Máte zkušenost se swingers party? My se tam chystáme

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, nenašla jsem tady podobnou diskusi a myslím že to tady bude divoké, když začnu toto téma, ale nedá mi to. Příští týden se s manželem chystéme do swingers klubu, mám trochu obavy, máte s tím tady některá zkušenost? :-)
Odpovědět
lucie: no aby se nepopijela tatra na te swingers, az tam pudes :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se tam zatím nechystám, přítel by asi nerozdejchal, kdyby mě měl někdo jinej.. :-D A je tu vůbec někdo, kdo má k swingers kladný vztah? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasne procti si diskuzi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už koukala, jen že se to teď nějak zahltilo odpůrkyněma, ale některý předchozí stránky sou k pokukání.. :-D Tak doufám, že se zas přidá ta druhá strana! :-D I když já sem tam úplně přeci jen nepatřím.. :-N
Odpovědět
=-) =-) =-) jejda ta swingers aprty to je jako že je vás na TO hodně????? :-N :-N :-N v tomhle fakt nenám přehled :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
calisto :-D je to akce, kdy dojde víc párů, pije se a když je chuť tak se vymění partneři, ale výměna není povinná ;-) ale většinou tam jdeš s tím, že si partnera vyměníš :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
aha, díky za info :-D :-D :-D už sem o kapánek moudřejší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemocí těžko, tam smějí jen zdraví lidé, je to nějak kontrolováno, podrobnosti nevím, ale kde kdo se tam nedostane ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Tak aspoň trochu inteligentní člověk nespí s kdekým bez kondomu, takže já bych se toho zas tak nebála..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
ja mam pocit ze vetsinou jsou to kluby kde musi byt reistrovani cleni a asi musi pravidelne dodavat lekarsky vysetreni nebo tak nejak
Odpovědět
Profilova fotka
To si bohužel nemyslím, že by museli dodávat papír od doktora.. Ale vy ste snad někdy vyžadovali od přítele (nového sexuálního) papír, že je v pořádku?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
To každopádně, v tom s tebou souhlasím, že riziko rozhodně hrozí, ale na swingers se nedostanou žádní úchyláci bez partnerek (jasně, že trocha úchylnosti asi je třeba), ale to by pak člově nesměl spát s nikým (i když teď je to určitě trochu jinak, když máme stálé partnery či už manžely), ale vždycky to bylo s někým prvně, jestli teda nebyl ten první manžel.. Sem se do toho nějak zamotala, ale snad mě chápeš, jak to myslím.. ;-) Ale kdo chce chodit na swingers, tak ať si tam chodí, ne? :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
A holky tě přitahujou? :-N Jentak se ptám..
Odpovědět
Profilova fotka
No znám kluka, terej měl hodně sexuálních partnerek a od každé papír chtěl
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Panda, tak to je hezký, to si ale musel chvíli počkat, než s nima na to skočil, chvíli to přece trvá, než dostane slečna výsledky.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holt proste u vseho co clovek dela si musi rozmyslet jestli na sebe vezme riziko s tim spojeny, lidid co chodi na swingers nebo maji hodne sexualnich partneru na sebe to riziko berou a nevadi jim to, rozhodli se sami ale uprime clovek muze mit v zivote jenom jednoho partnera nebo jenom mit sex jenom jednou a nakazi se
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
No já jsem se taky divila, trvá to okolo měsíce a jako nedokážu si představit prostě čekat měsíc na výsledky, než něco :-D :-N jako ne že bych to nevydržela, ale asi by mě to otrávilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marcicek holt jsou to dospely lidi a nevadi jim to, nekdo je spokojenej v monogamnim vztahu a nebo proste neni moc na sex a nekdo potrebuje sexu vic a experimentovat, tak to je
Odpovědět
Profilova fotka
navic kdyz to tak vezmes tak pri kazdym sexu mas riziko ze se nakazis, kdyz jsi poprve spala s partnerem tak jsi prece taky nemela papir ze je v poradku
Odpovědět
Profilova fotka
No jasný, to riziko tam vždycky je, když nepoužiješ kondom. Ale já se nikdy nějak nebála, ale taky nemám každej týden jinýho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdo se boji nesmi do lesa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co trojky, dámy? :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?