Máte zkušenost s vitamíny, minerály a doplňky stravy?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj! Zkládám toto téma pro všechny, kteří mají dobré zkušenosti s vitamíny a ostatními doplňky stravy a jejich účinky na vzhled, psychiku apod. Pokud máte nějaké doporučení či babskou radu, sem s tím!
Odpovědět
1
5
6
@stepuliiinka Diiky, tak to asi prejdeme tablet na sumaky at to mame pekne rychle a jsme zdravi 🙂
Odpovědět
@petuskaaff to asi fakt záleží na tom, co vám vyhovuje 🙂 mě třeba tablety vadí, takže beru raději kapsle. A ono je spíš důležité koukat na tu formu toho hořčíku.
Odpovědět
@stepuliiinka a máš nějakou oblíbenou značku? Klidně i jiných vitamínů ať mám inspiraci 🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@jirinka43 Já ještě beru listovku, tuto https://www.gaea.cz/methylfolate-400-.... A celkově na gaea mají dobré produkty 🙂
Odpovědět
Dlouho tady žádný příspěvek nepřibyl, tak to trochu oživím a přidám svou zkušenost. Informace o vitamínech čerpám zde: https://invitamin.cz/ a jsem zatím moc spokojená. Vše co jsem s někým konzultovala tak sedí 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Já beru poslední rok vitamíny od MOVit Energy a zatím jsem moc spokojená. Mám dobrou zkušenost s Mega detoxem, B-komplexem, vitamínem C a hořčíkem. Jejich doplňky stravy mají vyšší obsah účinných látek a lepší vstřebatelnost. Mám v plánu vyzkoušet i jejich beauty produkty. Pak dám vedět, jestli by to někoho zajímalo.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Já doplňky stravy používám, v dnešní době je to podle mě i nutností, protože ne všechno můžeme získat z dnešní stravy.
Odpovědět
@kolja890 Taky nějaké doplňky používám, ale nejsem si jistá, jestli jsou úplně tak kvalitní. Kde kupuješ doplňky ty?
Odpovědět
Já a můj přítel bereme pravidelně multivitamín v tabletách. Je tam komplet všechno takže za mě idealní. Né všechno se dá získat ze stravy. Přítel si už tolik nestěžuje na srdíčko ( arytmie ) a já se cítím více čilá. Odmala nedostatek železa, únava i po kratké procházce. Rozhodně doporučuji. Zinek, hořčík, měď, selen, komplet vitamíny B, vápník atd atd 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Já nejsem zastánce doplňků. Jako vegetariánka beru sem tam B12, ale to je tak všechno. Jednou dvakrát za rok si zajdu na krevní testy, abych věděla, jestli je vše normě a podle toho se řídím. A podotýkám, že nejím tak zdravě, jak bych chtěla a přesto výsledky v normě.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Přesně jak říká @majkakli všechny ty multi jen zbytečně zatěžují organismus. B12 je fakt důležitý, protože přiozeně se už ve stravě nevyskytuje. Vitamin C v období chřipek a pak se zaměřit na konkrétní problém. Mám často křeče? Beru hořčík. Únava? Pravděpodobně nedostatek železa. Ale krevní testy vám určitě řeknou víc
Odpovědět
Profilova fotka
@kitinka76 přesně jak píšeš... Když na mě něco leze, vezmu navíc vit C, když mám křeč v noze, tak hořčík, ale i tomu se snažím předcházet tím, že piju Magnesia, Gemerku, apod. A není nutné to pít ani každý den, tělu to i tak stačí. Takže si myslím, že opravdu není nutné brát kopu doplňků. Teď tedy beru kyselinu listovou, protože připravuji tělo na těhotenství, ale jinak bych ani to nebrala ☺
Odpovědět
@stehla54 Kupuji na internetu od české firmy, prodává jak doplňky stravy, tak třeba i přírodní kosmetiku, jsem s nimi moc spokojená.
Odpovědět
@kolja890 A co je to za firmu a jaké doplňky od nich používáš?
Odpovědět
@stehla54 Zkus se podívat na venira.cz, používám hlavně kolagen, taky něco na vlasy a na pleť, ale najdeš tam toho spoustu.
Odpovědět
@kolja890 A který kolagen je nejlepší? Mají tam toho víc.
Odpovědět
@stehla54 Dobrý je tenhle https://www.venira.cz/venira-premium-..., můžeš si i vybrat příchuť. Ale který je nejlepší, to si netroufnu říct.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj,já beru kolagen,ve formě prášku do vody, pak omega 3, a klasické C, každý den ale piju štávu z rapikateho celeru,ten má vliv i na pleť,a na další věci. Doporučuji najít🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
No a něco co se dá užívat dlouhodobě na celkovou podporu zdraví? Potrpím si teď hodně na zdravé stravování a přírodní věci všeobecně tak bych ráda zkusila něco s přírodním složením, docela přemýšlím nad nějakými zelenými superpotravinami, užíváte někdo třeba ječmen nebo něco podobného?
Odpovědět
Já mám ráda přírodní věci, zbytečně do sebe necpat chemii. A beru vždy s pauzou, 2-3 měsíce ano a pak stejnou dobu vynechávám. Vždy to co mi přijde že tělo zrovna potřebuje. Oblíbila jsem si stránku Kratomworld, kde mají super doplňky stravy jak na imunitu, tak třeba i na zvýšení aktivity, sexuální idispozice atd. Moc ráda užívám acerolu, moringu, občas guaranu, olej z černého kmínu nebo třeba prášek z květů ibišku, vše v prášku a dle potřeby.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
5
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?