My z roku 1986. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata a mladenci, milé nevěsty a ženichové. inspirovali mě podobné diskuze kolem našeho roku narození. Tak ho zakládám. Budu ráda když se nás sejde více. Já jsem se narodila 3. Marca ,zatím svatbu nechystam,rada bych,iba že nemam toho pravého. Těšim sa nan. To je zatím vše.Tak holky piste,piste. ;-)
Odpovědět
petulienka, tak ty sa ides vydavat presne v den mojich 22. narodenin ------ aspon viem, ze buduci rok to vychadza na sobotu :-D jani, ja som ta neodhadovala na starsiu o 10 rockov ----- tipovala som ti tak 23 ;-) vam prajem vsetko len to naj naj naj s partnermi ----- nam sa 4 vyrocie stalo osudnym ------ krasne sme ho oslavili a o mesiac uz oslavoval s inou kockou ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kocky, snad se muzu pridat, kdyz jsem taky narozena v roce 1986 :-D jestli to tu teda jeste frčí =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak abych taky neco prihodila, s pritelem jsme spolu 5 let, jeden mesic a 9 dnů :-D svatba snad doufam taky nekdy bude.. jo a narodila jsem se 15. brezna 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blond - ;-) ;-) ;-) - tych 4-5rokov su akesi kriticke pre vacsinu parov, teda aspon ja mam ten pocit :-( ale ked je to uprima laska, tak ziadne kriticke roky neexistuju.... len tu pravu lasku najst..... a potom si tu svadbu clovek vychutna na 110%....
Odpovědět
Profilova fotka
koukam, ze se tu začíná scházet víc lidicek...to je dobre ;-)
Odpovědět
Podla mne tie kriticke roky su u kazdeho inde. My by sme boli uplne inde, kebyze spolu nebyvame ako teraz. Ale ja nic nelutujem, pretoze sme sa uz zabehli a urcite by som nechcela vratit cas a vsetky starosti prezivat znova...A o tom je vztach. Teraz sme prezili tazke obdobie, ked pridu deti bude to zase ine....A oddychovat nebudeme nikdy :-D
Odpovědět
Ahoj holky. taky se hlásím k ročníku 86 :-) narodila jsem se 4. března a s přítelem jsme spolu 3 roky :-)
Odpovědět
Ahojky holky, koukám, že je vás tu dost, ale je tu nějaký mrtvo, jak se máte při sobotě? :-)
Odpovědět
takze nas rocnik a uz 2 roky vydata??? ---- teeeeda ;-)
Odpovědět
Jj Blodiatko, vidíš dobře ;-) 2 roky, 5 měsíců a 6 dní :-p A jinak v březnu očekeváme narození prvního mimča, tzn., že jsem na konci 5.měsíce těhotenství x-) A kdypad se budeš vdávat ty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, teda kristi,to je krásný já mít přítele tak bych taky už byla vdaná,jenže ono to nezáleží jen na mě :) gratuluji k miminku. Mám se dnes krásně jelikož jsem doma a nejsem v práci tam budu až v pondělí na noční. Pracuji jako zdravotní sestřička ve Vysočanech (Praha)
Odpovědět
Ahojky Viky, děkuju moc za gratulaci, my jsme spolu s manželem 6 let, tak nebylo na co čekat, navíc se na mimčo fakt těšíme a bylo 100% plánovaný x-) I když to ode mně bude znít blbě, ještě máš na hledání toho svýho prince čas x-) A jak to jde v práci? Na jakým oddělení jsi? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo v praci mi to uz celkem zacina jit lepe jelikoz jsem tam nastoupila v září a jsem rok a neco po skole.Tak se teprve zaucuji na oddeleni.Je to interna.Ale chtela bych jeste studovat obor porodni asistentka jeste nevim na které škole jest-li v Praze nebo jestli budu muset někam dojíždět.Tak se ještě uvidí v červnu 08 budu 2 roky po škole SZŠ obor všeobecná sestra.
Odpovědět
Ty by si chtěla dělat porodní asistentku? No to musí být fajn přivádět děti na svět, ale já bych na to asi neměla žaludek, budu ráda že porodim sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím že by mě bavila práce s budoucími maminkami a s čerstvě narozenými dětmi, mám miminka i větší děti hodně ráda sama bych chtěl mít okolo 5 dětí možná i víc,ale to nezáleží jen na mě. V létě uskutečňuji křesťanský tábor (salesianské chaloupky) pro děvčata nebo i (smíšené chlapci,děvčata) věkové a zájmové kategorie. Baví mě to a jsem s nimi ráda.Už začnem plánovat další chaloupky na léto 08.
Odpovědět
Tak to je fajn, taky jsme chtěli s manželem hodně dětí, nejdřív 3 když jsme se poznali, pak jsme si říkali, že 3 to je luxus na dnešní dobu, takže 2 a teď už manžel trvá jen na jednom - z finančních důvodů ;-) Já bych pořád ty dvě přece jenom chtěla, ale říkám si, že nebudu předbíhat, ještě nemáme ani to jedno a já budu ráda, když všechno dobře dopadne a malá bude zdravá x-)
Odpovědět
vydavat sa nechystam ----- ;-) mam za sebou dlhorocny vztah, studujem (akurat finishujem s bakalarskou pracou a cakaju ma statnice), pracujem......takze tu naozaj nie je miesto na dalsie aktivity na ktore mam myslim este dost vela casu inak gratulujem k babatku :-) :-) :-) :-) ---- zboznujem drobeckov
Odpovědět
Tak hodně štěstí blondiatko ;-)
Odpovědět
Tak koukám, že se to tu konečně trošku rozjelo..:-) Krista: Také ti gratuluji :-) Takže budete mít holčičku? My bychom taky chtěli holčičku, dokonce pro ní už máme vybrané jméno. Ale ještě chvilku musíme počkat. Teď začínáme předělávat půdu na podkroví a taky ještě studuji. Jsem ve druhém ročníku na bakaláře a můj přítel by rád, kdybych ještě šla na ing, ale nevím. Možná bych šla jen na dálkové.:-) No a samozřejmě bych ráda nejdříve tu svatbu a pak tepve mimčo. :-) Viky123: Porodní asistentka? To musí být nádherné povolání. To by mě taky určitě bavilo. Když jsem byla malá, tak jsem vždycky prohlašovala, že budu doktorka. Pak, když jsem byla větší, jsem říkala, že budu patoložka (protože to už ty lidi nic nebolí) a nakonec jsem skončila tak, že studuji ekonomiku a management. Nikdy mi nešla matika a já jsem u ní skončila..:-D
Odpovědět
taky jedna z 86 - 5.unor 1986 ;-)
Odpovědět
Taky 86 ;-)
Odpovědět
Sunik děkuju, jj na 100% holčičku, v pondělí nám to ještě potvrdili na 3D ultrazvuku x-) Dostudovat to je určitě základ pro další život, takže to je fajn a jak říkáš toho Inga můžeš zkusit pak dálkově, já chtěla taky studovat, ale nedostala jsem se kvůli kapacitě, tak smůla :-p a čím dýl jsem ze školy, tím víc si říkám, že už asi nezmáknu učit se :-S Tak hodně štěstí, ať ti to vyjde jak plánuješ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vdaka anaxamon! tak najde sa tu niekto?
Odpovědět
Ahojte, aj ja som 86. Je tu niekto?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, ja som.... :-)
Odpovědět
aojte, prajem vam vsetkým stastný novy rok, vsetkym dookola rozpravam ze uz je moj cas na svadbu ale vzdy ma poslu niekam, ze som este mlada a mam cas, asi o tom viete svoje, vsetky co mate priatelov a ste 86tky :-N ale ja to proste uz citim a ked bude viac koruniek tak neváham
Odpovědět
Ahojky!!! Já se přidávám ke skupině :) jsem taky ročník 86, 5.8. :) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte aj ja sa chcem pridat som tiez 86-tka.moj prvy kuk na svet 30,9,1986 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katuska ty uz mas babo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ano mam a je to moje zlaticko je to chlapcek Tobias,a preco sa pytas?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?