Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
úplně s váma souhlasím,že za ty staosti to stojí,ne?máme už dost věcí vymyšlených aspoň nějak,tak o to bude míň zmatků,doufám
Odpovědět
princeznicka:teda a to tomu tvymu nevadi vymyslet s predstihem?muj se do ted o svatbe skoro nechce bavit, ze proc tak brzo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to ten můj se už zapojuje:-)a je to hezký:-))) Holky ted sem se pěkně vytočila:-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
copak se stalo??
Odpovědět
Profilova fotka
představ te si,že tady na BRMS je debata rozvod ]-( ]-( ]-( ]-( Proč to tu řeší ty vago tady jsou nevěsty holky kteý se těší a oni tu rozebíraj rozvod:-( Proč tedy nezaloží nový portál www.rozvod.cz ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
san:tebe to fakt tak rozciluje?me to ani neva, mylsim, ze to tak nejak k tomu patri...
Odpovědět
du spinkat, takze dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou jo docela mě to vzalo protože ...no to je jedno dobrou papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt: no ono ho to bavilo ze začátku,teď jsem na to vymýšlení nějak sama a mám pocit,že to chci jenom já ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sandule, ale tady je přece is pousta nevěst, co se vdávají podruhé, takže i s tím rozvodem mají už zkušenosti, ale přece tě nikdo nenutí tu diskuzi číst, když tě to tak pohoršuje.. :-N Jinak můj miláček se zapojuje čím dál méně, ale zas na druhou stranu, aspoň si to udělám, jak chci.. :-D
Odpovědět
princezno, kdyz ani nevite, kdy se budete brat, tak si mylsim, ze je normal, ze nepotrebuje porad svtabu planovat ;-) san nerozciluj se, usmev ;-) luci ahojky :-D milacek je uz priprava zpruzenej, jo? :-D ale jak rikas, aspon to budeme mit tak jak chceme my :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Butt, přesně tak, lepší než kdybysme se hádali kvůli každýmu detailu.. A jak ty pokračuješ? Co šatičky? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky....to se mi dneska ale nechtělo vstávat do práce...a co vy, máte volno? Můj přítel se teda docela angažuje, sice je ta naše svatba až za půl roku, ale čím víc se to blíží, tím víc se o tom oba bavíme...o víkendu jsme spolu vybrali oznámko, oznámili svatbu zbytku rodiny a už říkal, že bysme se měli začít dívat po prstýncích. butt: s tím kouřením, jak jsem ti tady psala, tak si představ, že minulý týden v pondělí večer jsme si spolu s miláčkem zapálili poslední cigaretu a od té doby nekouříme...nevěřila jsem tomu, zpočátku to stálu trošku přemáhání, ale povedlo se a už skoro týden nekouříme....mám velkou radost. princeznicka: když jsi psala, že ta vaše svatba nebude letos ani příští rok, tak to se teda příteli nedivím, že nechce nic plánovat a chystat....co taky....nic ve zlém, ale být tebou ho s tím moc neotravuju, když nechce...aby sis pak nemusela brát někoho jiného =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu vaši diskuzi teda nečetla, princez, ale ani já bych moc nelánovala, pokud by svatba zatím byla v nedohlednu.. :-N Taggy, tak to vám gratuluju, že nekouříte, ještě abyste to vydrželi! teď někdy v únoru to budou 2 roky, co sme s přítelem přestali kouřit a teď to naprosto nesnáším a nadávám všem kolem mě, kdo kouří a smrdí mi pod nos, už ani do hospody nechodíme, včera sme byli v jednom bytě, kde kouřili a celý sem náš okamžitě musela strčit do vany a do pračky! :-D
Odpovědět
lucie: já jsem taky moc ráda, zatím to bylo mnohem snadnější, než jsem čekala...akorát na pařby a na kafe moc nechci chodit, protože tam je zatím těžké odolat, když kouří všichni kolem, přece jen jsme bez toho teprve týden...ale přítel už byl na kafe několikrát se známýma nebo pracovně a vydržel si nezapálit...tak uvidíme...ale musím ti říct, že jsem vyprala všechno oblečení a pak jsem byla taky na kafe, že jak mi teď smrdí bunda, že už mi to taky hodně vadí....a jsem moc ráda, hlavně se ušetří opravdu tisíce korun měsíčně, protože jsme kouřili fakt moc a navíc vyčistíme tělo na mimi.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je jasný, jestli plánujete mimi, byl nejvyšší čas s tím přestat! já ze začátku taky nikam nechodila, aby mě to nelákalo a teď už zas nechodím, protože mi vadí ten kouř, jak smrdím, navíc z toho nemůžu dýchat, se mi vždycky ucpe nos, tak si radši dám to vínko doma.. ;-) Kolik ste toho vykouřili? Přítel dával 2 krabičky a přestal s Champixem, v tý době to byla úplná novinka, ale pomohlo to, nebo že by placebo.. =-) :-D No každopádně sme to zvládli a te´d vím, že už nikdy kouřit nezačnu! :-)
Odpovědět
Tak kolik jsme kouřili, to se ani neptej....každý se nad tím hrozí....přítel kouřil krabičku za den, já normálně taky, ale když jsme šli pařit nebo jsem měla moc práce a nervy, tak běžně krabičku a půl za den, prostě hrůza....stálo nás to skoro šest tisíc za měsíc...a ten smrad všude, no fakt jsem ráda...a ty jsi kouřila kolik??? ani mi to nevadí, že už nebudem tak často někam chodit, protože jsme byli teď pomalu každý víkend někde a to je pak člověk tak nevyspaný a překouřený, přepitý, fakt hrůza...ale hlavně jsem nechtěla žádné žvýkačky nebo náplasti...ten Champix byl co??
Odpovědět
Profilova fotka
Prášky, na předpis, dostal je v Centru léčby odvykání závislosti na tabáku (nebo tak nějak se to jmenuje), nevím, co v nich bylo nebo jak to fungovalo, první týden, co je bral, se při nich i kouřilo a pak si určil den, kdy přestane a přestal a bylo to, jen po tom přibral skoro 20 kilo, ale kouřil vždycky 2 krabičky a když jel služebně do zahraničí, že strávil celej den a noc v autě, tak zvládl klidně 4 krabičky! :-o Hrůza! Já sem kouřila tak rok hodně, a to tak tu krabičku, předtím sem vždycky měla období, kdy sem kouřila a kdy zas vůbec.. Jen nevím, kam se poděly všechny peníze, když sme přestali, protože nám pořád nic nepřebývalo a nepřebývá.. :-N
Odpovědět
Tak jste si měli koupit pokladničku, abys viděla výsledek...to jsem chtěla já, protože těch peněz jsme prokouřili fakt hodně, radši bych to ani nepočítala....ale taky si nemyslím, že nám každý měsíc vyloženě zbudou a budou ležet na poličce a čekat, až je půjdeme utratit....ale je to super....já teda doufám, že nepřibereme, ale uvidíme....já bych to možná i trochu potřebovala, mám jen 44 kg...ale že bych místo cigaret potřebovala víc jíst nebo tak, to ne...ale najednou mi začalo všechno strašně vonět, mnohem líp usínám a líp se mi i vstává
Odpovědět
Profilova fotka
44 kg? :-o To bys teda měla přibrat, nevím, jak seš vysoká, ale jestli nemáš 150 cm, tak je to hodně málo! :-D Mně se taky začalo líp dýchat a asi i ten čich se zlepšil.. :-) tak já vám držím palce, ať to vydržíte, ale mimnko je snad dobrá motivace!
Odpovědět
lucie, měřím 158, takže váha je docela v poho....a díky za podporu, myslím, že to vydržíme
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy tak to jsi šikulka:-)já přestala kouřit před třemi lety a jsem štastnej člověk:-))))chce to mít silnou vůli kolikrát se mi stalo že bych si zapálila i po roce ale tam tě zas motivuje to že si řekneš nekouřímm tak dlouho to vydržím je to boj ale stojí to za to ...a těch prokouřenejch peněz???to je šílený já prokouřila 3.000,-měsíčně fakt síla ]-(
Odpovědět
sandule: ahojky, tak to jako já, taky tři tisíce za měsíc. a ještě když si představím, jak to mají zdražovat krabičku za stovku, tak opravdu čím dřív konec, tím líp...ale holky, největší gól - můj přítel, kouřil od svých šestnácti (je mu třiatřicet), občas to omezil, ale nikdy nepřestal, ani při prvním dítěti s ex....a teď jsme si řekli, že přestaneme, chceme mít voňavý domov pro nás, kocoura i naše budoucí mimi....dneska mi v práci kolegové, kteří se vrátili z kavárny, tak strašně smrděli cigaretama...fuj. a protože jsme předtím kouřili v bytě, tak tady je tady teď ještě docela smrádek. přemýšlím, jak se toho zbavit. máme tady plovoucí podlahy a koberce. závěsy a polštáře ze sedačky vyperu, ale jak to dostat z toho zbytku, nevíte?
Odpovědět
ahoj holky, jakpak se mate dneska? :-)
Odpovědět
luci saty zacnu resit nekdy v breznu dubnu, ted je jeste cas myslim :-) usity jsou za chvilku :-) taggy pekny s tim kourenim!!mam radost ;-) ale jak se zbavit toho smradu z bytu moc nevim :-(
Odpovědět
tery a jak dopadlo dnesni zarizovani?
Odpovědět
no parada :-) mame hroznou radost. Vsichni moc ochodni, pristoupili nam na pisnicky bez problemu, pustili jsme jim tam guns n roses a pani se smala a povida, no me ten svatebni pochod uz stejne leze na nervy :-D krasne jsme to domluvili podepsali a pritel se smal, ze ted uz ho mam asi chycenyho :-D :-D
Odpovědět
ochotni, pardon preklep ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, koberce taky vyper, spíš teda pozvi firmu, ať to vezmou tím strojem, to pak krásně voní! V plovoucích podlahách by to snad bejt nemělo, ale zdi možná taky sou načuchlý, tak co vymalovat, když už se takhle pročišťujete, tak bych to vzala z gruntu! :-D My sme naštěstí doma nekouřili, vždycky sme chodili na balkon, tak to bylo v pohodě.. :-)
Odpovědět
JJ, na koberce už jsem našla super čistič, ale malovali jsme nedávno, takže to asi ne....ale prý je dobré dát do místnosti misku s octem, že to vyčichne....tak to zkoušíme
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?