My z roku 1986. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata a mladenci, milé nevěsty a ženichové. inspirovali mě podobné diskuze kolem našeho roku narození. Tak ho zakládám. Budu ráda když se nás sejde více. Já jsem se narodila 3. Marca ,zatím svatbu nechystam,rada bych,iba že nemam toho pravého. Těšim sa nan. To je zatím vše.Tak holky piste,piste. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte je tu niekto? Ja som april 86 :-)
Odpovědět
Irish si tu? ja som január 86, páve dnes :-) , ale namiesto oslavy sa snažím učiť na skúšku, a cez víkend si to vynahradím...
Odpovědět
aj ja som april 86 a tiez som irish girl :O))))))))))
Odpovědět
ahoj quixi! tak som rada, že sa nám to tu troška rozrastá :-) . v Írsku pracuješ či študuješ?
Odpovědět
tež jsem dubenka 86 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, hledám a našla sem :) taky se hlásím do tohoto ročníku a přidávám, že jsem račiče, tedy červencová ;-)
Odpovědět
ahoj aj ja som racica, ale rocnik 85, ako sa mame
Odpovědět
Profilova fotka
hlasi sa dalsia 86tka:-)
Odpovědět
konecne moj rocnik, :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak já se taky přidávám do této diskuze, jsem březnová 86tka :-) tak povídejte přehánějte, necítíte se na svatbu moc mladé, jak jste dlouho s přítelem a jak daleko jste s přípravami na svatbu? ;-) :-)
Odpovědět
Ahoooj, ja sem cerven 86, pristi tyden budeme svatbu oznamovat mamce - BOJIM BOJIM. sme s pritelem tepr okolo 8 mesicu ...
Odpovědět
Ahoj holky, hlásím se do klubu... :-) ...já červenec 86 S přítelem jsme spolu od roku 2004...v něčem si rozumíme, v něčem vůbec...z toho mám pocit, že bych bez něho nevydržela ani minutku...z toho bych ho poslala alespoň na druhý konec republiky. Občas mám pocit, že život vedle něj jenom tak plyne...občas se nechová hezky...ale přesto se máme rádi a plánujeme svatbu. Já pracuji a při práci ještě studuji...takže chci svatbu až tak za rok...až praštím se školou :-D. A pak třeba začít plánovat dítka...zatím si to sem jenom tak maluji. Před 2 roky jsem dostala prstýnek...jako prý zásnubní...On už chtěl tenkrát něco začít plánovat...ale já jsem taková, že nechci nic uspěchat... P.S.: A také hledám kámošku...bydlím teď s přítelem (skoro už 3 roky) na Vysočině, ale kvůli mému poměrně časovému zaměstnání a studiu nemám moc času hledat nové lidičky a seznamovat se s nimi. Ráda bych našla nějakou fajn kámošku, se kterou bych mohla zajít na kávičku nebo čajík, jít si zacvičit, poklábosit jen tak o životě, vyrazit někam za hudbou, divadlem, filmem... Mám ráda přírodu, zvířata, psi, občas si přečtu něco hezkého, docela ráda vařím a peču...hlavně ráda zkouším nové recepty...Tak kdyby se tady našla nějaká fajn holčina od JH, Jihlavy nebo Třebíče...budu moc ráda za ozvání... :-) Ahoj všem.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj aj ja sa pridavam ja som taktiež ročník 1986 ( tak isto racica 25.6.1986) a som rada že tu máme túto diskusiu. Nestretavate sa s nazorom - lebo ja som sa s nim uz dost krat stretla že prečo ideme do toho prastit take mlade?
Odpovědět
motylik25: u mě to nemohla pochopit jen kamarádka, furt mi to rozmlouvala ať si to ještě dobře rozmyslim, ať nic neuspěchám a že okolo té 30tky je to ideální, ale já se nedala :-D A naši to spíš už jen očekávali kdy to přijde, když už spolu skoro 4 roky bydlíme :-) Nemyslim si že je důležitej věk, ale to jak se na to cítíš, já už bych si i klidně dovedla představit mít miminko. Zvlášť když máš po boku tak skvělýho partnera jako mám já :-) :-)
Odpovědět
Jo ja mam tiez jednu take kamaratku a ta mi s tym dost zlost robi :-S . My tak to už ťaha dosť dlho spolu a byvame spolu :-N už vyše roka takže to aky je neporiadny už viem :-D
Odpovědět
Ještě někdo narozený v roce 1986 chystá svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se také přidávám. Jsem březen 86. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidávám do klubu ;-) Jsem září 86 a svatbu máme 3.7.2010...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, ja som marec 86 :) a svadba tiez v 2010-jun ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, dívala jsem se na tvoje alba a máš hodně podobné nápady! Taky bych chtěla do té "bílé smršti" zakomponovat žlutou. Je to moje oblíbená barva a přijde mi vyloženě letní. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ak si myslela mna... :-N neviem, ale mozno hej..tak hodim svoj nazor u nas budu steny saly biele a stolicky hnede-potahy nebudu, sice je to peknucke, ale zda sa mi to tak troska zbytocna polozka.na jednej svadbe kde boli nam tie potahy vyslovene vadili, nohy sme museli drzat pre stolickami..aj ked sala vyzerala krasne, zdalo sa mi to neprakticke a ako vravim, asi aj zbytocne. no takze salu by som chcela svetlu, ale nie strasidelne bielu..steny biele, obrusy,vyzdoba...takze premyslam nad odtienmi zltej, bledu zladenu s teplou jasnou zltou. snubenec sice premysla aj nad cervenou, mam sice strasne rada tuto farbu, ale velmi sa mi nehodi na svadbu...no ktovie co budem mat pripravene o rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte kto sa narodil 22.8.1986?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já jsem narozena 17.6.1986 a svatba bude 4.7.2009.
Odpovědět
ahojte ja som narodena 30.9.1986 a minuly rok som mala svadbu
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidám :) jsem únor 86 a svatba bude 19.9.2009 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se taky!!! ;-) ;-) 14.8.1986 svatbu máme už za chvilku 25.4.2009 :-D takže začínám mít trošku nerva......
Odpovědět
Profilova fotka
deniska ja som narodena 22.8.1986 a svadbu mam 3.oktobra tedadufam lebo vcera sme sa dost pohadali neviem ako dalej :-(
Odpovědět
ahojte kočky! aj sa k vám hlásim, ja som januárová..., vydávať sa zatiaľ nejdem, i keď priateľa mám..., na túto stránku som narazila náhodne a myslím, že raz keď k svadbe prídem, budem vyzbrojená nápadmi z tejto stránky :-) ;-). adrianka22, hore hlavu, určite sa všetko vyrieši, hore hlavu, asi máte predsvadobnú nervozitu už teraz...
Odpovědět
Profilova fotka
no v to dufam ale on je nejaky posledny rok chĺadny kedisy to bolo uplne ine tie prve dva roky boli velmi pekne...
Odpovědět
hm hm hm, neviem ako je to medzi vami, ale ja by som sa ho narovinu spýtala čo sa s ním deje, nech je to čokolvek, že prečo je taký chladný a tak...,určite sa všetko porieši ]-( !!! juuuj, neznášam takéto chlapské obdobia ]-(.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?