :-D svatbu snad svoukneme již letos :-N a nikdo nám ji zase nepokazí ]-( 8-( =-) tak a klidně se ptejte odpovím vám na cokoliv (krom čísla účtu 8-) :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
sfoukneme :-N
Odpovědět
a jak se jmenuješ? Já jsem Maruška...Dáme si někdy předsvatební rande u kafča? :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?