Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ahojky holky, muzu se k vam zase po dlouhe dobe pridat :-) jmenuju se terka, je mi 20 a 5.6. mame s pritelem (26) svatbu :-)
Odpovědět
ahoj terezko, klidně se přidej...já jsem taky tereza, akorát to nemám v linku..tak písni, jak jsi na tom s přípravami na svatbu.... holky: co nového? my už máme dneska hotové čtyři návrhy svatebních oznámení
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky a taky nová Terezko! :-) Taggy, kde ste půjčovali ženichovi oblek a za kolik? A ukaž nám oznamka! :-) Já už sem taky něco vytvořila, ale objevila sem docela pěkný na gaja.studio, tak nevím, jestli by nakonec nebylo levnější si je nechat vytisknout, než abych ještě někde sháněla papíry a pak tiskárnu.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak po dnesku jsem se uz rozhodla, saticky si necham usit :-) od Asapa
Odpovědět
hezký večer jak to jde?Co přípravy? ;-)
Odpovědět
taggy:tak se pochlub navrhama!!! terezkap:ahojky :-) adelka89:nemohlas v pujcovne sehnat? :-) swatka:ahojky :-D hele za ten jeden den, se u me nic nezmenilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,jak se máte,co nového??
Odpovědět
no jo umě celkem tež nic ale začínají se mi šít šaty ;-)
Odpovědět
princezna:novyho nic :-D a co ty??(jsem se te ptala uz vys, jestli uz mas po zkouskach a jestli jsi uz toho svyho premluvila ke svatbě :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
no zatím jsme o tom nějak nemluvili,nebyl moc čas,uvidíme,jestli bude něco konkrétního po víkendu swatka: gratuluju,jdem zvědavá,jaký budeš mít
Odpovědět
swatka:ja se taky tesim na prvni fotecky satu ;-) zatim bys nam je mohla popsat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
swatka: jasně,butt má pravdu butt: já se fáákt těším na svatbu,ale nějak tuším,že to stejně hned tak nebude a že si radši počkáme,uvidíme
Odpovědět
Článek se načítá
princezna:urcite je lepsi pockat, nez to lamat pres kleno, kdyby se tomu tvymu nechtelo ;-) to ja si z tebe jen tak utahuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně,já vím,jako on by taky chtěl si mě vzít co nejdřív to půjde,ale stejně spolu chceme napřed bydlet a pak až se vzít a to bydlení jen tak brzo nebude,takže si počkáme.vy budete všechny vdaný a já už asi mezi ty nejmladší nevěsty patřit nebudu,až na to dojde :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D mlada jsi tak, jak se citis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně,to máš pravdu.ale když tak na to koukám,jak se tad vdáváte ve 20-22 a tak,tak si budu připadat jak stará baba,když to tak počítám,tak mi bude nějakých 26 nebo tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!! A taky terezko...se tam tady ty terezky rozrustaji :-) :-) ...ani jsem nevedela ze taggy je taky terezka...ja taky ;-) ;-) . Mam par novinek. zitra budeme mit hotove oznameni. tak ho vyfotim a hned vam ho sem hodim (to nove-jak jsem psala ze tamto uz zrusili a nechteji nam ho udelat :-( ). A hlavne! Dnes jsem byla na zkousce ucesu a super...mam z toho dobry pocit :-) :-) ...a aby toho nebylo malo, tak mi dnes shodou okolnosti voali,ze mame hotove prstynky. tak jsem tam hned sla-uz je mame doma a jsou UUZASNY ;-) ;-)
Odpovědět
princeznicka:i tak budes patrit myslim k mladsim nevestam ;-) tea:teeeeeeeda tolik novinek :-D ted nevis z ceho se radovat driv, co? :-D
Odpovědět
holky, já mám ta oznámení vytvořená od kamarádky v pdf, takže mi to sem nejde vložit....jedině až mi to někdo převede do jpg, jinak nevím..... tea: já bych z tvého nicku taky asi nepoznala, že jsi terka.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terezko,to je skvělý,že budete mít oznamka,určitě hoď do alba. Je fajn,že máš dobrý pocit ze zkoušky účesu,kdybys to měla vyfocený,bylo by to skvělý.a k prstýnkům gratuluju.Ty máme vlastně vybraný taky,ale zatím je na ně ještě čas.
Odpovědět
ahoj holky, zdravim :-)
Odpovědět
taggy:skoda :-( jsem zvedava! princezna:a jaky mate vybrany?
Odpovědět
tagyy: pripravy celkem dobry :) mam saty, zenich kvadro, mame zamek i hostinu zarizenou, oznameni uz taky :-) co ty a ostatni? :-)
Odpovědět
zdravím holky tak se mi tu malou ještěrku uspat nepodařilo ;-) takže sem si ji dala do košíku a nohou houpu-to zas bude noc :-D tak šatičky budou modro-bílé modrá spodniča a bílá krajka na to.Dlouhé budou něco málo po kolena celkově vypadají tet nevim jak bych ten střich popsala ..podobný střih šatu měla ve slunce seno a par facek Blažena...ale né uplně stejné!Klasika s 50 let jinak jedna s holek tu ma fotku podle které to bude šít v albu příprav
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
swatka, to zni dobre :-D
Odpovědět
Profilova fotka
swatka: krásný :-D butt: mám takový pocit,že mám ty naše prstýnky v albu,tradiční irský,naprosto mě fascinujou!!!
Odpovědět
princezna:aha uz na ne koukam, rozhodne zajimavy ;-)
Odpovědět
lucinka: oblek jsme půjčovali ve Starém Městě u Uherského Hradiště a za 2500,- (kdybych z tama měla šaty, tak 1900,-), ale já si je koupila v Praze... terezka: my tak pomalu zařizujem a domlouváme všechno, ale času je ještě moře, ode dneška přesně sedm měsíců :-)
Odpovědět
utikam do hajan, dobrou noc :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?