Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
sandule: my se ale nedomlouvaly- my se predtim neznaly :-D :-D :-D jinak taky drzim palce, aby se Vam vase svatby povedly dle Vasich predstav ;-) a manzelskej zivot taky :-)
Odpovědět
san,no ja jeste nevim, kde bude obrad, ale pokud to vyjde tak jak chci, tak tam budou varhany :-) ale ja fakt nemam zadny pozadavky na hudbu... :-) gull:a nebo se po me opicis s tim nickem? :-D
Odpovědět
butt: ty ses borec :-D :-D :-D - my meli varhany jen na zacatek a konec- jinak nam hrala kapela... a moji spoluzaci u tech pisnicek breceli :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo taky doufám :-)teda to je náhoda ty přezdívky :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
butt: nevopicim - to je moje prijmeni :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky s váma je sranda asi se tu u vás zabydlím :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
gull:ja jsem holka, tak nemuzu byt borec :-D a toty vase pisnicky byly tak smesny, ze breceli smichem, jo? :-D no vsak to je taky moje prijimeni, takze opicis :-D
Odpovědět
sandule: jen se zabydluj :-D tydle pohodovy diskuze mam rada ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo asi máš pravdu butt asi tonebudu řešit ono to nějak dopadne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už se zabydlela :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D počkejte tady mi něco uniká vy se jmenujete gull a butt???????????
Odpovědět
butt: si ze me delas psinu ne??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vy jste teda dvojka vy jste se hledali až jste se našli :-D :-D :-D :-D ještě mi řekněte že jste sousedky :-D :-D :-D :-D :-D :-D a už se tu smíchy neudržím :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ja jsem racková :-D (za svobodna skřivánková :-D :-D :-D ) normalne mam nick - laughing gull - jako racek chechtavy ale je to moc dlouhy, tak sem to zkratila, jen na toho racka :-D
Odpovědět
san:no ja se jmenuju butt, ale gull lze a nemenuje se gull :-D a sousedky nejsme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gull jak to že nemáš albíčko????
Odpovědět
sandule: bohuzel sousedky nejsme, ale docela bych to brala :-D
Odpovědět
gull:ty ses teda peknej ptacek :-D
Odpovědět
gull:taky bych te brala za sousedku :-D pristehujes se? :-D
Odpovědět
butt: ty mas stesti, ze sousedky nejsme :-D :-D :-D pac bych ti sla vycinit :-D
Odpovědět
gull:a jaaaaaaaaaaaaak?dala bys mi na zadecek? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted v tom mám bordel toho ráčka chechtavýho jsem :-D :-D :-D pochopila ale butt to nechápu hplky vy mě dostáváte tad je sranda :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
jak nechapes, to je jasny prece :-D
Odpovědět
sandule: nu, ja se vdavala pred rokem a pul - a tady jsem registrovana az od 2.ledna2009- pac v roce, kdy sem se vdavala, jsem sem nechodila, protoze jsem maturovala a tak na to nebylo moc casu... :-S a ted uz sem to sem nedavala...
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se klidně přistěhuju :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
butt: na holou :-D
Odpovědět
butt: me to moc jasny neni, pac anglickej slovnik mi nabizi vyrazy jako: terč - střelnice - zadek - silnější konec - tlustý konec (klády) - trknout - nabrat (na rohy) - terč vtipu (přen.) - patka - dolní konec nástroje - střelecký val
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak ted už to chápu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
sandule: tak mi to prosim te vysvetli, ja sem asi zpomalena :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D holky nejlepší je střeleckej val,dolní konec,terč vtipu a zadek :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?