Menu Forum

Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. črc 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 2357 příspěvků. Má 81 přátel. Tehovec, Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 2357 příspěvků. Má 81 přátel. Tehovec, Region Praha - východ.
 A nebude tam pak smrdět ten ocet? emoticon
9. únor 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tea1909 (31 r.)
1
Registrovala se 31. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 286 příspěvků a 4 alba. Má 51 přátel. Region Havlíčkův Brod.
  • Svatba byla 4. dubna 2009
    V Přibyslavi, Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
tea1909 (31 r.)
1
Registrovala se 31. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 286 příspěvků a 4 alba. Má 51 přátel. Region Havlíčkův Brod.
 Ty jo holky ja vam tak strasne zavidim!! s tim kourenim!! ACH JO!!! Kdyby se mi to tak podarilo jako vam!! Jsem na tom uplne stejne-tak krabicka denne. Jsem z toho uplne nestastna!! z penez co to stoji, kamca uz taky nadava (zapali si jen obcas v praci-kdyby nechtel kourit,tak si proste nezapali), minuly tyden jsem vysadila HA-takze planujeme mimi a vubec...chci prestat! Hrozne moc me zaujalo tak jsi lucko psala o tech prascich...komu bych o tom mela rict?? obvodacce?? prodava se to jeste?? a fakt to funguje?? ja jsem rikala, ze kdybych vedela, ze mi to pomuze, ze do toho vrazim treba 5 tisic...to mam za 2 mesice zpatky, kdyz nebudu kourit! ach jo...ZAVIDIM!! poradte mi!!
9. únor 2009 v 18:01  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
Registrovala se 5. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2215 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
Registrovala se 5. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2215 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
 tea: ještě minulý týden by můj příspěvek vypadal jako ten tvůj...nedovedla jsem si představit, že bych přestala, hulila jsem opravdu pořád, ale fakt pořád a bez cigarety jsem nevydržela ani hodinu. myslela jsem si, že hned první den to nevydržím, ale vydržela. První den byl těžký, ale ostatní už dobrý. A pokud tvůj přítel skoro nekouří, máš to mnohem jednodušší než my. Můj kouřil skoro patnáct let, já šest. A taky chceme miminko, ale ještě ne teď, až tak za rok....takže být tebou, pokud jsi už vysadila antikoncepci, skonči s tím. A nejdřív se zkus vykašlat na nějaké prášky nebo náplasti. Je to hodně o vůli, já to říct můžu, když jsem byla fakt šílený závislák. Jdi si zapálit poslední cigaretu, nedávej si žádný termín a prostě přestań hned. Taky jsme nečekali na valentýna nebo na výročí, které máme 1. března, ani jsme nečekali, až vykouříme to, co máme doma....jen jsem cigarety, popelníky a zapalovače uklidila...ale jsou tady pořád...soustřeď se na mimi a na svatbu a pokus se...moje rada.....já totiž nejsem člověk, který by uměl kouření omezit....buď hulit jak fabrika a nebo nic....a to nekouříme teprve týden a už mi kolega v práci, který přišel z kavárny, strašně smrděl....

lucie: ten ocet tu není citit, tak uvidíme, jestli to pomůže....
9. únor 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tea1909 (31 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
tea1909 (31 r.)
1
 taggy: jsi zlata...diky za podporu. ale ja se toho prave tak bojim!! prave presne toho okamziku, kdy si reknu TAK DOST!! Ach jo!! jsem takovej srab!! a nejhorsi snad je, ze mamka moje kouri taky hodne-a tam se kouri doma. a ja vzdycky kdyz tam prijdu, tak vykourim trojnasobek toho co doma emoticon ...misto jedne cigarety za hodinu jsou to 3 emoticon .
9. únor 2009 v 19:28  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 tak teo, já ti ještě víc pomůžu....naši kouří oba, taky hodně, ale ne doma...zato my jsme ještě minulý týden kouřili doma, všude kromě ložnice, takže to bylo ještě těžší...víš? a taky jsem se bála strašně moc....vyhýbej se zpočátku místům, kde se kouří a víš, že to tam budeš mít těžké...třeba já rozhodně v příštích dvou týdnech nepůjdu nikam dokavárny, do baru nebo na diskotéku. tam bych to měla těžké, ale snažím se držet....upřímně ti řeknu, že sama o sobě jsem si myslela, že jsem takový slaboch, že až zjistím, že jsem těhotná, tak přestanu...ale udělala to tak kamarádka a je to podle mě hnus... teď má uřvané dítě a jen co přestala kojit, kouří dál a smrdí tomu ročnímu prckovi....její manžel ji nepodržel, protože pořád říkal, jak přestane, ale nic...my jsme přestali spolu, jinak bych to taky měla mnnohem těžší....tak zkus taky využít toho, že tě tvůj přítel podpoří....ale neodkládej to
9. únor 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
 Tea, určitě přestaňte oba a všechny cigarety, co máte doma, vyhoďte, Taggy, ty bys to taky měla vyhodit, protože pak se jednou rozčílíš a na uklidnění si zapálíš! Ale jestli z toho máš, teo, fakt takovej strach, že pak budeš nerv, tak si dojdi pro ty prášky, asi bych nejdřív řekla obvoďačce, buď ti je napíše nebo tě pošle někam, kde ti je napíšou, jedno balení je na měsíc a před těma 2 rokama stálo asi tisícovku, má se to brát 3 měsíce, přítel bral jen jeden a zvládl to, sice byl ze začátka trochu na nervy, že sme se hádali víc než obvykle, pak přibral, ale hlavní je, že nekouří. Já sem třeba přibírat nezačla, ale nekouřila sem tak dlouho a tolik, co on, ale cejtila sem, že nechodím tak pravidelně na záchod, takže člověk nepřibírá jen proto, že by začal místo kouření jíst, ale střeva pracujou nějak jinak, ale časem se to samozřejmě zas spraví!

Já nebyla pak asi měsíc nikde, abych neměla chutě, i když já sem to zvládala docela v pohodě, nebyla sem asi tak moc závislá, ale přítel byl fakt extrém, takže se to dá, já vám oběma držím palce! Teo, ty se hlavně odhodlej a přestaň, zajdi si k doktorce nebo zkus najít nějaký to centrum, jak sem psala, někde poblíž vás! A k rodičům bych taky nějakou dobu vůbec nejela.. a až přestaneš kouřit, tak tam zas jezdit nebudeš chtít, protože ti bude vadit, jak budeš odtamtud smrdět.. emoticon Fuj, já včera strašně trpěla, jak sem nasmrádla v tom bytě.. emoticon

A přesně jak říká Taggy, neodkládej to, ale vrhni se do toho! Klidně si kup náplasti nebo žvejky, znám pár lidí, kterejm to taky pomohlo, ale hlavně musíš přestat úplně, ne to omezovat, to je na prd a najdi si něco místo kouření, aby sis měla s čím hrát v ruce nebo cu cucat v puse.. emoticon
9. únor 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 Teo, zvlášť, pokud plánujete mimi už teď, tak si myslím, že je to u tebe spíš nutnost...nechceš přece děťátku ubližovat ne?? já jsem ráda, že jsem přestala rok před pokusy o mimi, aspoň se mi vyčistí tělo a jsem ráda, že nekouří ani můj přítel....je to super, jak si teď krásně voníme....a lucie: já ty cigarety vyhazovat nebudu, asi je dám našim nebo někomu, ale jim se nic nestane, občas někdo chce, takže je někam zabalím...přece jen nebyly zadarmo, tak proč je házet do popelnice bezdomovcům....asi mám silnější vůli, než jsem si myslela, teo, fakt to zkus nejdřív sama, když to neklapne, jdi si pro prášky, ale myslím, že to zvládneš....stačí chtít....a hlavně ať tě podpoří přítel...my jsme byli první dny hodně nervozní, ale to časem přejde...a taky se mi mnohem líp usíná a jsem i víc unavená....přibrala jsem už dvě kila, ale to nebylo jen za tento týden, snažím se přibrat, takže jsem ráda....
Teo, drřžím palce, napiš sem, že už nekouříš, my tě budeme podporovat
9. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
swatka
Registrovala se 5. července 2008 na beremese.cz. Přidala 248 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
swatka
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky jakpak se dneska máte?Já mám pěkne nervy ahjo holt rodiče si člověk nevybere emoticon
9. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky swatko....ty ses neshodla s rodičema??? a bydlíš s něma? nebo co se stalo??
9. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
swatka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
swatka
  • Neví, kdy bude svatba
 ahok taggy..ale s přítelem jsme se dohodli že svoji svatbu budem tajit a našim dáme pak rovnou oznamko(jsme spolu již 5let a máme dvě děti) jenže dneska se přítel prokec před kámošem který bydlí hned vedle mých rodiču tak sme si řekli že jim to přece jen rači řeknem at se to dozví od nás než od souseda..No čekala jsem všecko možné ale co mi má matka řekla mě fakt dostalo její první reakce- a kdo si myslíš že ti to bude platit?Vůbec nevím proč to řekla jasně že si to platíme sami ...je mi to fakt líto přítel říkal že už to teda řeknem i jeho rodině a reakce byla úplně jiná krasně vřelá o to víc mě mrzí ta trapná komedie moji mámy -táta ten neřekl nic
9. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 a jéje swatko, to mě strašně mrzí.....ach jo...a jinak vás vaši berou, že jste spolu a máte děti?? nebo tam byl taky problémek? u nás to bylo tak, že naši to tušili a byli rádi....a u přítelového tatky to bylo jako hmmm, aha....no já myslím,že by bylo nejlepší, kdybyste se vzali v tichosti se dvěma svědky někde sami.....taky jsem zůstala jak opařená a nepochopila to.....a pořád mám od té doby z jeho taťky takový divný nepříjemný pocit....je to hrozné, jaký je rozdíl....ale on reagoval podobně jako moje bábina...někteří lidé mají názor, že pokud se člověk žení podruhé (můj přítel), tak že je to zbytečné...jako by už měl po životě, no fakt....a co jste jí na to řekli té tvé mamce??
9. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
swatka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
swatka
  • Neví, kdy bude svatba
 rodiče vycházeji s mým přítelem dobře o to víc mě ta reakce překvapila abych řekla pravdu po tom co nám řekla jsem chtěla co nejdříve vypadnout nějak sem se tam necítila dobře...nevím je pravda že jsem mladá ale po tom co jsme si s přítelem prožili a nakonec máme i děti tak sem si myslela že budou očekávat že se budem chtít vzít(měla totiž i narážku jestli nespěcháme zbytečně-že jsme ještě mladí)
9. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
butt
Registrovala se 24. září 2008 na beremese.cz. Přidala 4576 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
fotoportrét
fotoportrét
butt
Registrovala se 24. září 2008 na beremese.cz. Přidala 4576 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 terezka:pekny emoticon
swatka:treba to byl jen prvni sok a pak se vse ukldini a bude to ok emoticon
9. únor 2009 ve 21:47  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sandule
1
Registrovala se 24. září 2008 na beremese.cz. Přidala 2084 příspěvků. Má 4 přátele. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
sandule
1
Registrovala se 24. září 2008 na beremese.cz. Přidala 2084 příspěvků. Má 4 přátele. Region Kladno.
 To jo swatka:
to je hroznýemoticonto zamrzíemoticonale třeba to byl jen šok že si řekli třeba že měli ted výdaje a nehodí se jim to tak proto třeba tak reagovali
emoticon
9. únor 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 swatka: já taky u toho přítelova taťky doufám, že to tak nemyslel, takže ti přeju totéž....kdyžtak si o tom s tou mamkou ještě promluv a uvidíš...
jinak holky, dneska jsme se s přítelem domluvili, že po svatbě vysadím antikoncepci, necháme trošku odpočinout moje tělíčko a pak uvidíme, jestli nám příroda nadělí mimiško....ale ještě předtím musíme koupit nějaký byt....nejradši ten, ve kterém teď bydlíme emoticon
A jak to máte vy s mimi a s bydlením....butt vím, že na tom pracuje, že spolu máte nebo budete mít byteček?...a sandule??
10. únor 2009 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
butt
fotoportrét
fotoportrét
butt
 taggy:gratuluju k rozhodnuti, mam uplne radost i za vas emoticon a jen pro upresneni, my na mimcu jeste nepracujeme, ale doufame, ze brzo zacnem emoticon chteli bychom, aby mel pritel nejdriv stalou praci, tak snad brzo emoticon (snad tak do roka emoticon ) a byt nam dali do uzivani nasi, ale zatim je neobyvatelnej, ale urcite je fajn mit takovy zajisteni emoticon utikam hajat, preju dobrou noc emoticon
10. únor 2009 v 00:30  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sandule
1
fotoportrét
fotoportrét
sandule
1
 taggy:mi máme domeček takže si ho pomalu zvelebujem emoticonJinak o mimi se snažíme ale zatím stále nic snad o svatební noc se to podaří emoticon
10. únor 2009 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sandule
1
fotoportrét
fotoportrét
sandule
1
 Jinak taggy gratuluju to je super!!!!!
10. únor 2009 v 00:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adelka89 (27 r.)
1
Registrovala se 5. srpna 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1135 příspěvků. Má 53 přátel. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 17. října 2009
    Horní Němčí, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
adelka89 (27 r.)
1
Registrovala se 5. srpna 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1135 příspěvků. Má 53 přátel. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 17. října 2009
    Horní Němčí, Region Uherské Hradiště
 ahojky holky, vidim, ze se tu resi reakce rodicu na oznameni svatby, my jsme svatbu jeste oficialne neoznamili, ale vi o tom nase obe rodiny emoticon
taky jsem cekala vrelejsi pristup. Mozna mame tuto situaci tak trosku vysnenou. Nasi rodice (prarodice) maji svatbu za sebou a vetsina z nich vam rekne: kdybych se mel/a ted rozhodnout uz bych se nezenil/ nevdavala...
Tak nesmutnete emoticon oni z nasich svateb radost maji, jen ji nedavaji najevo a co si budeme povidat jsme mladounke, nechteji nas ztratit. Aspon v nasi rodine to tak je emoticon
Gratuluju k zivotnimu rozhodnuti Taggy, taky uz se tesim na miminko, ale my zacneme se snazenim asi az po svatbe HAK neberu, takze v tomto je to jednodussi emoticon
pa
10. únor 2009 v 06:19  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbies
Registrovala se 20. září 2006 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Jihlava.
fotoportrét
fotoportrét
barbies
Registrovala se 20. září 2006 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Jihlava.
 Teo prostě si musíš říct, že zítra si už nezapálíš. My jsme přestali s přítelem v září a to jsme oba kouřili taky krabičku až krabičku a půl denně. Prostě jsme řekli, že po dovolený přestanem a šlo to. A to jsme kouřili i v celým bytě. A do tý hospody jsem schválně chodila, protože i po třech dnech nekouření mi to začalo strašně smrdět. Jen ty penízky, co bychom měli mít teď ušetřený, nevím, kde jsou emoticon
10. únor 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 butt: já to myslela tak, že pracujete na zvelebování bytu, ne na mimi emoticon
sandule: budu vám držet palce, o svatební noci, kdyby to vyšlo, to je nádhera....
barbies: já jsem řekla,že si snad uděláme pokladničku a každý den do ní dáme peníze, které bysme prokouřili....ať to vidíme...ale asi už není potřeba, protože jsme si to jednoduše spočítali, kolik nás to stálo a kouřit zatím fakt nepotřebujem
10. únor 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
butt
fotoportrét
fotoportrét
butt
 taggy:ja kdyz jsem si to precetla podruhy tak mi to doslo, ze to myslis takhle emoticon ale radsi jsem upresnila emoticon
10. únor 2009 v 09:24  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 jasně butt, to je mi jasný, že kdyby jsi se už snažila o mimi, že to víme a že si pak spolu budem písat asi zase na modrém koníkovi, jak to tak vidím.....to se můj přítel velice pobavil, když si myslel, že svatbou jak on říká "fialová stránka" skončí....a já jsem mu ukázala modrého koníka, tak se smál a říkal, že k tomu počítači snad přirostu emoticon emoticon
10. únor 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
butt
fotoportrét
fotoportrét
butt
 emoticon emoticon jj ja se na konika taky tesim emoticon emoticon ted jeste chodim malinko na strechu, hledat inspiraci emoticon
10. únor 2009 v 09:50  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 butt: tak pak se budem na koníkovi potkávat
10. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
butt
fotoportrét
fotoportrét
butt
 tesim se emoticon a za jak dlouho planujte zacit zkouset?(jestlis to uz psala, tak promin, asi sem to prehlidla)
10. únor 2009 v 10:08  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 butt: asi tak za rok....do svatby, která je za půl roku, budu jíst antikoncepci, pak chcem tak půl roku nechat vyčistit tělo, pokud to vyjde a pak to necháme na přírodě....takže asi tak nějak....a ty jsi taky psala něco o roku??? já už práci mám dva roky, můj přítel pochopitelně také, takže je to ok....akorát to nechci určitě před svatbou a rádi bychom počkali až bude ten byt náš
10. únor 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
 Taggy, hlavně těhu bych se vdávat nechtěla, to si to člověk pak tolik neužije.. Ale s tou HA, není potřeba po vysazení se nějak "čistit" klidně hned můžete začít pracovat na mimi.. emoticon
10. únor 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
  • Neví, kdy bude svatba
 já bych se taky nechtěla vdávat těhotná, proto budu jíst prášky až do svatby, pro jistotu....lucie, já vím, že to není potřeba, ale já už jím tu HA šest let a už mi to není příjemné, nebudu to tady rozebírat, ale zkrátka už to chci vysadit....ale zároveň si myslím, že hned po svatbě ještě nebude hotový ten byt, takže proto asi ještě budem opatrní, tak píšu, že se bude čistit tělo.....
a ty to máš jak, jíš antikoncepci?? Nebo už se snažíte???
10. únor 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
 Já sem vysadila asi před rokem a půl, měli sme takovej "záchvat", že si uděláme miminko, ale napoprvé se to nepovedlo, což je vlastně úplně normální, ale pak už sme se nesnažili, mimi chci, až dodělám školu, já bych oboje nezvládla, i takhle mám problém se dokopat k učení a s dítětem by byl konec školy.. emoticon já brala HA taky 6 let, problémy sem teda neměla, to spíš po vysazení sem ztloustla a ještě se mi zhoršila pleť.. emoticon Ale už jí brát nechci, přítel se umí ovládat a přijde mi to zbytečný do sebe cpát hormony..
10. únor 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš