Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ahoj, já jo....ale jinak asi nejsou
Odpovědět
Profilova fotka
jojo jsem :-D
Odpovědět
huraaaaaaaaaaaaaaaaa :-D :-D holky tak ja se mate?ja byla u pritelovych rodicu a vedly jsme s tchyni narocne hovory :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
butt:povídej :-D :-D :-D princezničko ahojky:-) Holky dneska jsme si byli s přítelem obědnat svatební dortík:-))) mám ho v albíčku s nadpisem zamluvený tak se mrkněte
Odpovědět
sandule: teď se dívám, že ty už máš tu svatbu za měsíc a kousek....to je krásné....
Odpovědět
san:no nakonec uplne super :-D nejdriv jsem mu maem zabila (tvrdila, ze teda ona na svatbu nepojede) :-D ale pak jsme se krasne shodly...vlastne uplne na vsem, talze fakt super."schvalila" saty, misto hostiny, jidlo, oznamko...tjsme uplne koukala :-D jinak ja mam radsi ovocny dortiky, ale hlavne, ze se dortik libi vam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nene nemám:-)))))))mě tam furt skáče blbej datum:-))))))))))))))))))))mít svtabu za měsíc tak to už bych byla někde jinde nejspíš u psychologa:-))))))))))) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt:já mám také ráda ovocný ale ne každej tak jsem udělala kompromis spodní část bude oříškovo čokoládová druhá část punč a třetí ovoce karamel:-))))))) No vidíš jak si si hezky tchýní vycvičila :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
san:mas to dobre vymysleny :-D hej a prave drsny, ono to vycviceni k mem udivu ani nebylo tezky :-D
Odpovědět
san:hele a kdy teda budete mit svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
v červnu:-)))))))))
Odpovědět
Článek se načítá
san a kolikatyho? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi ale zvědavááá :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
san:jj to ja jsem :-D tak nerikej, kdyz nechces, ale ja se urazim asi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
6.6. :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
san:pekny :-D my meli mit 8.8. ale nakonec to mame prvniho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkz,docela vám závidím,že máte ty svatby tak brzo :-D
Odpovědět
princeznicka2411:porad jsi nepresvecila, jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nee :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak nepřesvědčila?princezničko?
Odpovědět
ahoj holky, muzu se pridat ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terezkap jasně že jo přidej :-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sandule: ne nepřesvědčila,letos ani příští rok to určitě nebude ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
počkej princezničko:-( on se jako nechce ženit? ]-(
Odpovědět
terezkap:ahojky :-D
Odpovědět
ok :-D princeznicko a jak dlouho spolu jste?
Odpovědět
Profilova fotka
rok a něco chce,ale prostě teď to v nejbližší době nejde,chceme mít aspoň společný bydlení než se vezmem a to hned tak nebude
Odpovědět
Profilova fotka
jo aha tak to jo už to chápu :-) :-) To je rozumné :-) Butt kde si pořád:-))))se couráš furt někde :-D :-D
Odpovědět
butt jee ahojky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?