Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
už to neregistruju,mamka to pořád nebrala a dnes jsem jí řekla tohle " Můžeš mě mít ráda a příjmout to,že se vdávám brzo nebo se do toho nepleť a nech mě žít." bylo to drsný ale máma se mi omluvila,ona chtěla svatbu sabotovat. Ale snad to bude o.k.
Odpovědět
JEJDA, TAK TO DOUFÁM, ŽE TO VŠECHNO DOBŘE DOPADNE!!! ;-)
Odpovědět
jj v to taky doufám
Odpovědět
URCITE JO, BUDU DRZET PESTI :-)
Odpovědět
děkuju,piš bez caps locku,admini budou naštvaní
Odpovědět
aha, to mi nedocvaklo, me jak to dojde pod ruku, tak pisu ;-) diky ;-)
Odpovědět
není zač,kdy plánuješ ty svatbu?
Odpovědět
no jelikož nám vybouchlo letos bydleni - ne teda doslova :-) , tak az pristi rok kveten...s financema to musime nejak poresit..vy konkretne na kdy?
Odpovědět
24.října,to bylo první datum co jsme měli,pak bylo 19.9. a zase to šlo na říjen :-D
Odpovědět
to je pekne...my meli puvodne taky 19.9 :-)
Odpovědět
mě to datum 19.9. nějak nesedí,mám z něj špatnej pocit. Ale ten říjen je takovej zvláštní,všechny dobrý manželství u nás v rodině jsou v říjnu uzavřený
Odpovědět
no nasi se brali 10.10. tak jsem si rikala, ze se nebudem opicit :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
:-D :-D Teď si dělám návrh na výzdobu stolu,ještě chvilku a hodím to do alba :-D
Odpovědět
joo, to ja ted resila tady na bazaru nejakou coko fontanku ;-) ...a mamka opet zaperlila...ze pristi rok je moc brzo :-|
Odpovědět
hotovo
Odpovědět
mrknu:-)
Odpovědět
jj
Odpovědět
teeeda, to se ti s tim chtelo delat?? :-D drbačka ne?
Odpovědět
to bylo rychle,teď jdu na zasedací pořádek ]-(
Odpovědět
treisi: nase kamaradka se vdavala v cervenych teniskach :-D a po obradu odjela na cervenym traktoru :-D no jo decka farmaru :-D ale ty tenisky byly super, nikdo si jich nevsiml az do te doby nez si povyhrnula sukne jak se skrabala na ten traktor :-D taky jsem premyslela o nejakych silenych botech, ale tak se to zvrtlo , ze je to kazdej pes jina ves, tak uz o nicem vic ani premyslet nemusim:)
Odpovědět
hih...to je perfekt ty botky... :-) ..jo a treisi, zasedaci poradek, to je peklo :-) :-|
Odpovědět
bouncig_czech : jééééééééé Olomouc :-D No já mám takový pěkný balerýnky s bílejmá puntíkama a jinak červený,asi vyhrajou :-D
Odpovědět
treisi: jeee ani jsem si nevsimla :-D :-D :-D kde mate svatbu?
Odpovědět
je holky to ted taky resim, ale jestne nam vsichni neodpovedeli esi prijdou 8-( tak zasedaci poradek budem tvorit asi na rychlo....
Odpovědět
bouncig_czech: v Doloplazích,znáš?
Odpovědět
tak holky, ja jdu do betle,byl to dneska tezky den, ... dobrou :-)
Odpovědět
treisy: jo jo :-D
Odpovědět
bouncig_czech : a odkud jsi?
Odpovědět
treisi: ja z Olomouce, proto je to vsechno okolo, blizko pro babiny a tak:)
Odpovědět
bouncig_czech: podle fotky jsem Tě už někde viděla ale nevím kde :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?