My z roku 1986. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata a mladenci, milé nevěsty a ženichové. inspirovali mě podobné diskuze kolem našeho roku narození. Tak ho zakládám. Budu ráda když se nás sejde více. Já jsem se narodila 3. Marca ,zatím svatbu nechystam,rada bych,iba že nemam toho pravého. Těšim sa nan. To je zatím vše.Tak holky piste,piste. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jani, jasne ze mužes mezi nas, vitam Tě.Těším se že se tato diskuze pomaloučku rozrůstá. ;-)
Odpovědět
nOJOO ALE POHLED NA MÉHO MUŽE JAK SI HRAJE S MIMINKEM to je kráásný ...
Odpovědět
mariola: to mi povídej, když jsem viděla, jak si hrál s tou malou, tak to bylo moc pěkný..:-)
Odpovědět
Tak ja som velmi zvedava, ako sa bude spravat moj drahy ked budeme mat miminko :-D ... uz sa na to veeeelmi tesim :-)
Odpovědět
Je ani jsem si nevsimla, ze tady 86 jsou:)takže se k vám taky hlasím... sunik: ze my se vsude potkáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte 86 môžem sa k vám pridať? ja som tiež 86 konkrétne 1.5. :-)
Odpovědět
cirrusa a nikushka1: vitajteee :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem za privitanie sydni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tadyyy! 26.února 1986 jsem vykoukla na svět :-) takže se k Vám taktéž přidávám, můžu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte ste tu niekto?
Odpovědět
vidim, ze nas unorovcýh je docela hodne, já jsem 5. sunik: add IP, mno jo, vis jak, javzdy nekam neco napisu a pak to zapomenu :-D
Odpovědět
vidim ze tato tema nejak stagnuje... eponinne: vitame ta :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, já jsem 4.1 1986, ráda se hlásím k vrstevnicím, pokud mě vezmete:-) Vy už máte některé děti?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak aby téma nestagnovalo rozproudíme debatu :-)a téma děti, když to brie nadhodila :-) já osobně dítě ještě nemám, vždycky jsem říkala, že nikdy žádný nechci-vystudovala jsem peďák-ale poslední dobou se to ve mě nějak zlomilo... přítel by chtěl miminko hned, hrozně se těší, ale já chci v klidu dodělat školu, pak nejmíň rok makat, abych se měla kam vrátit a pak to mimi... hlavně teď je ten trend-aspoň kolem mě-že jakmile má holka dítě takhle mladá, koukaj na ní divně...
Odpovědět
brie: jasne ze ta vezmeme :-) Ja nemam este miminko,,, tiez chcem najprv dokoncit skolu, potom dostavat dom, potom sa vydat a ked bude vsetko TIP-TOP tak bude bábo...
Odpovědět
Profilova fotka
sydnuska: pááni ty máš termín svatby až 2011? já mám 2009 a přijde mi to hrozně daleko, nemůžu se dočkat :-) a dítě bych asi chtěla taky po svatbě anebo když to nedopadne, tak až dýl po svatbě, až bude větší,ať z toho taky něco má :-)
Odpovědět
nie, nemame termin svadby na rok 2011... mne sa ten datum nedal nastavit, a tak sa nastavil sam (je to najposlednejsi datum, aky sa nastavit dal)... termin mame na tento rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ahá, mě to bylo divný :-) a kdy a kde?
Odpovědět
13. september 2008 na Liptove ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte všetky.konečne je tu trochu živšie :-)
Odpovědět
no vitaj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sydny aj ja som sa mala vydávať 13.9. len to nejak nevyšlo :-S
Odpovědět
a kedy sa vydavas? mate stanoveny datum?
Odpovědět
Profilova fotka
nevydávam sa teda aspon zatiaľ nie lebo nemám ženícha.a ten je dosť podstatný na svadbe nie? :-D :-D :-D teraz vážne zo snúbencom som sa rozišla takže sa svadba nekoná
Odpovědět
to mas pravdu,,, zenich je dost dolezity :-| a to ostatne je mi luto :-S
Odpovědět
Profilova fotka
čo už aj taký je život :-)
Odpovědět
ja by som vedela o tom hovorit... ale nechajme to ;-)
Odpovědět
Ahoj všechny, Přátel spíš mluví o miminku než o svatbě, pro něho je svatba důležitá, jen proto, že ji chci já:-) No a tvrdí, že bychom se mohli vzít príští léto, ale jinak pro to nic neudělal, tak to zatim neberu vážně... chodim sem spíš proto, že jsou tu fajn baby se kterýma si ráda pokecam:-)
Odpovědět
tak u nas je to jasne, vrhame se na plozeni mimca ihned po svatbe, takze za nejakých deset mesicu...hodne lidi nas tedy zrazuje (i z nejblizsi rodiny) a porad nas zenou, at si radeji uzivame sebe, ale myslim, ze kdyz uz je dite, tak to preci neznamena, ze neco konci....budeme se uzivat dale, ale proste s mimcem - vlastne i proto se bereme,moc se na to male uz tedtesime....
Odpovědět
To je hezký, když se máte rádi a máte to vyřešené finančně a bydlení, tak proč čekat- abys čekala 5 let a na co??? Kolik ti je? Studuješ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?