Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
srandičky? :-D
Odpovědět
taggy:tak se pochlub ;-) san:ty se neopic :-D :-D gull:no jeste ze tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt:mám to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a neopičím se :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
san::huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D a opicis ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
neopičím ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ne a ne a ne a ne a ne a neopičím ]-( ]-( ]-( túdle nudle :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš tady to zas vázne to je hrozný včer můry strašej a přes den spěj či co? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky
Odpovědět
san:jsi taky mura, tak moc nepyskuj :-D a jeste ke vsemu se opicis :-D princez:ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevtírej se ....můro :-D :-D :-D tak počkej já ti ro večer připomenu:-)´ a vůbec už mi nepiš :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ja budu vecer plesat, takze me muzes pripominat co chces :-D
Odpovědět
butt: s čím se mám pochlubit? myslíš ty dětské jména?? mně se líbí na kluka dominik, matyáš a šimon a na holčičku laura a natálie
Odpovědět
Článek se načítá
taggy:jj s jmenana ;-) jsu krasny jmena!!simona bych taky strasne chtela, ale pritel neschvalil :-D
Odpovědět
neschválil? :-) já mám docela výhodu, že má přítel krátké příjmení, takže můžem mít vlastně jakékoli jméno...ale ještě nevím, dřív se mi jich líbilo na holčičky strašně moc a teď skoro nic, protože to, co se mi líbilo, už mají děti známých :-(
Odpovědět
Profilova fotka
BUTT:ale nekecej chceš Lojzu a mařenu :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jo plesat jo?a ským?a v týdnu?
Odpovědět
taggy:no jako v tom smyslu, ze se mu to nelibi :-) jedna moje znama ma na jmena uplne jinej vkus nez jeji chlap a rekla mu, ze ji je jedno, co se libi jemu, ze stejne se budou ptat na jmeno ji a ne jeho.... :-D tak to je nechci takhle delat :-) san:jj plesat a nezavid :-D a co je divnyho na plesani v tydnu?:-p jdu s pritelem, s nasima a brachou :-)
Odpovědět
butt: to jo, to já se chci taky domluvit spolu, sama rozhodnout za přítele, kterému by se jméno nelíbilo, to bych asi nikdy neudělala....nejvíc se mi ale nelíbí, když se děti jmenují stejně jako jejich rodiče - a nejhůř oba.... a sandule: tobě se líbí jaká jména?
Odpovědět
taggy:vsak ona ta holka je blbka :-D mi je toho jejiho chlapa celkem lito...a taky nesnasim, kdyz se deti jmenujou po rodicich (tak to udelali pritelovi rodice :-p )
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se líbí maximilian(neopičím se butt ]-( )pak se mi líbí Tobiáš zholčičích vanessa ,Laura ,karolínka,sofie :-D
Odpovědět
tak syn mého drahého se taky jmenuje marian, to mě dost štve, protože když někde v rodině nebo před známýma řeknu marianek a myslím svého přítele, tak si každý myslí, že se bavím o tom malém.... san: vanesska se mi taky líbí, ale mají to známí, kteří se shodou okolností jmenují taky jančovi, a my budem taky, takže to by bylo přesně hodně divné :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.Čtu si jména a všechny se mi moc líbí. Je zvláštní, že v poslední době dávají rodiče dětem takové neobvyklé jména, ale líbí se mi to, protože těchev, han, honzů a petrů je fakt moc... My chcem tři. Holky: Sára, Salome a Alexandra a kluci : Alexandr, Nathaniel. Nějak to namixujem :-) Salome je sice strašně divný, ale četla sem jednu knížku a strašně sem se do toho zamiloala :-) navíc budou mít židovský kořeny:-) Jinak už máme Laurku a Ondru :-) teda on má, ale jsou jako moje :-)
Odpovědět
rowenka - a to jméno Nathaniel, to jsem nikdy ani neslyšela..jak bys mu chtěla říkat??? a jestli jsem to pochopila správně, tak dcerka tvého přítele se jmenuje Laura?? mně se totiž tohle jméno hrozně líbí a jako jedno z mála neznám nikoho s tímto jménem - i proto bych ho ráda zvolila...nenapadají mě však žádné zdrobněliny - kromě Laurinky..jak jí ještě říkáte, zajímá mě co nejvíc zdrobnělin, tak jestli mi poradíš....
Odpovědět
san: ten Bartoloměj nebyla žádná srandička :-D :-D :-D největší vzor mého života je Bart Simpson, tak ho chci mit doma ;-) :-D :-D :-D a bude nosit jen červený trička a modry bombarďáky :-D row:salome a nathaniel se mi moc libi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gull:já se picnu s tebe jednou :-D :-D :-D :-D :-D ale jo chápu simpsnovi vládnou světu můj by chtěl Hommera a říkal by mu houmí :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: říká me jí Laurko, Lauri, Laurinko, Lau. No Nathaniel je jméno židovskýho původu a myslím, že se ani moc nepoužívá. Říkali bychom mu asi Nate, nebo Thany. Ale chcem dvě holky a kluk, tak to bude asi Alex. gull: to mě těší. Jsou to sice hrozně divná jména a máma mi to určo zkritizuje - nelíbí sse jí ani Sára, ale mě se líbí :-)
Odpovědět
moje jména taky všichni kritizujou :-D ale já se nedam :-D :-D hlavně, že se líbí mě a manželovi ;-) san: Bartoloměje myslim vážně, ale taky sem si dělala prču, že další bude Homér :-D a budem mu říkat Houmí :-D :-D :-D - ale to u LUkase neprosllo tak ted budem mit aspon psa Barneyho :-D a kočku jsme měli Crustyho :-D
Odpovědět
Sára se mi taky líbí, ale byl to můj zlatý retrívr, tak to asi ne...holkám se líbí i maxmilián, to je zase náš kocour.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gull: :-D. Bart je dobrej :-) taggy: tak to je dobrý :-)
Odpovědět
gull:ty jsi uzasna :-D rowy taky si mylsim, ze je fajn, ze davaji cim dal tim min obvykly jmena :-) ale zas to podle me nesmi byt uplnej ytrem, aby decko netrpelo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj butt: No to s tebou souhlasím. S Laurkou chodí do školy kluk, kterej se menuje Metrix :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?