Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
taggy, v pohodě, to není žádný tabu, patří to k mýmu životu, tak proč dělat, že to není:-D manžel studuje mediální studia a má baklaáře ze žurnalistiky, dělá na serveru Hospodářských novin. Já jsem musela se studiem seknout, protože mi nechtěli dát individuál, takže mám momentálně invalidní důchod a pracuju na živnostňák, doučuju a tak všelijak podobně:-)
Odpovědět
tresi, ty sjou pěkný, akorát bych se bála toho zapínání. já byla furt v nervech, aby se mi nehnula váha, protože se to nedá tak dobře upravit jako šněrování.
Odpovědět
werumka: toho jsem si nevšimla,jdu koukat na jiný
Odpovědět
treisi - možná by to s nima šlo dohodnout, aby to zapínání nahradili šňěrováním, to se dělává. Mně se líbí tyto: http://www.svatebnisatyxxl.cz/product...
Odpovědět
werumka:však času je ještě dost,no nic jdu do hajan...páčko a pěkný sny :-)
Odpovědět
dobrou!:-)
Odpovědět
ahoj holky :-)
Odpovědět
cau terezko:-D
Odpovědět
ahoj veru :-) tak co noveho? ja mam za sebou perny den...byli jsme za nejlepsi kamoskou v nemocnici :-(
Odpovědět
ahooj holky :-) tak mám za sebou první zkoušení šatů a hned bych si vzala všecky :-D
Odpovědět
a co tam? My jsme takhle jednou jely se spoluzackou ze skoly, meli jsme tehdy snad do peti nebo tak. a na prechodu ji srazilo auto, takze jsem se domu vratila az po desaty. To bylo tehdy taky docela perny...
Odpovědět
to je teda hruza taky :-( kamaradka vcera uklouzla, zlomila si kotnik, sla okamzite na operaci ma kotnik plny sroubu 3 mesice doma...kdyz me videla tak jsme obe brecely..plakala, ze je mrzak :-( :-( :-( jsem z toho nejaka hodne spatna
Odpovědět
Článek se načítá
vsak neni mrzak na porad! Ta mojes poluzacka mela pretrhany vazy v kotniku, taky sla na operaci a taky byla 3 mesice doma. Pak jeste dlouho chodila s berlema. Ale taky to zvladla! Urcite to dobre dopadne. Az ji bude trochu lip, urcite bude vsechno videt trochu lepe. At si najde neco, cemu se muze venovat i se sroubama v noze. Urcite to pujde!
Odpovědět
jj snad jo, taky jsem ji to rikala, jenze je tesne po operaci tak ji neni do smichu. A co ty, co noveho?
Odpovědět
Par dni to bude trvat, az nabere sily, bude to urcite lepsi. Ted je asi nejlepsi byt jen obycejne s ni. Urcite to zvladne! Noveho celkem nic, manzel je v praci, ja tu delam nejaky zakazky. A muj vlastni pes me vytlacuje z me vlastni zidle:-D
Odpovědět
doufam ze jo ;-) dekuju za podporu :-) to je nahoda, ja mam za zady taky psa, ale nevytlacuje me-spis je tak mala, ze davam bacha abych ji nezasedla :-D jinak jsem ted delala palacinky priteli takze v kuchyni je to trochu jako po vybuchu :-D
Odpovědět
ona je taky mala, proto nechapu, jak je mozny, ze zabira tolik mista:-D Jeeje, palacinky. My jsme si vcera delali sendvice - koupili jsme rozpikaci bagetky, dala jsem do nich ledovy salat, vajicko na tvrdo a drcenou tresku a la losos, to bylo taaaaak dobry!
Odpovědět
mnam to je dobrej napad covece, to bych si dala :-)
Odpovědět
Ta treska je hrozne levna- vanicka asi za 17 Kc - je to hodne nasoleny a to je prave to dobry:-D My jsme si to nedavno koupili a jelikoz jsme se jeste dlouho olizovali az za usima, tak jsme si to udelali jeste doma. Uplne nejlepsi je, kdyz to jis, kdyz jsou ty bagetky jeste teply...jeeee, ja bych si dala zase:-D
Odpovědět
ty jo nedelej mi chute, mam hlad :-D
Odpovědět
Ja bych si taky neco dala:-D
Odpovědět
jéé, tady se mluví o jíídle ;-) :-)
Odpovědět
jj :-D ahojky :-D
Odpovědět
ahojky!
Odpovědět
marilka, nazdarek, mas pro nas nejaky dobry recept?:-D
Odpovědět
holky ja mam supr recept :-)
Odpovědět
nedavno objeveny Svarite tri slehacky, nalamete tam cokoladu na vareni a dve tycinky kastanu ledovych. Nechate vychladnout, date do lednice do druheho dne. Druhy den vymichate mixerem, je z toho krem. Upecete si buchtu jakoukoliv, kakaoovou, nechate vychladnout potrete tim kremem (nebo rozdelite krem napul, cast date do rozrizleho korpusu a cast na nej nahoru) posypete nastrouhanou cokoladou horkou nebo margotkou a je to fakt basta :-) ten krem je uzasnej :-)
Odpovědět
teda, ten krem musim zkusit. Klidne i samotnej:-D
Odpovědět
tea drzim palecky!!! weru nakonec mel konecny slovo budouci manzel :-D me se libily totiz vsechny a vzdycky chvilku vic ty a pak chvilku vic zas jiny, tak jsem si rekla, at to rozhodne on :-D iwci:a jaktoze nemas fotky v albu?? :-D
Odpovědět
sandule:vim, ze jsi tu, proc si se mnou nepovidas? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?