Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
princeznicka: jj bydleni to je problem pro hodne lidi :-|
Odpovědět
san:nebud drza :-D tery jak se mame?
Odpovědět
jj pohodicka :-) co ty? akorat jsme vybirali s pritelem hudbu na svatbu, zitra to jedeme podepsat domluvit a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt:jojo mám se dobře :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tery:to jo ale až to bydleníčko bude půjde vše hladce a krásně juj už by s tebe byla nevěsta:-)
Odpovědět
a co jste vybrali peknyho?ja se mam taky fajne, vymyslela jsem, ze zitra upecu dort, tak se tesim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terezko a jakou jste vybrali?
Odpovědět
Profilova fotka
terezko,úplně souhlasím a juá jsem řekla,že bez toho do svatby nejdu,takže si ještě počkám
Odpovědět
Profilova fotka
butt:to dopadne :-D :-D :-D :-D :-D nechceš si to rozmyslet?? :-D :-D :-D
Odpovědět
san:to ze ty neumis pect a varit a vzdy to dopadne katastrofalne neznamena, ze to tak mam i ja :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
san: taky už bych chtěla,aby ze mě byla nevěsta :-D
Odpovědět
butt, taky jsem vcera pekla, tak at se ti povede pekne ;-) no holky vybrali jsme trochu netradicni, vite mame kapelu s pritelem, oba zpivame takze trochu spis do rocku :-D pritel nastoupi na jednu pisnicku od guns n roses a ja na tuhle http://www.youtube.com/watch?v=p6bNv4... potom budou dve pomale pod text oddavajiciho a nakonec tahle od pink floyd wish you were here :-)
Odpovědět
tery dekuji, jsem zvedava :-D to je pekny, ze je videt, ze vam ta muzika sedi ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
jj mame to cely takovy netradicni :-D
Odpovědět
a co jeste mate netradicniho? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt:ty budeš péct buchty z pytlíku?? :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ne to jsou srandičky dyt mě znáš...aby si tak holky mysleli že si tu vjíždíme do vlasů :-D :-D :-D :-D Princezničko ani se ti nedivím sice ty přípravy jsou fakt náročné ale je to krásný:-)už se těším až ti tu budem s holkama radit co a jak:-) terezko já s přítelem jsme motorkáři a rock máme rádi a vybrali jste dobře fakt super ;-) ;-) :-)
Odpovědět
treba oznameni :-D mame tam malovany figurky, ktery vypadaji jako my a nahore ne citat ale uryvek z pisne :-D dale jedeme vsichni na svatbu autobusem a me jde za druzicku moje nejlepsi kamaradka stejne stara jako ja :-D
Odpovědět
san:neboj ja srandu chapu :-D :-D :-D :-D a ses motorkarka, jo?pekny :-D
Odpovědět
sandule: dikas moc :-) vazne? tak to bychom si s vami kapli do noty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sandi, ja se taky tesim,az mi budete radit,ono to utece jak voda :-D
Odpovědět
princeznicka2411:hel emoc se netes, pripravovani svatby je peknej vopruz :-D :-D
Odpovědět
holky ja padim, jdu do hajan, zitra brzo vstavame, jedeme podepsat tu smlovu na Sychrov a pri ty prilezitosti na nejakej obidek dobrej mnam tak se tesime :-D :-D tak se tu mejte hezky, dobrou ;-)
Odpovědět
dobrou noc! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
princezničko: souhlas voprus je to pořádnej a ty starosti ale zas na druhou stranu jsou to krásný starosti :-D Terko : vy jste taky motorkáři? Butt:já vím že jsi pro každou srandu :-D :-D ale mě šlo o to aby to pochopili i jiní aby si neříkali tedata Sandra ta je protivná jak noc :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
san.to si budou rikat stejne :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tereko :dobrou a hezký sny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt:no počkej... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt:ty jo ty máš svatbu v srpnu to já už budu 2 měsíce paní...to je hustýýýýýý :-D :-D :-D
Odpovědět
san: :-D :-D :-D ti budu moct zavidet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo :-D :-D :-D :-D ale víš že bych to chtěla mít už za sebou?to jsou hrozný nervy :-D :-D :-D
Odpovědět
san:ja taky, podle me je svatebni den otrava :-D a dospela jsem do stadia, kdy se nenervuju a je mi to fuk a esi me neco (nekdo) nasere, tak se otocim a du dom :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?