My z roku 1986. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata a mladenci, milé nevěsty a ženichové. inspirovali mě podobné diskuze kolem našeho roku narození. Tak ho zakládám. Budu ráda když se nás sejde více. Já jsem se narodila 3. Marca ,zatím svatbu nechystam,rada bych,iba že nemam toho pravého. Těšim sa nan. To je zatím vše.Tak holky piste,piste. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte všetky. juj tu sú aké mimčo témy :-)
Odpovědět
mno jsem 86 rocnik (jak uz diskuze napovida:), jinak jsem unorovka. Takze na svadbe mi bude 23. Skolu delam dalkove, stanice jsou mesic po svatbe, jinak uz tretim rokem pracuji. Pritel to ma taky tak, takze finance nejsou zas az tak velky problem (ale stejne by h´jich mohlo byt vice:)), ale jeste se resibydleni, takze ten duben 2009 je nas ideal a pak seto snad povede...ale lamat preskoleno to nebudeme, az to pujde, takto pujde:)
Odpovědět
Profilova fotka
cirrusa: to je úplně ideálně rozjetý... já bych bejt na tvém místě neváhala... ale jak jsem psala, nejdřív škola a aspoň rok práce, pak miminko, i když Lukášek by ho plodil hned :-) ale teď žijeme z jednoho platu a je to složitý, natož eště s mimčem... dneska jsem v krámě jen tak zkusmo koukala po plínách-tyjo to jsou pálky!
Odpovědět
No dieta v dnesne dobe naozaj moc stoji...Ked mas kupovat vsetky nove veci, tak je to riadna palka... Najlepsie je mat starsiu sestru, ktora ti ich pozicia... ;-)
Odpovědět
Já mám státnice na bakaláře příští rok v dubnu a také 3 roky pracuji, akorát mám denní studium a individuál, takže se všechno učim sama. Bydlení máme vlastní, přítel je starší 30:-) takže o peníze taky nouze neni. Mimčo bych chtěla, ale nevim, jestli bych to zvládla na magistrovi s miminem
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám spoustu věcí ještě po mě a bráchovi, mamina to všecko opečovávala a schovávala, takže na oblečení doufám dost ušetřím, a až bude nejhůř začnu vyvářet látkový pleny :-) brie: já tuhle narazila na modrým koníkovi na diskuzi o studiu na VŠ s dítětem a dost jsem zírala, bylo tam 90 procent holek, který tvrdily, že se to zmáknout dá úplně v pohodě a že je to to nej, co může mladá maminka udělat-u dítěte studovat... docela mě to překvapilo, ale já třeba vím, že na to nemám odvahu...
Odpovědět
eponinne: tak to mas fajn,,, ja nemam starsieho surodenca,,, bohuzial :-(
Odpovědět
brie: ja si taky myslim, ze VS s ditetem je ideal. Vidim to i u nas, jak na dalkarine, tak na prezencnim, kdyz mas bejby je to uplne v klidku....a jastejne na prezencni uz nepujdu, takze jestli to delam dalkove a u toho pracuji nebo se staram o dite je vcelku fuk. Holky od nas s ditetem jsou uplne vysmate avklidku, nic je nemuze rozhodit... add ty finance. Ja uz pomalu ale jiste neco kupuji i ted. Vim, ze to zni divne, ale to je jako se svatbou. Mame uz nakoupeno docela hafo veci, ale vubec jsme zatim zadnou investici nepocitili - kupuje se a plati vse docela prubezne. A s ditetemje to to same, kdyz jdu a neco se mi libi, koupim to. A je jedno, ze to je treba ruzove nebo modre. Dite nebude jenom jedno, takze se to snad vse zuczitkuje....urco nejde takhle treba kupovat jednorazove plinky (nevite zda dite na ne nebude mit alergickou reakci), ale obleceni, latkovky, nejake hracky, dudliky, botky, potreby to vse uz jde kupovat ted....
Odpovědět
No, tak ideal to je: hlavně proto, že máš rovnou po mateřský a ještě ti neni 30. Nastoupíš do práce s tím, že hned nejdeš pryč... ja se spíš obávám toho, že to dítě může být nemocné atd.... Ale stejně to tak po svatbě plánujem-pokud bude příšní léto:-)než se to podaří tak taky můžu mít po magistrovi:-) Ja bych se bála kupovat něco teď, zní to sice divně, ale bála bych se, že budu mít doma věci a nadítě budu čekat 5 let. Doktorka mi už teď řekla, že mám počítat tak 2 roky, než se to povede...
Odpovědět
toho bych se nebala, ja sedrzim hesla, ze buh vi kam ty deti poslat. A kdyz ne, tak se adoptuje. Veci se daji vzdy prodat, z toho strach nemam. Pracuji jako personalista a vim, ze atdelasco delat, vzdy ses jako zena mimo, nejdrive maji strach ze si te zauci aty odejdes na materskou, pak maji strach, ze dite bude nemocne a ty budes furtmimokvuli osetrovani, pak uz ses pro ne neatraktivni, pac ti je 40 a neznas trendy a nemakas 10h denne a pak uz ses pred duchodem amuzes se jit zahrabat....takze asitak - vzdy to je pro zenu tezke at se rika co se rika...
Odpovědět
Asi je to bohužel tak jak říkáš, tak proč k tomu všemu ještě riskovat a čekat do 30, když to tak cítíš dřív:-) S těma věcma na mimčo je to asi jedno kdy je kupuješ, jako ty- předem, nebo jindy...přítel by si ale o mě myslel, že jsem se úplně zbláznila:-))
Odpovědět
tak u nasje to nastesti jakstaks v pohode, pritel mi to toleruje. Ale jinde se s tim nechlubim, tam by si asi tukali na celicko.. .holky, koukate na fotbal?:) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ja nepozeram na futbal,,, tento sport ma dako nebavi,,, mam radsej HOKEJ :-)
Odpovědět
jj ja taky, spise mysleno jak je to u vas doma...pokud bydlite s pritelem, tak jestli se treba kouka a tak... u nasje to uplne naopka - ja jsem fanda do vseho sportu....jsem ted u pritele doma a uplne me dostal - donesl mipivo a chipsy:)))
Odpovědět
Profilova fotka
Mno je fakt, že na tom něco bude, já sice chci jít na mateřskou aspoň po roce práce, ale když jsem to tady četla, tak asi zas takoá pohoda to nebude... jsem pořád eště naivka :-) u nás mnálem byla válka:já chtěla koukat na ulici, lukášek na fotbal, samosebou, že hned po příchodu domů zapnul primu, tak jsem demonstrativně umyla celou koupelnu a záchod a hrozně jsem funěla a tak,aby viděl, jak je hnusnej, že se válí s pivkem u telky a já dřu jak kůň... a co myslíte? ani to s ním nehlo :-)
Odpovědět
u nas je to skor tak ze ja sa divam na sport a som väčši fanda ako moj drahy,,, on sa vzdy ku mne prida,,, a tiez to mame vyriesene tak, ze mame dva TV... takze u nas bitky pre telku nebyvaju... :-D
Odpovědět
Ahoj, tak u nás vede hokej, přítel ho i hraje, má trénink každý večer, takže to ani nestíhá a já mám TV pro sebe:-)
Odpovědět
ja jsem taky vetsi fanda do hokeje, ale je pravda, ze ja se necham strhnout cimkoliv, treba i atletikou....
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo hokej já ráda, loni jsme aj lezdili hodně, leto už tolik ne, ale loni jsem i pro lásku k hokeji stála dvě hodiny frontu na lístky na finále extraligy :-) byla zima, měla jsem s sebou těžkej batoh a notebook a hroznej hlad a pak jsme stejně to finále projeli.... (jasně: fandím Pardubicím :-))
Odpovědět
tak zase takovy blazen asi nejsem, spise doma v klidku, ale je pravda, ze jsem se taky uz neco narvala na stadionu a kdyz si vzpomenu na prohrane finale extraligy se Vsetinem, jeva to jsem tehdy snad i brecela (jasne: fandim Vitkovicim :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Já ti ani nevím, esli jsem brečela, ale hlavně jsem tam byla s bratrem a dvěma kamarády-my s bratrem pardubáci, ti dva Sparťani a mě nejvíc vytáčelo, jak si nás potom dobírali, celou cestu v autě ty jejich kecy, to mi pak už do breku bylo... mno a včera jsem šla spát, jen jsem koukla na primu, zjistila jsem, že je za chvíli konec fočusu a vedeme 2:1, tak jsem šla chrnět a dneska dobrej šok, že to projeli :-)
Odpovědět
jo no, asi tak...taky koukal jsem na to v 71.minute a pohoda, 2:0, rikam si ok,to uz nejak domelou a rano jsem se nastacila divit....jeste ze jsem na to nekoukala, asi bychmela pekne zkazenou naladu....
Odpovědět
Profilova fotka
Přítel taky-jezdí kamionem, takže šel brzo spát, páč v noci jel pryč-a ráno mi volal, že je moc rád, že to neviděl, protože by si musel vzít volno, jak by ho to rozhodilo :-) mě se líbilo, jak všude v novinách psali, jak turky rozsekáme jako v historickejch bitvách a tak a pak kulový :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahojky děvčata z 1986-tky kde ste? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ta kde ste? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte aj ja sa k Vám pridávam:-)))) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
baby môžem sa k vám pridať?! aj ja som 86-tka :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte aj ja sa pridávam...
Odpovědět
Ahojte, môžem sa tiež pridať? *1986* ;-) x-) ;-) :-)
Odpovědět
tak to som rada,že sa niekto pridal, lebo táto téma akosi viazla... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?