Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
butt: ale líbí :-) Mě se teda víc líbí ty šlehačky než ty bílý s tou lilijou :-) Já jsem za tvůj názor vděčná :-D
Odpovědět
rowenka: teda, ty babky si jak vidím asi nevyberem....ale tu bývalku ti závidím, i ty úžasný děti...ona jak toho malého pořád štve proti mně, tak on se někdy i nechá, přece jenom je to malý kluk a ona jeho matka. nemůžu mu říct, jak je blbá a zlá....a právě proto teď řeším problém, jestli toho malého mít na naší svatbě nebo ne...původně jsme se s přítelem domluvili, že pokud bude chtít, že tam jít může...ale teď přemýšlím, jestli nám to svatbu spíš nepokazí....myslím, že se tam bude nudit a nechci, abychom se o něj museli celou dobu starat - nemyslím to špatně, ale spíš přemýšlím dopředu a vím, jak se chová třeba na oslavách...většinou se tam nudí...a taky si říkám, že ona pak z něho bude tahat veškeré podrobnosti o té svatbě, tak fakt nevím...poradíte mi někdo, zajímají mě vaše názory
Odpovědět
row:me se asi fakt vic libi ty slehackovy :-) ale hlavne se v nich musis libit sama sobe a dobre se v novh citit, aby nebyly moc tezky atd. :-) taggy:ja bych ho tam asi pozvala, vis prece jen to je zenichovo dite.... :-) aby se kuli tomu nepokazil mezi nima vztah :-)
Odpovědět
já právě nevím, zase se bojím, že když tam půjde a ona mu navykládá, že když si mě vzal, že jsem mu ho zase ukradla a tak, jak už mu řekla několikrát, že to bude ještě horší. snažím se to brát i z jeho pohledu, ale neumím to moc posoudit, protože naši rozvedení nejsou. a ta jeho bývalá je schopná nám třeba říct, že nám ho na svatbu dá (musíme se jí pořád doprošovat jak blbci) a pak to týden před zruší, jenom aby dosáhla toho, že za něj zaplatíme jídlo v hospodě a propadne to nebo zaplatíme půjčení oblečení na tu svatbu. a když nám ho dá, tak taky může ten oblek jakože ztratit nebo zničit, abychom to platili. prostě za každou cenu nám uškodit. už to jednou udělala, půjčili jsme malému dvd z půjčovny domů a ona je ztratila a my je tam museli platit
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: No tu ženskou ti fakt nezávidím. No víš já bych ho tam asi nebrala. Možná jen na obřad. Přece je to jen malej kluk a nebude z toho mít rozum. Navíc s tím taháním podrobností máš pravdu. Mohla by si pak ještě něco navymýšlet a dělat vám zle. Teda já jsem fakt ráda, že je Míša - exmanželka tak hodná. Ona právě přítele opustila kvůli jinému, ale moc mu pomáhala se z toho dostat a zůstali z nich hodně dobří kámoši. No ze začátku to samozřejmě pro něj bylo těžký, ale hodně mu pomohla a teď se kamarádíme s ní i s jejím budoucím manželem. Všichni se tomu diví a nikdo to nechápe, ale my sme spokojení a hlaně pro děcka je to nejlepší. Teď mě tak napadá, že sem zase sklouzla k tomu kecání o sobě, tak se omlouvá. No já bych ho tam snad asi fakt nebrala. Víš co, takhle vyšinutý (višinutý) babě se může v hlavě vyrojit cokoli. Mohla by se tam třeba vnutit s ním, nebo tam pro něj přijet a udělat scénu...
Odpovědět
rowenka: díky, přesně s tebou souhlasím, ale zase nevím, jak to říct příteli, přece jen je to jeho syn a nechci, aby ho to mrzelo....a další problém, budou tam i lidi z jeho rodiny a přátelé, kteří ho znají, takže se asi budou stejně všichni ptát, proč tam není...já bych si chtěla užít náš společný den jen spolu, vím, že přemýšlím nad věcma, které si jenom myslím, ale radši se toho vyvaruji než to mít kvůli krávě zkažené...nevím jak to udělat, když se zeptám malého, moc mi to nepomůže, protože za něj pořád mluví ona....tak nevím achich jo....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: to je ale strašná svině...
Odpovědět
Profilova fotka
butt: no oboje jsou uplně lehučný :-) já se teda taky zatim přikláním k tý šlehačce, protože se desím tý výšivky na těch bílejch :-) a co tvůj kroj ? taggy: ty to máš holka ale zamotaný.... A jakej na to má názor jeho táta? asi ho tam chce, viď? No ale je to dítě, tak by jel třebas chvílu po obědě dom...
Odpovědět
A to ona se ještě strašně přetvařuje, když se s ním učím, píše mi trapné děkovné esemesky, že jsem se mu věnovala. vždycky u nás obědvá, na co má zrovna chuť, dostává i buchty, kokinka, prostě si může vzít co chce a je spokojený. a jednou jsme nestíhali, bylo horko a malý si řekl, že má chuť na párek, tak jsme poobědvali jen párky s chlebem a ona vykládá známým, že mu ani nedám najíst, že já bych nebyla schopná se o něj postarat a že u nás musí jíst jenom párky...je to hrůza. přiště zase vyrukuje s tím, že ona se s námi chtěla bavit a že já prý nechci, což není pravda, snažili jsme se několikrát, kvůli malému, aby to měl jednodušší a příjemnější..ona má i přítele, ten je úplně v poho,ale ona .....ale teď si zase vychutnávám, že budeme mít tu svatbu a ji to štve, tak mám takovou škodolibou radost...
Odpovědět
Zatím jsme se domluvili, že tam bude, protože i já jsem řekla, že bude v malém oblečku roztomilý a že s sním budu mít pěkné fotky. ale vždyt mu je nebudu moct pak ani dát, protože představa, že by ona měla doma fotku mě ze svatby, tak by si do mě doma tak mohla střílet šipky..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: naprosto ti rozumím. Ale tak mě napadá z pohledu toho malého (o dva odstavce dřív mě to nenapadlo), aby se necítil tatínkem odšouplý, kdyby ste ho nepozvali. Vidím, že je to hrozný dilema a moc ti přeju ať se vám to povede nějak vyřešit. A kolik že ti je? A té ženské ?
Odpovědět
Právě, když ho nepozvem, může se cítit odstrčený a ona by mu to ještě potvrdila, řekla by mu, že jsme ho ani nepozvali na svatbu - jí nevadí, že těma kecama ubližuje svému děcku a ne nám. A zase když ho pozvem, tak nám ho schválně nedá a bude říkat, že to nejde, aby šel na naši svatbu, že mu to ublíží....za chvíli si jdeme dát s přítelem vanu, tak to s ním asi proberu, ze všech stran... Jinak mně je 21 a půl, příteli 33 a jí taky....už tě tím nebudu otravovat, ať si můžete holky povykládat i o něčem příjemném :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já nechápu, že jejímu příteli to není nepříjemné, že tolik žárlí na svýho bývalýho... No tak ty fotky bude mít u vás :-) A jak spolu s tím drobkem vycházíte? teda když zrovna ho nepoštvává proti vám?
Odpovědět
taggy:ja bych byla fakt na pozoru a mela bych asi strach ho tam nezvat, kuli tomu, aby se nepokazil vztah jim a tvym pritelem..to jsou podle me veci, ktery muzou bolet celej zivot :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: Mě to vůbec neotravuje. Spíš mě to zajímá a je mi vás líto :-( ale tak snad to dopadne dobře. Moc vám to přeju :-) Mě je 19 a jemu 37 a dětem 8 a 10. Jsem spíš jako jejich starší ségra:-) No užijte si vanu a hodně zdaru při probírání :-)
Odpovědět
jj, to je pravda butt....ale můj přítel se s ním o tom teď bavit nebude, řekne mi, že je to ještě moc brzo, takže asi půl roku ještě nebudu vědět...nechci rozhodovat za přítele, proberu to s ním...uvidíme... rowenka: když je malý u nás, je super...jezdíme plavat, díváme se na filmy, bruslíme, hrajeme hry, pečeme buchty, je to většinou dobré..ale když ona mu něco hnusného nakecá, je to na něm hodně poznat...mlčí a dívá se divně...teď, když si můj přítel s ní má dělit majetek a chceme po ní půlku bytu, tak malému řekla, že tatínek je hajzl, kvůli kterému se bude muset odstěhovat od svých kamarádů, ze svého pokojíčku a tak...jen aby mu ublížila, no hnus...a neuděláš s tím vůbec nic
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zlatíčka moje... Butt no ty prstýnky vyryté z venku se mi lbí co ty na to?tobě taky?
Odpovědět
teď mi psala jedna holka do IP a má úplně stejnou situaci jako já, fakt skoro na chlup...jo a ještě jsem zapomněla dodat, že ta kravka žárlí na to, že je mi dvacet a jí už přes třicet...a že vypadám líp...tím se fakt taky jenom bavím....
Odpovědět
Profilova fotka
asi máte pravdu a bude lepší ho tam vzít, ale dávat si bacha na jeho ámu. Ta ženská by si měla uvědomit, komu vlastně v první řadě ubližuje. Ách jo. Já do toho teda vlbec nevidím anemám právo posuzovat, ale jestli smím vyřknout svůj názor (ale opravdu jen na základě toho, co vím a není toho moc), tak si myslím, že by mu bylo líp s váma
Odpovědět
row:moje kroje zatim nic :-D taggy?moc se tim netrap, budes asi akorat svatbu tim trapenim kazit.ono to nejak dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sandule : ahoj :-) taggy: jejda , vás ale je :-( Já k vám sedím jen s tou babičkou (naštěstí). Holky, ale to nějak dopadne. Bude to dobrý! Nevim kdy, ale jednou určitě :-) No tím bych se taky bavila, že žárlí na věk a na krásu :-)
Odpovědět
san:me se to prave libi strane moc, pritelovi tak neutral, tak uvidime :-) jeste je nemate koupeny?
Odpovědět
jj holky, je to boj...ale máte pravdu, nějak to dopadne..uvidíme...
Odpovědět
jj, rowenka, to máš pravdu že by mu bylo líp s náma, ale za prvé, ona nám ho nedá a za druhé, za chvíli je velký a už jsem nad tím přemýšlela hodně, že bych si ho vzít nechtěla - jedině, kdyby umřela...ale jinak by ho stále poštvávala, ještě by mu pořád volala a nám a řešila nás ještě víc než teď...takže to ne...náš vztah by se asi dost změnil, plánujem malé mimi, vlastní rodinu a jeho u nás kdykoli, kdy jen bude chtít..
Odpovědět
Profilova fotka
butt a sandule: jestli se možu připojit, tak ty prstýnky jsou fakt nádherný :-) asi je ukážu přítelovi :-D taggy: hlavu vzhůru :-) jinak ty šatky jsou moc krásné :-) A já jdu spát. Ráno valim do laboratoře. Hezky se vyspite :-)
Odpovědět
ja resila, jestli mam pozvat svyho svlastniho tatku (mamka se podruhe vdala, kdyz mim byly dva roky a tady ten druhej manzel me vzal uplne za svou, rikam mu tati a mame normal peknez vztah.naopak s vlastnim tatkou je ten vztaj dost hroznej :-( )a prave jsem se rozhodla, ze ho pozvu, prave proto, aby se ten vztah mel sanci zlepsit.pokud bych ho nepozvala, tak by se asi nadosmrti urazil..bude se tam asi chovat trapne, pze on se jinak chovat neumi, ale ostudu bude delat sobe, ne me :-D
Odpovědět
rowenka: díky za pochvalu i podporu, dobrou noc....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: Já s tebou souhlasím :-) Jen mě to napadlo jako čistě teoreticky, tak sem to plácla. Ale přítelovy děti ačkoli je mám moc ráda, tak bych taky u nás denodenně nechtěla, jelikož maj svou mámu a ona by to nepřežila. tak dobrou
Odpovědět
row:ukaz :-D a pak budeme mit vsechny stejny prstynku a bude :-D dobrou!
Odpovědět
Profilova fotka
butt ještě nemáme to budem řešit asi až březen duben to je čas ale taky se mi to moc líbí..klidně si tu fotečku stáhni k sobě do albíka at máš pak předlohu..vy už máte prstýnky? Taggy:nemám k tomu co dodat nevidím do toho ale můj názor je ten...že je to fakt kráva že ona si posrala život to je její věc a že se stím nedokáže smířit to je také její věc ale že kazí a takhle psychicky deptá dítě který za nic nemůže???s prominutím dala bych jí ránu že by se už nezvedla...... ajjjj to jsem se zas rozčílila ... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?