Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
butt: jojo,jsou naprosto úúžasný :-D už se na ně moc těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
ahojky.. :-)
Odpovědět
holky, tak vidím, že spíte nebo někde paříte....chtěla jsem vás poprosit o zhodnocení - dala jsem si do alba návrhy svatebního oznámení a vybíráme...takže můžete psát, které se vám líbí, budu ráda za názory...na text se nedívejte, ten je všude stejný, jde mi o styl....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Terezko, tak jsem koukala na ta tva oznamka...jedno hezci nez druhe...hrozne tezke vybirat...kdybys tam dala 3,bylo by to jednodussi :-D . Vsechny jsou uplne uzasny,jen se mi moc nelibi to c.4-s tim cervenym prostredkem. to uz je takove moc (jen muj nazor :-N ). ja ti vubec nevim-koukam porad do alba a zase sem... :-D Ale nejvic se mi asi libi 1,6 a 8. Je to hrozne tezky vybrat jen jedno :-D . Jeste se sem podivam zitra znova a jeste to skouknu na druhy pohled ;-) . A kamilovi se taky moc libi vsechny a moc vas chvalil,jak jste sikovny. A nejvic se mu libi to c.3. ...tak si tak rikam...to jsme ti moc nepomohli :-D :-D
Odpovědět
ahoj tery, děkuji za hodnocení....a pomohla jsi mi...nejvíc se líbí všem jednička, šestka a osmička....u nás vítězí jednička taky....taky jsem chtěla nakonec, aby byly jenom tři, protože je těžké vybírat...dělala to kamarádka grafička, já tak šikovná nejsem.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje kde vsichni litate?? vzdyt je skoro poledne a tady porad nikdo ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
je tu někdo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz tu zase jsem...ale vy uz nikdo asi zase ne... :-( :-( :-D :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taggy tak mě se nejvíc líbí 1(jednička je zajímavá a neokoukaná) a 6(je jemná decentní:-)
Odpovědět
ahoj holky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
taggy, mne se libbi urcite 1 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: tak vidis, jak jsme se vsichni shodli....tak myslim, ze to mas jasne... ;-) ;-)
Odpovědět
tea: mám to jasné, mně se ta jednička taky líbila nejvíc, takže to bude ona....ale i tak děkuji 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste
Odpovědět
doma a ty sandule???
Odpovědět
Holky nevite kde sehnat takova ty ruzna trika a tilka s napisem bride nebo nevesta? Par holek to tady ma v albu priprav a hlavne ty tilka jsou supr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy já jsem taky doma:-)))))))))) terezko taky je scháním:-(((
Odpovědět
sandule, tak nezalozime novou mistnost a pozeptame se ? treba nam nekdo helfne ;-)
Odpovědět
nebo to zkuste hodit do google nejdřív
Odpovědět
http://www.natriko.cz/index.php?main_...
Odpovědět
je diky taggy uz se v tom hrabu ;-)
Odpovědět
našla jsem jen tento odkaz, tak uvidíš
Odpovědět
ahojte holky, my jsme s pritelem na viken u jeho rodicu tak nemam moc cas tady vyseavat :-( taggy oznamka jsou vsechny krasny!!jednicku schvaluju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tagy děkuju:-)
Odpovědět
sandule: není zač. pomohlo to trochu??
Odpovědět
Profilova fotka
jasně pomohlo:-))))a co ty Taggy jak se máš co nového u tebe? :-)
Odpovědět
sandule: dneska jsme měli oslavu narozenin dítěte z prvního manželství mého přítele a taky jsme zbytku rodiny oznamovali svatbu...jinak nic, jsem ráda, že máme vybráno to oznámení a chceme se vrhnout ještě na výběr prstýnků...ale jinak je času ještě dost....a kdy si chcete ty trička nevěsta ženich oblékat? ten večer svatební?
Odpovědět
ahojky, jste tu????
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?