Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
sandule: :-D :-D :-D ja se zase ucim liturgiku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
liturgiku???co to je???? :-N :-N :-N
Odpovědět
san: nedelam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gull:tak to už je na mě moc tady :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
to je jeden predmet ve skole- sem na teologicky, takze asi tak :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky velký palce ale vel.36 tím nedotáhnu ...jen kdybych si nechala narůst dlouhej nehet na palcích :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
san: a co je moc- ze mame stejne velkou nohu, nebo ze mu kupuju detsky? tak to vis, ze mu nekoupim tricko s medvidkem pu :-D :-D , ale treba takovy rifle, ty sou dobry
Odpovědět
Profilova fotka
aha tk to jde mimo mě:-)já si dodělávám bakaláře :-D :-D :-D :-D a to jsem asi kapičku jinde :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
GULL: OBOJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ja vas nejal nestiham :-D taky se u toho ucim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
butt ty taky studuješ????no tak to jsme se tu sešli :-D :-D :-D
Odpovědět
ja mam jeste problem s tim, ze ma jednu nohu o jedno cislo vetsi- takze me vzdycky jedna bota tlaci, nebo mi je jedna velka ;-) ale co mi dalo prace nez jsem na to prisla, ja furt myslela, ze mam blbe boty a ono prdlajs, Lukas mi zmeril chodila- a ja mam jednu nohu o 0,7cm delsi :-D
Odpovědět
Článek se načítá
san: a jakou skolu delas?
Odpovědět
Profilova fotka
VOŠ obor ekonomika ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( cože o 0,7 cm???to si děláš prču to je dost??????? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jako já mám zas jedno prso menší ale nohy sem si fakt neměřila :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
nevim proc, ale kdyz sem se te ptala, co studujes, rekla sem si ekonomka- tak sem rada, ze mi to vyslo :-D jo, me se to zda taky hodne :-D a prso mam taky jedno vetsi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt?a co ty?máš taky něco větší nebo menší? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt si mě takhle odhadla?????to je hezký koukám že je to ze mě cejtit i přes net :-D :-D :-D :-D :-D no jo no ta ekonomická krize to je téma:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny jdu chrnět zítra zas přijdu:-)byla to sranda a fakt jste mě pobavili :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jste super :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D butt?a co studuješ?
Odpovědět
jj studuju :-) ja si nic nemerim, tak nevim :-D :-D
Odpovědět
san:prava ;-) dobrou noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ajaj práva tak to si taky dobráááááá :-D :-D :-D :-D a čemu se chceš věnovat až dostuduješ????,rodinný právo?????myslím si že by jsme tě později potřebovali :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
san: hezky se vyspi... :-) ja se snad jeste neco malo naucim a doresim si ten test ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
papa a dobrou :-D :-D :-D
Odpovědět
san:no vzhledem k tomu, ze bydlim v brne, tak se nebudu na nic specializovat, tady to advokati nedelaji a ja bych rada do advokacie :-) a nejsem dobra, jse tady jen nahodou :-D
Odpovědět
gull:jeste ho nemas? :op ja se taky jeste musim ucit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jakej test?s tou nohou?? :-D :-D na to se vyprdni to nevyřešíš :-D :-D :-D to je matka příroda :-D :-D hold nás tak obdařila :-D :-D :-D :-D :-D ne já si dělám srandu holky papappa a dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem se učila celej den a mám toho po krk :-p :-p
Odpovědět
butt: nemam- ja tu totiz kecala :-( asi si zrusim internet ]-( jinak se nehnu
Odpovědět
gull:taky bych ho potrebovala zrusit :-D jiank asi nedostuduju :-D
Odpovědět
vypinam pocitac, du se este ucit do postele :-) takze dobrou noc ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?