Máte zkušenost se swingers party? My se tam chystáme

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, nenašla jsem tady podobnou diskusi a myslím že to tady bude divoké, když začnu toto téma, ale nedá mi to. Příští týden se s manželem chystéme do swingers klubu, mám trochu obavy, máte s tím tady některá zkušenost? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rosina nikdo nrekl ze jsi kacena, natoz stredoveka kacena, to tu nepadlo, ja se jenom snazim vysvetlit ze pokud ty preferujes intimni sex s jednou osobou je to naprosto ok, pokud nekdo preferuje experimentovani ve vztahu je taky naprosto ok pokud s tim oba souhlasi, stredovekym nazorem jsem nazvala odsuzovani ostatnich pokud nejsou jako ty, ovsem to se myslim netykalo tebe, na tebe jsem to myslela tak ze nemas cist studie ale ridit se vlastnim nazorem ve vlastnim vztahu a ostatni nechat at si to ridi taky sami, nemyslela jsem to spatne, jenom podotykam ze studie nestudie lidi by meli nechat lidi zit ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
preco by to mala byt nevera, nevera je, ked robis nieco, o com partner nevie, pretoze by sa veeelmi rozculil :-N chapes jak to myslim. Vyber sa na swingers party sama bez manzela/partnera, tak to nevera podla mna je.
Odpovědět
Profilova fotka
sem nedavno zaslechla nazor ze nevera je jenom to na co se prijde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nocturno: Není. Je to jen prasárna. :-D Ale to je fakt věc názoru, takže oprava: PRO MĚ je to prasárna. Jedna z největších. Opět pro mě. Ať si tam chodí kdo chce, po nikom kameny neházím, ale osobně je to pro mě něco nepředstavitelného (a to nejsem žádný svatoušek). Předchozí diskuzi jsem nečetla (nějak snad ani nemám chuť... či odvahu? :-D), ale stejně to tu jistě probíhá jako všude - všechno má své příznivce a odpůrce. Dva nesmiřitelné tábory... :-D
Odpovědět
nocturno ty ses nějak začala bavit výlovem pravěkých témat :-D . manogue hezky jsi to napsala :-D . Jsme s manželem 12 let (teda jen půl roku jako manželé) a experimentujeme jen mezi sebou a je to s ním pořád super. Necítím potřebu do toho tahat nikoho jiného a nevidím v tom žádný přínos. :-N
Odpovědět
no mio to je tez moznost ze :-D
Odpovědět
No fuj :-D... Nejsem žádnej puritán, věřím, že PŘEDSTAVA swingers party může být pro dost lidí vzrušující - ale jít tam a reálně se do toho zapojit, to už musí být člověk slušný prase :-p. Nehledě na to, že bych m. asi následně zabila a on mě. Domluva, že budeme "v poho" :-S je jedna věc a realita po druhá... To si nejen myslím, ale píší to i psychologové. A korunu tomu nasadila kámoška, co se toho zúčastnila - nejen, že si dotáhla sérii nemocí (i přes to, že souložili přes kondom), ale u společného oběda pak prohlásila, že nejhnusnější bylo to sperma všude :-p.
Odpovědět
bleee :-x :-x
Odpovědět
Jo, ještě jsem se zeptala, jak je možný, že bylo sperma všude, když se tam souloží s kondomem (druhá kámoška už nám nadávala do prasat :-D ) a prej to nebylo jen sperma, ale hlavně i poš. sekrety od cizích ženskejch :-p . Tak když má někdo zapotřebí se v tom válet :-D ...
Odpovědět
allegria, nedá se věřit všem drbům, víš jak.... x-)
Odpovědět
Můj vztah ke "koření" sexu různého charakteru je pozitivní :) o tom tady ani psát nemůžu, by mě některé ukamenovaly Miluju svého manžela. Nejsem prase, ani zvrhlík. Jsem prostě člověk, který miluje sex. Se vším, co k němu patří.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
allegria: Tak nejspíš z jiných hrátek, no... :-) Pochybuji, že tam provozují třeba orál přes kondom. No to je jedno. Já znám ze svého okolí jen pár, který si dává inzeráty typu "sháníme pěknou kočičku do trojky", ale podrobnosti jsem po nich nikdy nežádala, ani to nejsou nijak blízcí kamarádi. Až se mě jednou dotyčná na rovinu zeptala, zda bychom si nedali říct přímo já a přítel. :-S 8-( Pak se ptala ještě další společné známé, nevím, zda se nakonec teda dohodly, ale ani mě to nezajímá... :-) Já nevím, považuji se za otevřeného člověka, ale jsou věci, jež mě fakt neoslovují. Asi je to příliš osobní, ale na rovinu - neumím si představit takové to souznění, splynutí po tělesné i duševní stránce, dívání si do očí... bez špetky studu, s pocitem naprosté otevřenosti... s cizími lidmi. Prostě... není sex jako sex. Nebo není milování jako sex. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hellunka: Možná slovíčkařím, ale co znamená "se vším, co k němu patří"? Kdo nebo co určuje, co všechno patří k sexu? ;-) Asi jsi to tak nemyslela, ale znělo to jako zobecňování. A to podle mě není na místě - pro někoho patří k sexu třeba láska, něha, otevřenost... pro někoho i "nestandardní" praktiky jako S/M, anál, pissing ..., no zkrátka "všechno" je dost široký pojem. :-)
Odpovědět
manogue - občas u toho vyvádíme různý věci, a fakt to sem psát nemůžu :-N vím že všechno je široký pojem... Máme dost širokou škálu od vášnivého pomalého milování až po tvrdý sex v latexu,nebo bondage...jelikož muži důvěřuju, nechám ho udělat i věci, které by cizí člověk nemohl udělat právě pro nedostatek důvěry.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Heli: Nechápu :-N. Jaký drby? Když tam jedna z nejbližších kamarádek chodí...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ale ty lidi, co tam chodí, nejsou žádný prasata, fakt ne:)) žijí svoje "standardní" životy a občas si jdou zařádit do netradičního protředí..vše je na vzájemné dohodě...ne znemaná ne....tak at si každý dělá na co má chuť. Mylsím, že se ze swingers na této diksuzi dělá naprosto zbytečně strašák, pro některé až démon!:))) 8-)
Odpovědět
Já myslím, že tu z toho nikdo démona nedělá. A že to někomu přijde nechutný mi až tak zvláštní nepřijde. Prostě někdo je stydlivý a sex je pro něj vrcholem soukromého vztahu a nechápe ho čistě tělesně, ale třeba i duchovně. Tak to mám třeba i já, přestože nejsem věřící, ale beru sex jako výraz nejvyšší důvěry, tudíž je pro mě nepředstavitelné realizovat ho s někým, koho dobře neznám. :-) Já bych teda nebyla až tak radikální. To že je pro mě něco nechutné ještě neznamená, že se odstřihnu od lidí, pro které je to chutné. Třeba anál je pro mě za hranicí možné reality, do toho bych nikdy nešla, stejně tak trojka nebo swingers, ale mám kámošky, které to realizovali. O detailech slyšet nepotřebuju. Respektuju jejich volbu, ale nikdo mě nemůže nutit to chápat. Nemůžu přeci pochopit něco, co je pro mě vnitřně nepřijatelné.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja osobne bych do toho nesla...vadilo by mi, ze nevim s kym soulozim, co muzu dostat a navic jsem hodne vztahovacna a myslim si, ze by to nas vztah jen rozbilo...myslim si, ze zpestreni sexualniho zivota jde i jinak. Ale pokud se to nekomu libi a jsou stejneho nazoru oba dva, neberu to. Mam kamarady,kteri tohle vyzkouseli, znam i jejich duvody, ale ze bych na ne pohlizela jinak, v zadnem pripade. je kazdeho vec, co dela ve svem intimnim zivote, pokud to nenarusuje zakon.
Odpovědět
Cartmaster: Tak to jsi pěkně povrchní :-D. Mě je celkem jedno, jak si moji kamarádi zařizujou sexuální život. Záleží mi na nich a jsem ráda když jsou spokojení. Pokud meleš takový bláboly, že by ses ani nekamarádila s někým, kdo to zkusil, tak si v tom klidně setrvej 8-), ale já o si za svojí skvělou kamarádkou stojím (VŠ, krásná holka, má trvalý a spokojený vztah, dobrou práci a hlavně - je na ni stoprocentní spoleh). Btw. Pro mě třeba ve 2 noci jela na kole do centra Prahy, když mi ujel bus a m. byl v zahraničí, aby jsme byly dvě a nikdo mě nepřepad a zkrátka vždycky mě podržela... V tomhle souhlasím s Mabi: Není potřeba z toho dělat démona. Já to nepotřebuju a nešla bych do toho, ale nemám potřebu pranýřovat lidi, kterým to vyhovuje. Ty tu potřebu asi máš, tak se zkus zamyslet proč a přečti si něco od Freuda :-D ;-)
Odpovědět
allegria myslíš, že až tak? :-D :-D :-D Freude Freude ono na tě dojde :-D . No všechno je možný. Říká se přece odříkaného chleba největší krajíc. Ne nadarmo se spekuluje, že Klaus, který několikrát vrátil zákon o registrovaném partnerství, je vlastně gay, akorát si to nikdy nepřiznal. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mabi: ty me dneska bavis :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc se v tom nevyznám, ale když jdete na swingers, tak to přeci neznamená, že si to musíte rozdat s někým cizím! Já si občas pohrávám s představou jít tam s přítelem, popvé se třeba jen trochu mazlit a pozorovat ostatní a později se uvidí. Ale NIKDY bych se o něho nedělila a on o mě...Je to začátek konce..Chlapi jsou egoisti a určitě by přemýšleli, jeslti ten a ten nebyl lepší, jestli na něj holka nemyslí...Znáte to..
Odpovědět
Vida ho, tak cartmaster byla firma? =-) nevesta už to tu někdo psal, že nemusíš.
Odpovědět
me vubec nepritahuje predstava koukat na cizi(pravdepodobne osklivy) lidi jak soulozej :-p ..mi to pripomnelo koupani v jezere na lhote, kde lezi v lete na plazi nahata pulka cr a je to dost nechutny a to jen lezej :-D
Odpovědět
catf - nechutný lidi na lhotě? to je trochu mimo mísu ne, tady najednou pomlovat nudisty.... Já se na Lhotě koupu nahá, no a co? Nechutná v žádném případě nejsem, jen mi vadí studené a mokré plavky....
Odpovědět
Profilova fotka
tak ono zalezi i na to kdo je nahej :-D :-D
Odpovědět
Asi tak ;-) , předpokládám že o hellunce tu nebyla řeč. Občas když vidím ty "odvážné" dámy, co odhazují na běžné pláži vršky od plavek, tak mi to stačí, na nuda bych si netroufla. A podle mě stejně nejvíc sexy je ženská, když je aspoň trochu zahalená, nechává to prostor pro fantazii.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?