Máte zkušenost se swingers party? My se tam chystáme

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, nenašla jsem tady podobnou diskusi a myslím že to tady bude divoké, když začnu toto téma, ale nedá mi to. Příští týden se s manželem chystéme do swingers klubu, mám trochu obavy, máte s tím tady některá zkušenost? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nyky...za zeptani nic nedas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nyky, taky bych se toho bála :-| ale lákalo by mě to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
však se pak už nikdy nemusíme vidět, ne? :-D psát si po netu stačí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabi, presne tak =-)
Odpovědět
kristi to je fakt ;-) pandi, mě to láká :-) sabi, ale jde o to, že se můžeš zabouchnout, nebo si někoho z nich omylem :-N vybereš za milence(ku)...toho se bojím!!!! city jsou naprd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kristi - ty to s manželem podníkáš?
Odpovědět
Profilova fotka
hele, my dvě to máme jasný, ne? a co se týče kristi, ta miluje na 100% manžu - není malá ani svobodná a nevím co panda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teeeeda holky..... vy tu normalne uz verejne organizujete hromadou akci cca 8 lidi v chate 1+1 .... uz ted se tesim, jak to dopadne..... malo mista... hodne lidi.... :-x .... ma ta chata aspon zahradku, kde by se mohlo pokracovat??? :-. ;-)
Odpovědět
sabi co máme jasný??? co když si padnem TAK do noty, že nám to rozvrátí manželství???? a nebo se přííííšerně zamiluju do Pandy nebo do Kristi!!!!!!!!!! :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nyky, já tě milovat nemůžu, protože jsem na tebe furt naštvaná, že jsi na tom soustřeďku vyhrála MISS :-D holky ti můžou potvrdit, jestli se ztotožňují s popisem tvé ideální partnerky a uvidíš...:-D holky, dát to jako dárek k Vánocům - tak ani nemusíme utrácet za dárky, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabca13 - Ty nemiluješ na 100% manžela?
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D sabčóóóó coóó??? si to nepamatujůůůů?? :-D :-D :-D ješiš ajo ten půj popis :-N :-N že sem rač nedržela pusu :-p :-D to by byl asi mega dárek 8-) satyyy, myslím, že by na té vesnici, kde máme chalupu bylo povzdvižení!!! je to v řadovce a potichu bysme určitě nebyli =-) :-D a vůbec - já jdu pryč, mě tady akorát navnaďujete |-| |-| :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja jsem prave myslela na sousedy, co by na to rekli x-) :-N .... jen do toho jdete... ja se budu tesit na to, jak to dopadne..... nam potom budete vypravet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
temp, no a proc ne? aspon mi za zadnou neutece :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nyky, mne to nevadi,ze se do me treba zamilujes....ja musim byt do ty kocky zamilovana, abych s ni mohla neco mit..takovy souzeni, vis jak to myslim...
Odpovědět
jo krist vím x-) , mám takovou nej kamošku, ale nikdy ji nemůžu "mít", tak jsem aspoň šťastná za to přátelství ;-) temp, troufám si mluvit za sabču - miluje ho na 100pro (by si ho jinak nebrala asi)
Odpovědět
Profilova fotka
nyky, ale vas vsechny mam rada, tak by to slo :-D :-D :-D
Odpovědět
krisi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nyky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano nyky, je to tak... tohle je takový škádlení...nevím, která z nás by udělala ten první krok :-D jé kristi, já tě mám taky ráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobre holky, prvni krok jsme udelaly
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš to, že se máme rády? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ze jsme si to rekly, no
Odpovědět
Profilova fotka
to je správný!!! Je mi líto, že vás v tuto chvíli musím opustit, ale jdu do města...pááá
Odpovědět
Profilova fotka
mělo by se zakázat dělat takový témata :-D pandička je rozrušená (vzrušená :-D) a nejde jí pracovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pandi, to se mas...co ja bych za to dala :-D :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim,ze by se pridala...ja mam blondynecky rada
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky blondýnka :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?