My z roku 1986. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj děvčata a mladenci, milé nevěsty a ženichové. inspirovali mě podobné diskuze kolem našeho roku narození. Tak ho zakládám. Budu ráda když se nás sejde více. Já jsem se narodila 3. Marca ,zatím svatbu nechystam,rada bych,iba že nemam toho pravého. Těšim sa nan. To je zatím vše.Tak holky piste,piste. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rosslyn: desetikilíčko, to je fakt dobrý :-D modixi: nad tím diplomatem ještě uvažujeme...jsme z brna, tak uvidíme, jak se nám bude chtít :-) ale u nás v brně budou taky dva, tak na ně půjdeme určitě. Jeden už tu byl a koupili jsme tam vestu s regatkou a kapesníčkem za 600 :-D (ale to byl svatební den pro salony- my se tam vetřeli, protože v hotelu, kde byl, dělá skoro švagrová, takže ty ceny byly strašně směšný).
Odpovědět
Ahojky dívčiny, slušně se nám to tu rozjíždí :-) včera jsem byla cvičit a nebylo to špatný..ale všechno oblečení bylo zralý na ždímačku.. O víkendu jdu vybírat svat. šaty, tak se modlete, ať najdu nějaký, ve kterých nevypadám jako cukrová homole... Na veletrh nejdeme, my tu svatbu moc nehrotíme, takže není potřeba :-)
Odpovědět
Desetikilčo mě taky pobavilo :-D A na šaty budu držet pěsti, ať najdeš ty the best ;-) A svatbu taky nehrotíme, jelikože ještě žádnou neplánujeme :-D
Odpovědět
A nasa svadba bol uz vyhrotena :-D Dnes je snehu jak v ruskom filme, stale chodim odhrnat
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby ja som narodena 23.9 1986 a 12.6.2010 mam svadbu
Odpovědět
Taak co, holčiny, máte něco novýho? Co šaty, rosslyn? ;-) A jak všechny vlastně plánujete svatby, venku - uvnitř, velké - malé, hostina v restauraci či někde v přírodě.. atd.? Pochlubte se ;-)
Odpovědět
kija_šaty děs běs...paní je uprostřed plesové sezony, takže na mě měla deset minut a už mi dýchalo na krk 5 dalších zákazníků...Takže jsem na sebe v rychlosdti hodila dvoje šaty a šla..
Odpovědět
Tak tady to zas začíná váznout :-( Kam jste se všechny poděly? =-) Tyjo rosslyn, mazec, bylas někde jinde od tý doby na šatech? Nebo něco novýho? Koukala jsem někde na jiný diskuzi, že to taky asi nemáš lehký :-(
Odpovědět
nebyla, chystám se až po dovolené - měsíc před svatbou..jinak přicházím o iluze o svých nejbližších, takže pomalu ale jistě se ze svatby stává smuteční obřad...přítel doufá, že na dovolené si vyčistíme hlavu a odpočineme si od těch slz a hádek a vydírání... Ale natruc bych se vdala na té dovče...škoda, že už nezbývá čas na vyřízení formalit...
Odpovědět
rosslyn a preco?
Odpovědět
rosslyn To mě mrzí |-| A nešlo by to přece jen udělat trochu jinak? Vzít se na dovolené sami, to by se vážně nestihlo? Prostě se sebrat, vykašlat se na všechny a vzít se sami, šťastní a tak, jak chcete sami... Bez nějakých ústupků pořád.. ]-(
Odpovědět
clara_jde o mého otce..všichni se ho bojí a on brojí mámu proti nám a ona ze strachu ze za něho přimlouvá..no je toho asi tak milionkrát víc, asi na ságu od Rosamunde Pilcherové...dětství..prostě my asi zkazí i svatbu... Přemýšlíme, že na té dovolené si všechno ujasníme a uvidíme..možná si to odbydeme někde na radnici ve ctyrech se svedky a pak zvlastn kamaradi a rodice nekdy na obed...Na dovolene se to nestihne..budeme 3 týdny cestovat a museli bychom zustat 3 dny v jednom meste a uz mame zajistene letenky vnitrostani a lodni transfery..proste to navazuje... pritel se na svatbu tesil strasne moc a ja vubec a ted potom, co se deje...ztratil iluze a s temi navrhy prisel on..me ho je tak lito a stydim se za svoji rodinu...
Odpovědět
Článek se načítá
rosslyn To se někdy bohužel stane, že tohle rodina dělá :-( Ale teď se hlavně zaměř na vás dva a kdyžtak se vážně vemte sami jen se svědkama a celej den se věnujte sobě, třeba výlet, divadlo, vana nebo tak.. a rodinu pozvěte až někdy na ten oběd.. abyste byli co nejvíc spokojený.. Nenech si to zkazit, je to Váš den! A ta dovolená vypadá moc pěkně, kam jedete? Neboj, tam si to užijete a rozmyslíte, ať jste hlavně vy spokojený ;-)
Odpovědět
presne - je to vas den, nenechaj si ho pokazit rodinou
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
to už tu nikdo není? halo holky 86 kde jste? hrdě se hlásím jako další z ročníku 86, říjnová :-D ale kdy bude svatba... snad příští rok?!
Odpovědět
Profilova fotka
taky sleduju, že to tu zůstalo na mrtvém bodě :-| jinak se hrdě hlásím k ročníku 86 červnová a svatba bude příští rok a hned na dvakrát, takže potěš pánbůh :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Taky patřím k ročníku 86 a svatbu bychom chtěli v červnu 2011 :-)
Odpovědět
Ahojky, taky jsem ročník 86 - 10. září 1986. Svatbu jsme měli 24.4.2010. Manžílek je taky ročník 86 - 1.května 1986. A ještě perlička na závěr, když už jsme u těch čísel. Moje maminka je narozena 4.4. , můj tatínek 20.4. a my měli svatbu 24.4. :-D A aby toho nebylo málo, tak v tomto roce s manželem slavíme 24. narozeniny. Kupodivu je mé oblíbené číslo 5 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky jsem ročník 86, jsem lednová :-) . Nás čeká svatba za tři týdny :-N . Pavlusko to je hezký s těma čtyřkama, to my nic takového nemáme ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) pavluska - tak to je paráda :) my zase měli stejný citát jako naši na svatebním oznámení... aniž bychom o tom dopředu věděli... ty překvapený výrazy když jsme se o tom dozvěděli, byly fakt nezapomenutelný... :D holky, docela vám to plánování svateb i závidím... my jsme ji měli za měsíc zařízenou se vším všudy a teď jsme už podruhé slavili výročí, takže vlastně nuda :D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky jsem ročník 86 a to a to 13.8. a můj manžel je taky 13.8. akorát jiný rok :-D :-D svatbu jsme chtěli taky 13.8. ,ale jelikož to letos vycházelo na pátek , tak jsem svatbu měli 5.6.2010 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahote baby..ja som tiež 86tka(26.8.) a prave teraz zacinam planovat svadbu s mojou polovičkou...máme to naplánované na 21.5.2011 a stále som riešila, či na svadbu nie som ešte mladá, ale vidím, že je to úplne v poho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte ja som tiez 86!!! 3.5. nuz my nemam nejake 'extra' cislo, kedysi nas prenasledovalo cislo 38... :)))mam po svadbe uz pomaly 3 mesiace...
Odpovědět
Profilova fotka
jééé holky docela vám závidím, že už máte svatbu za sebou, čím víc hledám inspiraci tím víc jsem nerozhodná :-| myslím že ve 24ti už zase nejsme tak mladé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pherenike: žádný stresy, udělejte si svatbu podle svých představ a je to... dle vlastní zkušenosti doporučuju kratší dobu na přípravu, člověk zbytečně nesdtresuje a nezabývá se zbytečnostmi ;-) ( my to připravovali měsíc :) )
Odpovědět
Profilova fotka
já se snažím nestresovat, ale svatba bude ve Francii a já ji připravuji střídavě z Čech a z Francie, tak to na mě občas padne, hlavně když oni jsou takoví flegmatici a na všechno dost času :-) Ale děkuju za podporu :-) Koukám, že jsi měla svatbu ve Slatiňanech, můj oblíbený zámek, každý rok min.2x na návštěvu...no mám to kousek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zakica môžeš mať 18 a môžeš mať aj 35, nezáleží natom kolko máš rokov, ale či sa nato cítiš, a to je to najdôležitejšie. je som tiež ročník 86 a svadbu sme mali 19.9.2009 bol to krásny dátum pre nás, preto sme si ho aj vybrali. A som stále velmi velmi šťastná. Prajem dobré vybavovačky, je to super, vybavovať všetko čo treba, aj ked sú to stresy a kopa penazí, ale predsa je to krásne, hm ja si pamätám ako som čakala na oznámenia, taká som bola nedočkavá, a inak tiež sme asi rok pred svadbou začali vybavovať všetko. Treba nato dosť času a hlavne ked chceš mať svadbu podľa svojich predstáv. Takže držím palce!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ähoj holky, tak jsem taky ročník 86, konkrétně 27.7....svatbu chceme mít s miláčkem 01.10.2010, tak to je skoro za chvilku,tak pilujeme poslední detaily a nervičky začínají pracovat. každou noc usínám s tím, že určitě něco nevyjde:-)
Odpovědět
sidynka: tak přeju předem hodně lásky, zdraví a štěstí! :-) vyjde to, neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to je bomba, tolik mých vrstevníků! :-D Já jsem se narodila 24.12.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?