Máte zkušenost se swingers party? My se tam chystáme

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, nenašla jsem tady podobnou diskusi a myslím že to tady bude divoké, když začnu toto téma, ale nedá mi to. Příští týden se s manželem chystéme do swingers klubu, mám trochu obavy, máte s tím tady některá zkušenost? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) :-) ;-) :-) ;-) no tak super, si dokazu predstavit ty chlapy..... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo chlapy :-D jak jinak
Odpovědět
Luiso, super x-) si dokážu představit ty ženský x-) x-) :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nyky, ty cune :-D :-D :-D
Odpovědět
8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty voe, stejne nechapu,jak muzes byt s chlapem, kdyz se ti ty zensky tak strasne libej???????
Odpovědět
Profilova fotka
já si taky představuji x-) :-D
Odpovědět
kristi, jde o to, že s chlapem chci žít a ženský se mě prostě líbí, no :-N Pandi, v Habrovanech mám bezva pokojíček :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
s zenskou by to bylo jednodussi...
Odpovědět
to je možný, bych jí nemusela říkat, kdy má uklízet :-N :-N :-N ale když mě by ten živej šulda chyběl =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to mne sice taky, ale ten klid a ta pohoda....ja bydlela s kamoskou asi 3/4 roku a nikdy doma nebyl bordel a nikdy jsme se nehadaly atd...no vis jak. A kluci k nam chodili jen na navstevu
Odpovědět
tak to znám kristi, taky jsem tak bydlela s kamoškou :-) akorát mě nechtěla :-D :-D :-D sme si z toho pak dělaly srandu :-) ale soužití to bylo fajn... asi kdybych měla být s babou, tak mě osud do cesty zavál takovou, pro kterou bych hodila všechno za hlavu... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a jaka by byla??
Odpovědět
:-N jéééšiš to nevím, asi by to musela mít napůl jak já, jednou taťka a jednou mamka :-D a postavou menší jak já x-) a trochu akční, aby přebila tu moji přibývající lenost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaa a takovou jsi jeste nepotkala?
Odpovědět
no, asi ne =-) :-) a už ji ani potkat nechci, mám svýho miláčka a hotovo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobre, hodna holka.
Odpovědět
jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nyky, to je návr? :-D Z Rousínova kousek, tak já skáknu, někdy :-N
Odpovědět
někdy :-N :-D :-D :-D stejně z toho nic nebude, co su s M, tak sekám dobrotu |-| :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nyky, pandi, tak já se k vám přidám, jo? :-D a chlapi na nás můžou koukat :-D :-D :-D
Odpovědět
sabi, by se zbláznili :-D :-D a to koukání nevydrželi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a? Máte 3 místnosti? nebo ve chvíli, kdyby se na nás vrhli, místnosti by byly jedno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D sabi, tak jo :-N
Odpovědět
No doma máme, ale na chalupě, kam jsem lákala Pandu, tak tam je jen 1+1 :-D to je plán :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, chlapi budou nadšení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a me nikdo nepozve |-|
Odpovědět
Profilova fotka
já čekala, až se přihlásíš sama, kristi...teď záleží, jestli tě nyky přibere...:-D 1+1 a čtyři páry, to bude narváno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabi, no jo, znas me.... :-D :-D
Odpovědět
kristi, já jsem si netroufla, už tak tě otravuju dost :-N :-D :-D aby nám ta chalupa nespadla na hlavu :-D :-D ale je fakt, že v tomdle trošinku závidím Luise ;-) , že jim to s těma známýma klape, já bych měla strach, že se ty vztahy po...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?