Máte zkušenost se swingers party? My se tam chystáme

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, nenašla jsem tady podobnou diskusi a myslím že to tady bude divoké, když začnu toto téma, ale nedá mi to. Příští týden se s manželem chystéme do swingers klubu, mám trochu obavy, máte s tím tady některá zkušenost? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pandiku - chybi mi tady mlsnej smajlik ;-)
Odpovědět
Tak a já už semka vážně nebudu chodit!!! Jsem měla sen - krásný ňuchlání s kamoškou x-) , ale docela brzo jsme usnuly :-N :-D byly jsme na horách v nějakým pokojíku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám ráda tmavovlásky :-D :-p je to dost mlsný!!!??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sabco...to je dobre..hele, u mne to je proste kus od kusu, proste musi mit jiskricku.....
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je jak u chlapů, líbili se mi vždy tmaví a mám blonďáka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hlavne ze "to" ma :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to on zase jo...to si nemůžu stěžovat :-D
Odpovědět
S mym ex jsem na swingers chodila casto. Ted uz ziji 3 roky se svou pritelkyni. Chodim i s klukem, ktereho si asi budu pristi rok brat ale budeme zit dal ve 3. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasne a ja ziju se sedmi trpaslikama a v noru si beru snehurku ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fische: že držím palec... rubi: :-D a trpaslíka si vem v únoru, v noře by mu byla kosa :-D
Odpovědět
fische, to zní moc ideálně ;-) z vlastní a z okolní zkušenosti vím, že trojka málokdy (dlouhodobě) klapne... ale rozhodně ti to přeju...pokud to tak je.
Odpovědět
Profilova fotka
nyky, nebuď naivka... nově příchozí, bez fotky, bez alba... najde si tohle téma až kdesi dóle :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sabca13: to je jasny, takovy zname ;-)
Odpovědět
sabi, sem se snažila být neutrální a hned ji(ho) neodprásknout... vím, že to funguje ve 3, ale né na dlouho... proto jsem napsala, že to zní moc ideálně, na to aby to byla pravda...
Odpovědět
Profilova fotka
já už na takový lidi nemám náladu, stačila mariola, davidka, devidka, ajša.... :-) někdy to není ideální ani ve dvojici :-D
Odpovědět
no jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pamatujete si noviny Hrom?Tak mi nekdy ty pribehy tady pripadaj jak od tama :-D Jestli davidka, Mariola a spol nejsou redaktori trebas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alči, jestli je to podobný blesku, tak to určitě :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D alčííí tys to trefila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
téda holky, dost dlouho jsme sem nic nenapsaly...kde máme luisu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeeee tady to zas zije :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no, právě že ani ne! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz me se to tak nechce cist :-N
Odpovědět
Profilova fotka
co? nežije tu nic, poslední rozhovor tu byl minulý rok :-) kde máme zakladatelkuuuu!!!??? a kristi???!!! a nyky!!!??? a sarusku???!!! a ostatní holčiny :-)
Odpovědět
tééééda ... koho to tady vidím ... známé tváře ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi já sem tuuu..no, konečně se to tu pohlo..tak co, holky a kluku :-D jsou nějaký pikantnosti? :-D mě minulej týden sbalila lesbička :-D začala koktat, že prý mi to moc sluší, tak jsem začala taky koktat, že děkuju, pak chtěla jít na kafe, no a já nic..ale byla docela hezká :-. holt asi už stárnu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to myho muze si minuly tyden prohlizeli v obchodaku dva teploušci ... kraceli si to s kabelkama a normalne ho sjeli od hlavy az k pate... se toho tak lekl, ze byl hned u mne :-D Tak doufam, ze mi ho jednou nejaky klucina neodloudi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy :-D :-D tak můj manža je asi prototyp pro kluky, páč v restauraci kde obsluhujou, po něm vždycky slintají, má 2 krát větší porce než všichni ostatní a on toho zneužívá..mě to neva, páč pak tu porci dá mě :-D :-D
Odpovědět
jsem tu 8-) saru to si děláš srandu, žes nešla!!!! :-p :-D :-D jééé, no mě už se to nestalo pěkně dlouuuuho :-N :-D to bylo naposled před 5tilety co (jsme se) mě balily holky :-D asi je to tím, že už jsem vdaná nebo co...chjo ;-) satyyy, dávej si bacha ;-) :-D a co vánoce holky, dostaly jste nový dárečky???
Odpovědět
Profilova fotka
nedostala..mám jich dost a stejně jen jeden/dva oblíbený ;-) na ostatní se práší :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?