My z roku 1986. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata a mladenci, milé nevěsty a ženichové. inspirovali mě podobné diskuze kolem našeho roku narození. Tak ho zakládám. Budu ráda když se nás sejde více. Já jsem se narodila 3. Marca ,zatím svatbu nechystam,rada bych,iba že nemam toho pravého. Těšim sa nan. To je zatím vše.Tak holky piste,piste. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
verusinku a všetkým Taky dobrou chuť ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dee tak nasla jsi fotky???
Odpovědět
Ano nasla. Kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne :-D To je tak vidno ked sa dvaja ludia beru z lasky! Hlavne na fotkach. Ja som raz fotila jednu svadbu a strasne som bola nestastna, pretoze ani zenich ani nevesta sa cely sobas na seba nepozreli! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
dee dekuju moc... ty fotis svatby???
Odpovědět
Snazim sa, respektive moja prva svadba bola ta kde sa nevesta a zenich volajako ignorovali, takze aj fotky boli blbe a nikto ma nechce ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se taky přidávám 17.5. 1986, a už víc jak měsíc šťastně vdaná ;-)
Odpovědět
Monciss gratulujem a zelam veeeela stasticka a hlavne zdravicka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dee no tak to je spatna reklama, ale neboj treba to bude lepsi ;-) moncis ahojda a gratuluju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj monciss také gratulujem a všetko najlepšie na spoločnej cestě životom,plno vzájomnej lásky,štastia a pohody. Dobrú noc.
Odpovědět
Viky uz ides spat? Ja sa tu kosim na Slunce, seno, erotika :-D Poobede som zaspala na tri hodiny tak budem buntosit :-N
Odpovědět
Ahojky,uz spite?
Odpovědět
Ja nie :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
wom nespime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJKY holky jste tu některá???My s přítelem svatbu sice už trošičku plánujeme ale zatím nevíme vůbec kdy to vypukne, přítel má před sebou ještě 2 roky školy... ]-(
Odpovědět
Ahoj! Lil, ako my, ibaze nas vytopili tak sme museli nasetrene peniazky vrazit do rekonstrukcie bytu... ;-( Ja uz planujem aj mame dohodnute co a ako chceme, ale samozrejme to sa podla mna aj tak vsetko zmeni...Do 25 vydata asi aj tak nebudem..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky deesse, do 25 bych už chtěla být vdaná ale uvidíme jak to všechno dopadne, bydlíme s přítelem v pronájmu a tak přemýšlíme zda tam zůstat nebo raději koupít dům a splácet hypotéku místo nájmu...Tak taky nedokáži říct kdy se svatba uskuteční...No uvidíme co nám ten život připraví, třeba budeme mile překvapené :-)
Odpovědět
My sme minuly vsetky nasporene peniazky na vymenu okien a jednu izbu sme zrekonstruovali. Este obyvacku, chodbu, kuchynu, kupelnu....... :-N A aku chcete mat svadbu? My zahradnu...
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěli by jsme mít svatbu v kostele a vždy jsem snila o velké svatbě někde v hotýlku s velkou venkovní terasou....Tak tak nějak by jsme si to přáli.. :-)
Odpovědět
My chceme mat tiez zahradnu svadbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je to moc krásný...V sobotu jsme se byli s přítelem podívat na zámek do Lednice a byla tam nějaká luxusní svatba přímo v prostorách zámku....Měli nádhernou výzdobu a vše prostě dokonalé....Byla to nádhera...Měli také venkovní terasu mělo to jakési kouzlo... Fakt boma... 8-)
Odpovědět
Take sa paci aj nam! Nejaky kvetinovy altanok vonku....Ale samozrejme vsetko zavisi od peniazkov. Mne by nevadil ani urad, len nech je to s nim!
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu vše záleží na penězích, nechtěli by jsme se nějak omezovat a tak jan našetříme dostatečné množství penízek na to aby svatba mohla být podle našich představ hned se do toho vrhneme... x-)
Odpovědět
Tak, tak. Setrit treba! My budeme, az ked dame bytik dokopky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
To je poměrmě logické střecha nad hlavou je důležitá.... ;-) To schvluji :-)
Odpovědět
Tak nas vytopili asi tak, ze striekala voa zo satrciek a kompletne cely byt bol vytopeny a to sa neda odkladat! Vytopili nas pred dvoma rokmi a este teraz nam opadava nanovo vymalovana omietka! Katastrofa.....Spalnu sme uz nechali tak, ale do obyvacky pojdu jednoznacne vyrovnavacie tapety! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mě moc mrzí, je to neštěstí ale co se dá dělat, držím vám pěsti aby vám ta rekostrukce dobře dopadla a aby jste měli krásný útulný byteček... ;-) Já už dneska musím, jdu k zubaři ]-( ale zítra jsem tu zase.... ;-)
Odpovědět
Juj! Dakujem a prajem veeeeela stastia u zubara nech nic neboli! Pa ;-)
Odpovědět
Ahoj,tak jak travite odpoledne?Nam tady porad prsi,a prsi ]-( Snad se udela nejak lepe.Chceme vyrazit nekam sem na dovcu /tedy do Cech, ale zatim jsme to kvuli pocasi odlozilli na neurcito.Moc se nam ten cervenec nevyviji :-| Zlate slunicko ;-)
Odpovědět
Ahoj Womann! Tu poprsalo, na nieco to bolo dobre pretoze som zistila ze mam derave tenisky :-N , a teraz tu je naozaj otrasny tlak! Niekde v Australii je vsetok, toci sa mi hlava a len sa tak gulam...... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
womann, no my tu na juhu cakame na burku:-( nic moc
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?