Místo na svatbu 2023

Dobrý den, hledáme s přítelem místo na svatbu kde je možné uskutečnit jak obřad tak i hostinu. Nejlépe něco s venkovním zázemím pro děti, kde by hostina mohla být částečně i pod pergolou ne jen ve vnitřních prostorách. Neporadil by prosím někdo něco vhodného?? Pro mě je to druha svatba tudíž se nebude jednat o nic velkého. Bude do 40 lidi, ale dnešní ceny mi přijdou opravdu přemrštěné. Určitě nechceme nic kde je jen nájem 30tis a více. Děkuji za případné typy. Lucka
Odpovědět
1
2
Pardon ještě přidávám že svatba by se měla konat někde v okoli Zlína, či Uherského Hradiště. Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zkuste v Kunovicích: farmasadky. Mají velkou pergolu, ovocný sad, rybník......cenu ale nevím. Jirka
Odpovědět
děkují za typ. bohužel tam by mě svatba o 40 lidech vysla víc než svatba pro 100 lidí před čtyřmi lety😞 ale jinak je to tam krásné, ale bohužel také dost drahé.
Odpovědět
Profilova fotka
Dnešní ceny jsou mazec. Já se dnes ženit, tak raději udělám na zahradě grilovačku, vytáhnu aparaturu a s kamarády a s rodinou udělám domácí 2-denní párty. Za ušetřené peníze pojedu na měsíc do Mexika a ještě mi zbyde. Ale svatba je svatba....každý chce trošku bílé romantiky jako v pohádce 🙂 Jirka
Odpovědět
Profilova fotka
30 tisíc je minimum za pronajem, vase požadavky jsou leda tak na hospodu kde nebude pronájem ale stejně to člověk zaplatí na korkovnym, takže nula s nulou pojde. Nezlobte se na me, ale když na to nemáte tak se neberte.
Odpovědět
Profilova fotka
@lu_hu Dobrý den, zkuste Penzion u Holuba v Hradčovicích, ve dvoře se dá i oddávat, je tam přístřešek a pro děti hřišťátko se skluzavkou. Fotil jsem tam svatbu.
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova mila slecno nebo pani, chtela jse poradit misto, ne dostavat nevyzadane rady. Pokud umite cist psala jsem ze se jedna o druhou svatbu a v porovnani s tou prvni neminim zaplatit zbytecne vic nez při prvni svatbe s vice jak dvojnasobnym poctem hostu..Navic nic o me nevíte, neni pravda ze na to nemam, ale nechci vyhazovat penize zbytecne, ne kazdy ma prioritu udelat obri drahou svatbu aby se predvedl . to je radeji investuji lip. Priste radeji neradte..
Odpovědět
Profilova fotka
@lu_hu tak vy mate divno dotazy, dost nereálný dotazy, protože bude tedy chcete svatbu a čekáte ze to něco bude stát a nebo nechcete - takhle jednoduchý to je. Upřímně nevím co jste čekala když náklady na bydlení se lidem zvedli o 40%, takže je jasné, že i pronajmy se musí zarazit pze ty místa nejedou na hezky úsměv ale na elektřinu a vodu stejně jako každá domácnost 😉🤗 hezky den
Odpovědět
😂😂 tak vám děkuji za názor😉 Pěkný den
Odpovědět
Nenechte se odradit🙂 člověk musí trochu hledat a nenechat se zblbnout tím, že dnes to jinak nejde. Záleží ale také, co vše je v dané ceně zahrnuto. My vyzkoušeli několik míst na Uherskohradišťsku a díky x kamarádkám, co se vdávaly přede mnou mám v tabulkách i nějaké loňské ceny různých míst, ale jsou celkem zavádějící, protože někdo v tom má jídlo, někdo i ubytko, někdo korkovné, jiní zase ne, takže někdo chtěl 40 tisíc, ale někdo 60 tis. Já třeba doporučuji Hatěcký mlýn u Strážnice (cca 35 km od UH). Kapacita je do 50 lidí, pronájem 26 tis. Krásný venkovní prostor, rybníček, zastřešená teráska, vnitřní místnost s barem, kuchyňkou, v horním patře ubytování pro 10 lidí. Báječní majitelé, naprosté soukromí, neproudí vám tam davy lidí. Mají určitá úskalí - třeba že v 10 si přejí hudbu ztlumit a o půlnoci vypnout úplně z úcty k přírodě a zvířatům. Jednoduše jak kapacita napovídá, vhodné je pro komorní svatby. Ale pokud se sejdete ve stejné představě, tak mohu jedině doporučit. S dětským zázemím by pak byla Halda v Boršicích asi přívětivější...
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Kdyz nemáme peníze, nemáme se brát? Omlouvam se, ale na to zareaguji. Jsou úplně odlišné věci VZÍT SE se a mít svatbu se vší parádou. Někdo nemá to rodinné zázemí, kde by mu přispěli rodiče apod.. takže je naprosto logické snažit se vyždímat co nejvíce cena vs. výkon, tak to je a nedivím se paní, že se ptá na nějaké místo. Je tu mnoho lidí s mnoha různými nápady a kontaktů, tak proč to nezkusit 🙂 já sama si na svatbu vydělat musím a dlouho ve mě rezonovalo, zda za to opravdu chci tolik utratit. Ale nikdy by mě nenapadlo kvůli nedostatku financí vdávání rušit. Doufáme že taková doba ani nenastane...to jsou ty důsledky různých Pinterestů o představě pohádkové svatby... K dotazu: Já našla malý rodinný penzion, kde vedou i restauraci. Za pronájem -tzn.uzavreni prostorů pro veřejnost- si řekli 15tis, přijde mi to jako skvělá cena, jen v jiné lokalitě, než hledáte. Chce to fakt hledat nějaké malé penziony s hezkou zahradou, kde i ta pergola třeba bude. Nesmíte hledat mezi místy,které na tom mají business. Já jela prstíkem po Google mapách a hledala penziony 😄 třeba najdete, držím palce 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@jirinazf když něco chci tak si asi na to nasetrimne? O tom mluvím.nebo děcko si taky děláte bez finanční rezervy? Nebo nakupunete dovoleny když jste ve výpovědní době? Asi ne, ze? A o tom mluvím. Když za to nechci utrácet tak to udělám ve 4 na radnici a je to, ale ne se strašně divit, že někdo po 50% zdrazeni si dovolil taky zarazit. Hezky den
Odpovědět
Článek se načítá
@te_ssiinka_nelova vy jste opravdu mimo😂 ze se ptam kde je neco za rozumnou cenu neznamena ze jsem chuda.ale ze jsem setrna a nepotřebuju a nechci zbytecne vyhazovat penize..jestli vam to nedela problém je to vas boj...ptala jsem se tady na rady ohledne mista...ne na blbe nazory nekoho kdo asi vyhodí zbytecne prachy z okna a nezna jejich hodnotu, zvlast kdyz se da sehnat neco rozumneho.. Tak si příště prosim takove blbé komentare usetrete..kdybych chtela muzu dat za svatbu i pul mega a mit na to bud bez pujcek, hypotek a podobne...ale nechci protože se daji penize pouzit na neco lepsiho nez na najem mista za 70 tis a vic...takze vám preji prijemny vecer
Odpovědět
Děkuji všem za typy a rady...😉
Odpovědět
Profilova fotka
@lu_hu já mluvila s tebou? Ne všimla jsem si 😉tak si ty pul miliony užij a pěknou svatbu a hledání kulturaku a skautských míst 🤗 sbohem
Odpovědět
Tess si tady z toho dela srandu, ale ja presne chtela doporučit rekreacni střediska, taborove louky, hasicske,myslivecké nebo rybarske klubovny apod. Clovek musi vic hledat a treba se vic zapojit do priprav, ale usetrit se da hodne a bude to krasny ☺
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@qlarinka dekuji. Jste moc hodna .a narozdil od nekterych zde jste chtela poradit..doufam ze najdu neco prijatelneho Urcite jdou najit i pekna mista a jsem rada za kazdou dobrou radu...
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova mila pani, ja jsem zde prosila o radu, ne o buzeraci od nekoho kdo o me nevi ani ň, ze jsem chudak a ze kdyz na to nemam tak se nemam vdavat. Asi si to neuvedomujete, ale japu lide kteri bud nemohou nebo nechtějí utracet penize zbytečně. Pokud na to mate jiny nazor , tak budiz . Ale v tom pripade se k tomu nevyjadřuje a nechte si to pro sebe.. jestli jsme nebo nejsem nekde nahlasena je mi fakt burt a kdo se tu ztrapnuje pozna kazdy normalni clovek.. ..
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Mrkněte na penzion Pod Břesteckou skalou.😊 Teď sdíleli i slevy na zimní sezónu.
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova mě fakt baví Váš náhled na finanční stránku svatby, takové zajímavé radikální názory na někoho, komu polovinu platila mamka (viz vlákno Finanční stránka svatby (kdo platí, kolik, platit hostům ubytování,..) ) Tak tady nemoralizujte ostatní. Užijte si Karibik, asi je tam zábava když máte čas komentovat KAZDE vlákno. Nashle
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?