Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
san pojd za nama do klubu nocnich mur :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tady můra připravená :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my se budeme brat 6.6.09, me bude pak v cervenci 23, pritelovi v cervnu 37 :-)
Odpovědět
sandule, tak to máš ještě dobrý...já jsem nafasovala zase kravku, se kterou byl ženatý asi sedm let a má s ní desetiletého kluka..malý je v pohodě, ale ta bývalka....už je od ní přes tři roky a když se mnou začal chodit, snažila se nás rozdělovat asi půl roku, pořád mu volala, otravovala jakože kvůli malému. rozvedený je už taky, ale teď se řeší byt....od té doby, co po ní chce půlku bytu, už nám aspoň nevolá...a teď, když se dozvěděla, že se budeme brát, vykládá jejich bývalým společným známým, že nám ve svatbě zabrání a tak...ale to jsou jen kecy, takže se tím spíš bavím.....ale je to teda stokrát horší než babka
Odpovědět
Profilova fotka
taggy to je teda i na mě silný kafe:-)to jako je takhle pomatená jo?si za to může sama asi tvuj přítel s ní nebyl spokojenej tak proto se rozvedli tak co by cgtěla?tohle nechápu některý ženský sou na palici:-(No být tebou tak bych o té svatbě moc nemluvila aby ti nakonec nepřijela na obřad a budeš mít zbytečně zkažený den:-( BuTT:tak jak si na tom myslím na tebe :-)
Odpovědět
mak:vitej mezi nama :-) san:dobryyyyyyyyyyyyy dekuju moc, za drzeni palcu, bylo do poznat ;-) vytahla jsem si dobrou otazku a mam to :-D
Odpovědět
sandule: toho se nebojím, to ona má jen silácké řeči...dokonce už řekla i to, že nesmíme mít dítě, aby měl jenom to jediné její, tak tomu se taky směju, nevím, jak by tomu chtěla asi tak zabránit, směji se jen když si to představím....ona ho podváděla, byla doma, nechodila do práce, protože on vydělával moc peněz, takže se rozvedli proto...ale dost to odnáší dítě - ona je hrozně hloupá, pracuje jen šest hodin denně a stěžuje si, jak je nadřená a že se musí starat o malého - přitom on má deset a ona se pořád chová, jako kdyby byl miminko...a taky mu říká dost nechutné věci - jako že jsem mu já ukradla tatínka, přitom to není vůbec pravda (seznámili jsme se až po rozchodu), že kvůli mě mu nebude tatínek kupovat oblečení a hračky, protože já mu to zakazuju, známým říká, že u nás malý ani nedostane najíst, přitom má vždycky na oběd to, co si řekne, chodíme s ním i k Mc´donaldovi, to si nevybereš, někdy si připadám jak blbec, ale naštěstí všichni ví, jak je blbá...dokonce mě jednou, ale to bylo ze začátku, chtěla zfackovat, za to, že jsem s Marianem....a aby toho nebylo málo, ještě pořád volá jeho tetě a taťkovi a stěžuje si a vymýšlí si různé věci...prostě hrůza...
Odpovědět
Profilova fotka
juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů BUTT to zvlááááááááááááááááááádla jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí gratuluju :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
san :-D :-D :-D :-D ;-) kuji :-) tebe ceka zkouska zitra, vid?
Odpovědět
san:jsem se divala, ze se ti taky libi, kdyz jsou vyrity jmena na prstynku zvenku :-) budete to tak mit?
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy to je děs!!!!! to je hrozný koukám že jsi si taky užila:-(bejvala mýho taky rozhlašuje že ten můj je neplodný :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Butt:nemáš zač:-)jojo mám jí zítra šrotím se jak blbec ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-)
Odpovědět
Ahoj Rowy, koukám, že jsi zase vyrazila do salonu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj weru. Přesně tak :-) a zamluvila sem ty šlehačkový bílý a ty druhý, ale v bílé barvě a až dojdou, tak se mezi nima rozmyslím. Nu myslím si, že sou oboje lepší než ty první :-)
Odpovědět
Rowy, ty druhý Ti fakt úžasně seknou! Fakt jak na Tebe šitý!
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: Tak to ti fakt takovou zoufalou semetriku nezávidím. Chudák kluk. Taková máma je za trest
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: Tak jak si tak zpětně čtu tvý příspěvky, tak koukám, že to máme dost podobný - teda myslím tu babičku jelikož bývalá mého nastávajícího je anděl a skvěle spolu vycházíme. No moje babička taky nemůže překousnout věkovej rozdíl - 18 let a hlavně to, že je rozvedenej a má dvě naprosto úžasný děti. Ona sama si vzala dědu rozvedenýho s jednou dcerou a zakazovala mu ses ní vídat. A teď tohle nemůže skousnout - a to o svatbě ještě neví. A Včera na rodinný oslavě mě totálně ignorovala i když jsem na ní mluvila tak neodpovídala a koukala se jinam a na přítele se ani nepodívala. A to naši ho maj strašně moc rádi a jeho děti taky. No a babka furt něco řeší. nejradši bych ji nepozvala, ale myslím si, že když to udělám tak stejně nepřijde. Dědeček i zbytek rodiny to berou normálně a babku taky nechápou. Asi by si zasloužila z obou stran proplesknout. Nejhorší na tom ale asi je, že už si vylívá zlost i na mojí 15-ti leté sestřičce.
Odpovědět
san:tak ja na tebeu mudu zitra moc myslet!! row:jdu se ti na ty satky taky podivat ;-)
Odpovědět
row:me se ty druhy taky libi, akorat teda mam asi probelm s tou krahkou(nebo co to je) uprostred sukkne, by se mi to asi vic libilo bez toho...ze to tak ty sukni rozdeluje :-) takze hlavne kkuli tomu bych hlasovlaa spis pro prvni, ktery jsou zajimavy a pro me pekny :-)
Odpovědět
butt, Ty jsi zradce!:-D
Odpovědět
weru: :-o :-o :-o proooooooooc?
Odpovědět
Dvojky jsou nejhezci!
Odpovědět
Profilova fotka
No holky ty dvojky by stejně byly v bílém trošku jiný. Mrkněte na http://www.svatebni-salon-hodonin.cz/... . Jak jsou ty fotky z katalogu, tak 4tvrtá řada uprostřed. Opravdu ty katalogový - ne ty s růžovým pozadím :-) Jinak jsem ráda že se vám líbí:-) mě se líběj mnohem víc než ty starý
Odpovědět
Mne taky, fakt Ti sednou mnohem lip. čtvrtá řada odshora a mám počítat i tu, jak jsou tam jen dvě katalogový?:-)
Odpovědět
už je vidim! V bílým jsou taky krásný! Já hlasuju pro dvojky a opovažte se mi oponovat!:-D
Odpovědět
Profilova fotka
weru : jejda dík :-) no jak tam sou ty dvě ne. Až od tý jak tam sou všechny. Poznáš je podle takový lilijovitý výšivky
Odpovědět
Profilova fotka
ale uvidim jak ty sednou :-) kdyžtak beru tu šlehačku. ta se mi taky líbí :-)
Odpovědět
tak ja se teda uz nevyjadruju :-D :-D kdyz se to nekomu nelibi :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?